Ziyaretçi defteri Künye E-gazete
 
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.7725 Lv.
GBP GBP 2.27 Lv.
TRL TRL 0.3079 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Video Arşiv
12 Aralık 2019
HABERLER » Kırcaali
HÖH Kırcaali bölgesi milletvekili adayları listesi, mart sonunda belli olacak

HÖH Kırcaali bölgesi milletvekili adayları listesi, mart sonunda belli olacak

11 Mart 2013

Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Başkanı Lütfi Mestan, Varna’da, “HÖH partisi artık yürüttüğü kadro politikasında çok daha dikkatli olacak. 14 Mart’ta merkez parti yönetimi milletvekili adayları listesinde yer alacak kişilerin seçimine ilişkin kriterleri onaylayacak” dedi.

Başkan, bu tarihten sonra yerel teşkilatların 2 hafta içinde milletvekili adayları listelerini hazırlayıp Sofya’daki merkez yönetime onaylamak için tanıtmaları gerektiğini duyurdu.

HÖH partisinin Kırcaali bölgesi için hazırlanan milletvekili adayları listesinde ciddi değişiklikler yapılarak en az 3 yeni ismin olması bekleniyor.

Hatırlatmak gerekirse, 2009 yılında yapılan Parlamento seçimlerinde HÖH partisinin Kırcaali bölgesinden çoğunlukçu milletvekili adayı Onursal Başkanı Dr. Ahmet Doğan idi. O zaman listeyi Lütfi Mestan, Remzi Osman, Hasan Azis, Necmi Ali, Sebihan Mehmet, Ünal Tasim, Gürsel Emin ve Saliha Emin tamamladılar.

Güvenilir kaynaklardan alınan bilgiye göre yeni liste dizilişinde kesin olarak sürprizler olacak.

Kaynak: Kırcaali Haber


Kategoriden tüm haberleri oku


 YORUMLAR


emir 2013-03-11 17:34:20
Raif ve ya Hasan gibi yipranmis, lekelenmis kisileri listede gormek istemiyoruz...Bizim instruktore de gitsin, milletvekilligi meslek, zanaat degildir 1990'dan beri ayni yuzlerden biktik.
kerkenez 2013-03-11 18:06:48
Agent Lutvi Pavel,seni genel baskan yaptim,bir milim cizgimdan saparsa eger,bana hesap verem drumunda kalirsin.Kirdjali deputat adaylari bizlerden(ds.dirjavna sigurnost menseli)olmasi lazim,hatayi af etmem durgaryu Pavel.
gızan 2013-03-11 19:29:28
Sn onursal Başkanımız artık kendine güvenmeli ve Varna'dan aday olmalı. Kasim bey le Drındarı paylaşsınlar, hangisi hemşehrilerine daha iyi yatırım yaptıysa o kazansın. Yok öyle Kırcaali'den garantiye oynamak. "Pastayı" bölenler cesur ve öz güveni yüksektir. 20 yıldır Kırcaali kendi genç siyasetçilerini yetiştirdi ve listede onları görmek isteriz.
İsmet Topaloğlu 2013-03-11 20:03:21
Kurduğumuz HÖH/DPS'nin izi bile kalmadı. Birileri bizden harekatı öyle de böyle aldı. Eğer harekatın yönetimi seçmenlere saygı duyarlarsa başta genel başkanı Lütfi Mestan 1990 yılı Mestanlı SDS kurucusu " Kade e trıgnalo tova prostolüdie parıya ştelı da sızdavat" görevinden istifa etmeli. HÖH/DPS halkın beklentilerden çok uzak.
Sözü uzatmaya gerek yok.
ALEM 2013-03-11 20:08:16
HÖH,YÖNETİMİ VE ÇALIŞMA TARZI DEĞİŞMEDİ. BU DURUMDA HÖH SEÇİMLERDE OY GÖRMESİN.
Kurucu 2013-03-11 20:16:48
Ben sizi kuruluş aşamasında (kurucuların yanında)hiç bir yerde görmedim...Biz yolumuza,siz yolunuza.
Kurucu 2013-03-11 20:18:17
Sözüm İsmet Topaloğlu'na.
naci 2013-03-11 20:29:51
aman hiç bir şey belli olmasın sadece duymak istediğim tek kelime *çekildik* çekilip gitmezseniz rezil olup gidersiniz GÜLE GÜLE
kurmay 2013-03-11 22:21:00
Kurucular hepsi halk çocuklarıydı. Bir tek DC tarafından tayin edilen Sn onursal başkanımız. Daha sonra BKP'nin bir emri ile parti ele geçirildi. Şimdi de baştakiler %85 DC - komünist uzantısı halktan kimse yok. Bu parti ait olduğu gerçek sahiplerine dönmesi gerekir. Buda önümüzdeki seçimlere kadar DC ajanları istifa etmesiyle gerçekleşecektir. Aksi taktirde barajın altında bırakıp sıfırdan başlamak var. Bıçak kemiğe dayandığında bu halk her zaman ne yapacağını bilmiş ve bilecektir, mayıs 1989 da olduğu gibi.
kimsye vermeyiz 2013-03-11 23:43:38
biz gırcalılar ajanları severiz.Ne olur baş ajanı bizden almayın.gırcaalıdan liste başı miletvekili olsun amet duvan bizi,biz de amedi sevdik.hiç bir yere kaptırmayız amet bizim,bizim adayımız.boşuna ümitlenmeyin.
skf 2013-03-12 08:27:11
Jivkov'un sihirli değneyi nerden nereye şeytana bile pabuç çıkartmaya kalktılar, olaylar nasıl gelişti 1984-1994 arası çok bilmediğimiz oyunlar oynandı Ahmet(türkçe bilmediği halde) nasıl partinin başına geçti peşinden savalar paveller nasıl türedi onlar bir yana arkası yazmakla bitmez sonradan türüyen muhbir tabakası yalakası hafiyeleri nasıl ve nerde bir birilerini buldular tamamladılar hep soru işareti?. Şimdide onlardan geçte olsa kurtulmanın yollarını arıyoruz valla pes doğrusu birileri bunlara düzgün cevap verebilirse yeni yapılacak b.köprüsünden kendimi aşağı bırakacağım bidiğim tek şey JİVKOV babaları dersini iyi çalışmış ve iyi öğrenciler yetiştirmiş.
Varnalı 2013-03-12 13:36:07
Siz Jivkofu ahmak mı sanıyorsunuz?.Bulgar ekonomisinin çökme,batma tehlikesine bile aldırış etmeden,1989 yazında Türkiye Cumhuriyetine,(BULGARİSTANA demokrasi gelmeden önce),nasılda sınır kapılarını açtırdı,gördünüz'mü?.Pes doğrusu.BU YETMİYORMUŞ GİBİ,BİR DE JİVKOFUN ,,B'' PLÂNI VARMIŞ MEĞER.
Türklerin tamamını ülkeden kovamasa,gelecek olan demokraside,Türklerin kuracağı Türk partisi,Bulgar güdmlü olması için,DS-nin önerdiği insanlar partinin yönetimini işgal etmeli ve kurulacak olan parti,bulgar çıkarlarını her zaman BG.-de yaşayan Türklerin haklarından ve hukukundan üstün tutmalı.
23 yıl sonra Jivkofun plânı başarılı oldumu,yoksa olmadı'mı?.
Cevabını siz verin.
Saygılarımla.
fes 2013-03-12 18:28:37
DS nasıl önerdi, bunlar muğlak şeyler. Bildiğimiz üzre Jivkov'un DS'i son dönemde çökmüş, yerine batı yanlısı güçler almıştı. "B" planı dediğin batyla entegre olma planıydı. Bu planın ilk görevi Jivkov'u iktidardan alaşağı etmek ve kurduğu iktidar yapılarını tasviye etmekti.

İmdi, bulgarlar bu "b" planından çok şikayetçiler; peki Varnalı, sen niye şikayetçi oluyorsun ki?Bulgarlarla çıkarlarımız mı örtüştü ne oldu?
Muhammet AYYILDIZ 2013-03-12 19:40:53
Sayın dindaşlarım! Sizlerden ricam birliğimizi ve beraberliğimizi bozmamalıyız. Dünyanın neresinde olursak olalım. Her Türk oyunu HÖH partisine vermeli. Karşı taraftakiler istediği bizim birliğimizi ve beraberliğimizi bozmaktır. Buna fırsat vermemeliyiz. 1984-85 olaylarını unutmamalıyız. Karşımızdakiler bildiğimiz gibi göründükleri gibi değildirler. İnsanın yüzüne gülerler ve arkasından da kuyusunu kazarlar. Tüm milletimize saygılar ve sevgiler. 12.03.2013 MARMARİS
MAMİye 2013-03-12 20:19:50
Mami kardeş bir çatı olsun yağmur yağarken altına sığnabilelim bir çatı olsun bize kucak açsın, öteden beri çabalıyoruz içeride ve dışarıda bu kokuşmuşlardan nasıl arına biliriz diye sen tutturmuşsun her türk HÖHe oy versin diye yıllarca verdinde ne oldu ne değişti verdiğin oylar kimeydi? bir avuç ajan tayfasına türk düşmanına kan emicilerine yalakalara muhbirlere oy verdinde ne geçti elimize bizim HÖHle derdimiz falan yok derdimiz içeride bulunan kokuşmuşlarala fırsat bu fırsat GİTSİNLER yerlerine illada genç gelsin falanda demiyoruz gelecek olan en azında yürekli ve TÜRK olmalı. Galiba o bahs ettiğim gün ufukta çok yakın şimdiden gözümüz aydın
Türk 2013-03-12 21:05:17
İşte bunların gerçek yüzü bu - seçimlerden önce halkın nabzına göre şerbet vermek. Ajanlık bunu gerektiriyor çünkü. Amaç da tepede, yönetimde kalmak ve misyonunu yani görevini yerine getirmek. Görev nedir? Türk ve Müslümanların haklarını istermiş gibi görünüp hiç bir sonuca varmamak. Suçları zaman aşımına uğratmak. Eski iktidar görevlileri, BKP uzantıları, devletin her kademesinde görev alanlar Türk, Bulgar fark etmeksizin "Vızroditelen prtses" denilen kampanyada aktif rol aldılar. Fakat 23 yıldır hiç kimseye soru dahi sorulmadı, ne suçlusu var bu işin, ne de sorumlusu. Cinayet işleyenler dahi elini, kolunu sallayarak halk arasında hiç sıkılmadan korkmadan gezmekteler. Neden? Adaleti çalıştıracak arzu ve istek yok. Çünkü hepsi ayni hamurdan yoğurulmuş - patent BKP ürün BSP;HÖH; ATAKA. Kanaat 23 yıllık birliktelik, son kanıt 2011 Cumhur Başkanlığı seçimleri. Artık bu şerbet İÇİLMEEEZZ!
fes 2013-03-12 22:53:34
Aktif rol aldılar diye sallamış arkadaş, ya tutarsa diye. Nasıl aldılar, gözlerinle görüp elinle dokundun mu diye sorsak, kem küm edecek. Hep öyle yaparlar, desteksiz atarlar.
Kara Ibrahim Aga-10,cu Köy 2013-03-13 12:18:08
Sava'ya sipali lazim..

Onun ichin Parayi bastiran kapar M.Vekillini ..

Bu yeni "Majka sekretarka'da" kendisini cidtiye alma

bashlamish.. ;-)

Oligarhar ne derse O...

Kim takar Sava'lan Pavel'e...
Cebelli 2013-03-13 15:09:02
Muhammed Ayyildiz,sen gecmiste BKP,yi overdin,bu gun dps ye oy dileniyorsun,1984-5 si unutmuyalim diyorsun,biz mucaadele edenler ,o kotu gunleri asla unutmuyacagiz,sen o donemde APK tarim kooperatifinde levazimci(domakin )olarak calisiyordun,Halkimizin var olma direnisiyle uzaktan yakindan alakan hic olmamistir,hatta mvr ,nin kulakciligini yaptigini soyliyenler var.Sen iyi bir soyadi tasiyorsun(aslinda o soyadi hak etmiyorsun),marmariste belene adasinda yattigini anlatiyormusun,sen daha fazla kendini kahraman yapip kendine acindirmaktan vaz gec,Yuruttugumuz dava kutsaldir,ugruna nice Sehitler verdik,ceza evlerinde iskenceler gorduk,senin gibi kari kiz pesinde kosmadik sahte herif.
.... 2013-03-17 07:46:53
Sayın Başkanımız ince bir demokrasi çizgisi ortaya atmış. Evet, herkes fikir beyan edebilir fakat son söz merkezindir, yani bAŞKANIN. Neye göre - kriterlere göre. Kriterler nerede? İnek içti! İnek nerede ? Dağa kaçtı... Peki kriterleri de bir açıklasanız ona göre adaylar daha şeffaf bir ortam da gösterilse nasıl olur. Kriterlerde neler isteniliyor: 1.Eskiden ajanlık yapmış olacak
2. Babası veya dedesi komünist partisinde önderlik yapmış veya ajan olacak
3.En az bir Türk veya ailesinin canını yakmış olacak
4. Türklüğünden utanacak ve bu şuura uzak olacak
5. Ateist olacak
6. Bulgarları kendinden üstün kılacak
7. Asla başkanının sözünden çıkmayacak
8 Yolsuzluğu,çalmayı çırpmayı iyi bilecek
9.Utanmak nedir bilmeyecek
10. Yalanı iyi becerecek
11. Türkiye Cumhuriyetinden uzak duracak
12. Okullarda Türkçe okutulursa ingilizceyi engeller diye öğüt verecek
13. Türk iş adamlarının yatırım yapmasına engel olmak
için ödemeyi göze alamayacak miktarda rüşvet istemesini bilecek
14. Dini bütün namazında niyazında olanları küçümseyecek ve onları "geri kalmışlar" olarak nitelendirecek
23 yıldır bu kriterler isteniliyordu daha ilavesi varsa bilenler tamamlasın lütfen.

 
   YORUM YAZ
Ad/Soyad*
Yorum Metni*:  
* Maksimum karakter sayısı: 1200
Security Code*
 
  * Yazılan yorumlardan site sahibi sorumluluk taşımaz !
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.


« Geri dön

ANKETAnket Başlangıç Tarihi:

[ Anket sonucu ]
REKLAMLARAll Rights Reserved © 2006-2019    "SENİ MEDİA" LTD; KARDZHALI   Webdesign: SWS