Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
24 Haziran 2021
HABERLER » Kırcaali
Güncel İş İlanları

Güncel İş İlanları

25 Mart 2013

İstihdam Ajansı’na bağlı Kırcaali İş Bürosu Müdürlüğü tarafından verilen bilgiye göre bölgede şu anda ilköğretim eğitimli olarak terzilik ve ütü işi yapacak toplam 23 kişi aranmaktadır. Onlardan 9’u yüzde 50’den fazla engelli olan işsizler arasından seçilebilir.

Bunun dışında ilköğretim ve orta eğitimli işsizler arasından 2 temizlikçi, çöpçü, mutfak işçisi, hamur işleri ustası, bir inşaat işçisi, 2 kauçuk ürünleri makine operatörü, oto tamircisi, sanayi üretimi alanında hizmet görevlisi, veri girişi operatörü, sürücü kurye, kamyon sürücüsü, sigorta acentesi, doğrama montajı yapacak 29 yaş altı bir genç, satış danışmanı ve 2. derece profesyonel yeterliliği olan bir aşçı yardımcısı aranmaktadır.

Engellilik derecesi 50’nin üzerinde olan lise eğitimli işsizlerden bir oto tamircisi, kondüktör, ustabaşı ve yüksek eğitimlilerden bir kıdemli eğitmen ve eczane uzmanı işe alınacak.

İş ilanına göre, yüksek eğitimli işsizler arasından psikoloji eğitimi de almış bir pedagoji danışmanı, ofis yöneticisi, hekim ve çocuk hekimi göreve getirilecek.
Bölgede başka iş büroları tarafından yüksek eğitimli, Türkçe ve İngilizce bilen bilgisayar sistem uzmanı aranıyor.

Bir inşaat şirketinin Almanya’da çalışacak deneyimli inşaat işçileri aradığı ialn edildi. Daha önceden Almanya’da inşaat yapılarında çalışanların başvurularına öncelikle bakılacak. Almanca bilen inşaat teknisyenleri aranıyor. Konuyla ilgili daha ayrıntılı bilgi Kırcaali İş Bürosu’nda 22 Nolu odadan alınabilir.

İsrail’e inşaat işçileri aranmaya devam ediyor. Daha ayrıntılı bilgi Kırcaali İş Bürosu 22 Nolu odadan veya 0361/66562 telefonundan alınabilir.

İş ilanları hakkında daha geniş bilgi edinmek isteyenler Kırcaali Belediyesi için 6 53 60; 6 65 75, Momçilgrad /Mestanlı/ Belediyesi için 42 -16, Ardino /Eğridere/ Belediyesi için 27 -75, Krumovgrad /Koşukavak/ Belediyesi için 28 -86 ve Kirkovo /Kızılağaç/ Belediyesi için 21 -27 telefonlarını arayabilirler.

Kaynak: Kırcaali Haber


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR

booked.net
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS