Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
21 Haziran 2021
HABERLER » Kırcaali
Ardino’da hastane müdürü için seçme sınavı düzenleniyor

Ardino’da hastane müdürü için seçme sınavı düzenleniyor

04 Nisan 2013

Ardino Meclisi’nin sıradaki oturumunda 21 gündem maddesi görüşüldü. İlk önce Meclis Başkanı Sezgin Bayram’ın sunduğu 16 projeye, Belediye Başkanı Resmi Murat tarafından birkaç proje daha eklendi. Meclis üyeleri, Ardino Devlet Orman İşletmesi Müdürlüğü ve Bölge Emniyet Müdürlüğü’nün sunduğu bilgi notlarını dinlediler.

Meclis üyeleri, iki projenin finanse edilmesine aday olunması konusunda görüş bildirdiler. Onlardan biri, “Ardino Belediyesi’nde Politikalar Hazırlanması ve Yürütülmesinde Efektif Koordinasyon ve Ortaklık” projesi, İdari Kapasite Oerasyonel Programı gereğince açılan prosedür üzere projeler kabul ediliyor.

İkincisi Ardino Belediyesi’nde Dolno Prahovo Muhtarlığı’na Bağlı Tırna Köyü Topraklarında Doru Adlı Yerde Bulunan Bir Grup Yerleşim Yerlerine Su Sağlanması projesinin Ardino Yerel Girişim Grubu Derneği’ne (MİG) sunulması ele alındı. MİG, Kırsal Kesimlerin Kalkınması Programı gereğince onaylanan Ardino Belediyesi’nin Yerel Gelişim Stratejisi üzere faaliyet sürdürüyor.

Aynı prosedür gereğince hazırlanan Ardino Rodopska İskra Toplum Merkezi’nde Kültür Hizmetleri Sağlanması İçin Ortamın İyileştirilmesi projesinin MİG’e onaylanması için sunulması kararlaştırıldı.

Belediye Başkanı Resmi Murat, İdari Makamların Sınıflandırmasını Uygulama Talimatnamesi’nin yerine getirilmesiyle ilgili olarak Ardino Belediyesi’nin genel ve özel idare hizmetleri yapısında değişiklikler yapılmasına onay istedi.

Yerel Meclis’te daha Belediye’de 2014 yılında sosyal faaliyetlerin geliştirilmesine ilişkin yıllık planı, Ardino Hastanesi Müdürü için seçme sınavı düzenlenmesi kararı aldılar. 2012 yılı için toplum merkezlerinin faaliyet raporları da onaylandı.

Kaynak: Güner ŞÜKRÜ


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS