Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
24 Haziran 2021
HABERLER » Kırcaali
Ceylan Mutalibov, yeniden Yunak Futbol Kulübü Başkanı seçildi

Ceylan Mutalibov, yeniden Yunak Futbol Kulübü Başkanı seçildi

18 Mart 2013

Ardino Yunak Futbol Kulübü’nün yeni Başkanı yeniden Ceylan Mutalibov seçildi. O, cuma günü gerçekleştirilen kulübün Genel Kurul toplantısında oybirliğiyle seçildi.
Kulübün 7 kişiden oluşuyor yeni Yönetim Kurulunda Resmi Murat, Metin Mümünov, Bahar Recebov, Kasim Mestan, Metin Solak ve Şahin Bayramov yer alıyor.

Ceylan Mutalibov, Başkan seçildikten sonra, “Yeni dönemde öncelik yeni yetişenlere daha ciddi dikkat göstermemiz olacak” dedi.

Forumda iki temel konu görüşüldü. Onlar kulüp faaliyetine ilişkin rapor ve vizyon ile yeni yönetim seçimiydi. Geçen dönem için sunduğu raporda Ceylan Mutalibov, kulübün çözmesi gereken en önemli sorunun genç futbolcuların kulüpte kalmalarının sağlanması olduğunu kaydetti. Çünkü oyunculardan çoğunun Belediye ve ülke sınırları dışında kendilerini gerçekleştirmek istediklerini, bazılarının ise çeşitli yüksek okullarda eğitimine devam ettiklerini belirtti.

Sayın Mutalibov, Belediye’nin neresinde yaşarsa yaşasın, kulüpte futbol oynamak isteyen herkes kulübün daima açık olduğunu vurguladı. O, “Bütün gençlerle çalışmaya hazırız” diye sözlerini noktaladı.

Belediye Başkanı Resmi Murat, son yıllarda kulübün maddi durumunun iyileştirildiğini ve bunun için Başkan Mutalibov’un en büyük katkısı olduğunu paylaştı.

Kaynak: Güner ŞÜKRÜ


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR

booked.net
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS