Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
21 Haziran 2021
HABERLER » Kırcaali
Momçilgrad Belediyesi, ITB Berlin Uluslararası Turizm Fuarına katıldı

Momçilgrad Belediyesi, ITB Berlin Uluslararası Turizm Fuarına katıldı

17 Mart 2014

Momçilgrad (Mestanlı) Belediyesi, dünyanın en önemli fuarları arasında yer alan ITB Berlin Uluslararası Turizm Fuarına katıldı. Dünyanın dört bir yanından önde gelen Avrupa ve başka ülkelerden seyahat acenteleri ve tur operatörler Momçilgrad standına ilgi gösterdiler. Dünya çapında düzenlenen en büyük turizm fuarına bu yıl 11 bin katılımcı, 113 bin branşında profesyonel ve 170 bini aşkın ziyaretçi katıldı.

Momçilgrad Belediyesi, Sofya, İstanbul ve Londra’dan sonra bölgede doğal, tarihi ve kültürel yerleri ve yapıları artık dördüncü kez uluslararası turizm fuarında tanıttı. Berlin’deki fuarda Momçilgrad’da öğrenciler tarafından hazırlanan Bulgar geleneği olan süs takısı çok sayıda marteniçkalar dağıtıldı.

Fuara katılım, Kırcaali, Krumovgrad (Koşukavak) ve Kirkovo (Kızılağaç) belediyeleri ile ortaklaşa gerçekleştirilen Doğu Rodopların Dünyası adlı proje kapsamında mümkün oldu.

Atraktif reklam malzemeleri ve sunumlarla fuarın ziyaretçileri ve turizm alanında profesyoneller Rodopların güzellikleri, bölgedeki turistik güzergah ve destinasyonlarla tanıştılar.

Momçilgrad Belediyesi, 19-22 Mart tarihleri arasında düzenlenecek başka büyük bir forum olan MITT Moskova Fuarına da katılacak. O zaman Momçilgrad Belediyesinin yeniden bölgenin turizm potansiyelini en iyi şekilde tanıtma imkanı bulacak.

Kaynak: Kırcaali Haber


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS