Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
23 Haziran 2021
HABERLER » Bulgaristan
Mehmet Mehmet, Gençlik Konseyi’nde Kırcaali ilini temsil edecek

Mehmet Mehmet, Gençlik Konseyi’nde Kırcaali ilini temsil edecek

01 Aralık 2014

Gençlik ve Spor Bakanı krasen Kralev’in kararnamesiyle gençlik alanında devlet politikalarının gerçekleştirilmesine ilişkin konularda danışmanlık birimi olarak Gençlik Konseyi’nin yeni güncellenmiş kadrosu belirlendi.

Gençlik Konseyi’nin Başkanı Gençlik ve Spor Başkan Yardımcısı Kalin Kamenov, yeni üyeler ise 19. Eşit imkanlar garanti edilmesi, şeffaflık ve açık prosedür sağlanması üzere yeni üyelerin adaylıkları ülkede çeşitli teşkilatlar tarafından kaldırıldı.

Kırcaali ilini, Gençlik Konseyi’nde KRIG Gençlik Merkezi-KRIG Sanat Hareketi tarafından aday gösterilen Mehmet Mehmet temsil edecek.

Mehmet Mehmet, 27 yaşında, 2010 yılından itibaren Kırcaali’de bölgesel gazetelerde çalıştı. Ağustos 2013 tarihinden itibaren Momçilgrad Belediyesi’nde Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nde kıdemli uzman olarak görevde bulunuyor. Burgaz Serbest Üniversitesi’nde gazetecilik okudu. Küresel raporlama girişimi bağlamında personel yönetimi ve kontrolüne ilişkin etkili mekanizmalar, araçlar ve sistemlerin hazırlanması ve uygulanmasına yardımcı olunmasına yönelik özel bir eğitim gördü.

Kaynak: Kırcaali Haber


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR

booked.net
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS