Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
23 Haziran 2021
HABERLER » Kırcaali
Kırcaali İli’nde HÖH Milletvekili Aday Adayları Belirleniyor

Kırcaali İli’nde HÖH Milletvekili Aday Adayları Belirleniyor

25 Mart 2013

Kırcaali İlindeki 7 Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) ilçe teşkilatı yaptıkları toplantılarda milletvekili aday adaylarını belirliyor. Dün HÖH Kırcaali ilçe teşkilatı geniş kapsamlı toplantısında 20 aday adayından üçünü seçti. Başta Ahmet Doğan ve Lütfi Mestan olmak üzere oylama ile Saliha Emin, Musa Seidahmet ve Ayhan Etem Kırcaali ilçe teşkilatının aday adayları oldular.

HÖH Cebel ilçe Teşkilatının Aday adayları Ahmet Doğan ve Lütfi Mestan’ın yanı sıra Saliha Emin, Ceyhan İbramov ve Necmi Ali oldu.

Krumovdard’ta düzenlenen toplantıda HÖH ilçe teşkilatı yine Ahmet Doğan ve Lütfi Mestan başta olmak üzere Metin Bayramali, Abidin Hacımehmet ve Saliha Emin en çok oy alarak aday adayı gösterildi.

HÖH Momçilgrad İlçe teşkilatının aday adayları Ahmet Doğan ve Lütfi Mestan başta olmak üzere eski Belediye Başkanı Erdinç Haylullah, Belediye Başkan Yardımcısı Erol Mehmet ve Mukates Nalbant oldular.

Bu gün Çernooçene, Ardino ve Kirkovo ilçe teşkilatları milletvekili aday adaylarını belirleyecek.

İldeki 7 HÖH ilçe teşkilatı tarafından gösterilen aday adayları Merkez Kuruluna gönderilecek ve Merkez Kurulu Kırcaali İlinin 10 milletvekili adayını belirleyecek.

Kaynak: Sebahat AHMET


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR

booked.net
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS