Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
24 Haziran 2021
HABERLER » Kültür, Eğitim ve Sanat
Hukukçular Danıştay’ı Ziyaret Etti

Hukukçular Danıştay’ı Ziyaret Etti

28 Ağustos 2013

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı tarafından düzenlenen II. Uluslararası Hukuk Eğitim Programı Ankara’da devam ediyor. 20 farklı ülkeden 75 hukukçunun katılımıyla gerçekleşen programda hukukçular Danıştay Başkanı Sayın Zerrin Güngör’ü ziyaret ettiler.

Danıştay Binasını Gezdiler

Resmi açılışın ardından gerçekleşen gezide hukukçular Danıştay Başkanlığı Hizmet Binası’nı gezdi. Bina hakkında da bilgiler alan hukukçular ardından Danıştay Genel Kurul Salonu’na geçtiler.

Danıştay Hakkında Bilgi Aldılar

Hukukçular, Danıştay Genel Sekreter Yardımcısı Fikret Erkan’den Danıştay hakkında bilgi aldı. Danıştay Genel Kurul Salonu’nda Danıştay hakkında sunum izleyen hukukçular ardından Danıştay Başkanı Sayın Zerrin Güngör ile bir araya geldi.

Danıştay Başkanı Zerrin Güngör: “Kapımız Size Her Zaman Açık”

Danıştay Başkanı Zerrin Güngör konuşmasına şu şekilde devam etti: “Sizleri Türkiye’de görmekten çok mutluyuz. Sizleri her zaman sevgi ve şefkatle bağrımıza basmaya hazırız. Biz hep beraberiz bunu unutmayacağız. Geçmiş kuşaklar yurtdışında yalnız bırakılmış olabilir ama bundan sonra artık her şey daha farklı olacak. Kapımız her zaman size açıktır.”

Kaynak: Kırcaali Haber


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR

booked.net
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS