Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
21 Haziran 2021
HABERLER » Kırcaali
Bulgar-Türk İşadamları Derneği, hayır yemeği düzenliyor

Bulgar-Türk İşadamları Derneği, hayır yemeği düzenliyor

03 Nisan 2015

Bulgar-Türk İşadamları Derneği (BULTİŞ) Paskalya Günü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Plovdiv’de (Filibe) Ramada Otel’inde hayır yemeği düzenliyor. Dernek yönetimi, üyelerini ve dostlarını yemeğe katılarak katkı sağlamaları çağrısında bulunuyor.

Dernek yöneticileri davette şu ifadelere yer veriyor: “Değerli dostlar, sizlerin her birinizin yüreğinde taşıdığı iyiliği ve sıcaklığı başkalarına yansıtmak istediğinize inanıyoruz. Bize katılın ve hep birlikte Allah rızası için bir hayır işleyelim. İhtiyaç sahiplerine, eşit durumda olmayan çocuklara yardım edelim! Bir yandan sizlere neşeli anlar yaşatmaya, öte yandan hayır amaçla bağış toplamaya çalışacağız. Sizleri müzik, dans, tombala oyunu ve sürprizler bekliyor. Bağışlardan elde edilen gelirler ve yemek katılım ücretlerinin bir kısmı risk altında bulunan çocuklara verilecek”.

Yemeğe katılacak işadamları ve dostlarının katımının e-mail: tmr@abv.bg adresinden doğrulamaları rica olunuyor. Yemekle ilgili irtibata geçilecek kişi Taner Yaha, telefon numarası 0878 10 61 78. Hayır yemeği, 8 Nisan 2015 tarihinde Çarşamba günü saat 19.30’da Ramada Otel Trimontium Otel’de Büyükelçilik Salonu’nda düzenleniyor. Yemeğe katılım ücreti 50 leva.

Kaynak: Kırcaali Haber


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS