Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
24 Haziran 2021
HABERLER » Kırcaali
Ardinolular, Sevgi’nin tedavisi için para topladı

Ardinolular, Sevgi’nin tedavisi için para topladı

07 Kasım 2013

Ardino’dan 26 yaşındaki ağır hasta Sevgi Rıfkiev Ömerov’un tedavisi için Yardım ve Umut Çağrısı başlığı altında düzenlenen hayırseverlik kampanyası sırasında 4 000’den fazla leva toplandı. Kampanya Valya Çolakova, Zülfiye İbryamova ve Yordanka Koleva’nın oluşturduğu Girişim Komitesi tarafından organize edildi.

Çarşamba günü Ardino Belediye Başkanı Resmi Murat, geleneksel köy muhtarları ve vekilleriyle yaptığı aylık görüşmesinden önce Sevgi’nin annesi ve babasına toplanılan parayı teslim etti. Belediye Başkanı, gence yardım elini uzatan herkese teşekkürlerini sundu.
Sevgi’ye yardım kampanyasına çok sayıda vatandaş, ticaret şirketi, Yerel Meclis üyesi, Belediye çalışanı, köy muhtarı ve vekillerinin katıldığı belli oldu.

Sevgi’nin babası Rıfki Ömerov ve annesi Pedriye Ömerova, hayırsever davranıştan çok duygulandılar ve tüm bağışçılara şükranlarını ifade ettiler.

Organizasyon Komitesi üyeleri de bu zor zamanlarda imkanı doğrultusunda para ayırıp Sevgi’nin tekrar sağlığına kavuşması için şans yaratan herkese teşekkür ediyorlar.

Organizatörler, yardım kampanyasının devam ettiğini belirttiler.

Kaynak: Güner ŞÜKRÜ


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR

booked.net
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS