Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
24 Haziran 2021
HABERLER » Bulgaristan
HÖH partisi, AP Milletvekilliği Seçimleri için seçim klipi yarışması ilan etti

HÖH partisi, AP Milletvekilliği Seçimleri için seçim klipi yarışması ilan etti

02 Nisan 2014

Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) gelecek Avrupa Parlamentosu Milletvekilliği Seçimlerine ilişkin vereceği mesajla ilgili video klip yarışması düzenliyor. Parti bu konuda gençlerin olumlu bakış açısına, özgür düşünce ve yaratıcı gücüne güveniyor. Girişimle gençlerin amatör olarak çektikleri video kliplerle kendi görüşlerini ve Bulgaristan’ın Avrupa Birliği üyesi olarak gelişimine ilişkin kendi vizyonunu ifade etmeleri amaçlanıyor. Cep telefonuyla çekilen klipler ve amatör kamera videoları da geçerlidir.

Yarışmaya 18-35 yaş arasında gençler katılabilir. Video klipin süresi 30 saniye olmalıdır. Mesajın tüm seçmenlere yönelik olması gerekiyor. Tahammülsüzlük, ırkçılık ve nefret çağrıları olmamalı, kullanılan dil üslubu estetik olmalıdır.

HÖH partisinin AP Milletvekilliği Seçimleri için seçim klipi yarışmasına katılmak isteyenler amatör video kliplerini DOX, DROPBOX veya Google Drive programlarına yükleyerek 18 Nisan 2014 tarihine kadar europe@dps.bg e-mail adresine gönderebilirler. Klipler yarışmanın başından sonuna kadar vmessage.mdps.bg sitesinde yapılacak oylama üzerine değerlendirilecek.

İlk üç seçim klipini hazırlayanlara para ödülleri verilecek. Birinci olana 1 500 leva, ikinciye 1000 leva ve üçüncüye de 500 leva miktarında ödül verilecek. Ödülleri bizzat HÖH Başkanı Lütfi Mestan sunacak.

Kaynak: Kırcaali Haber


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR

booked.net
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS