Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
24 Haziran 2021
HABERLER » Kırcaali
DEB Partisi Genel Başkanı ve Başkan Yardımcısı danışma Kurulu Başkanı Ahmet Mete’nin İftarına Katıldılar

DEB Partisi Genel Başkanı ve Başkan Yardımcısı danışma Kurulu Başkanı Ahmet Mete’nin İftarına Katıldılar

02 Temmuz 2015

1 Temmuz 2015 Çarşamba akşamı Dostluk Eşitlik Barış Partisi Genel Başkanı, eşi Yıldız Tahir, Genel Başkan Yardımcısı ve İskeçe İl Teşkilatı Sorumlusu Ozan Ahmetoğlu, DEB Partisi Yöneticileri, MYK Üyeleri, AP Adayları ve Gençlik Kolları Batı Trakya Türk Azınlığı Danışma Kurulu Başkanı ve İskeçe Seçilmiş Müftüsü Ahmet Mete’nin düzenlemiş olduğu iftara katıldılar.

Yoğun bir katılımla gerçekleşen iftar, azınlığımızın birlik beraberlik tablosunun bir göstergesi idi. Böyle zor günlerden geçen azınlığımızın bu buhranlı günleri ancak dayanışma içinde atlatacağı bilincinin azınlığımızda yerleşmiş olması mutluluk vericidir.

Hiç şüphesiz hoşgörüyü bu topraklara getiren ve yaşatan halkımız, benzer bir hoşgörü ve anlayışı da emanet edildiği ülkeden beklemektedir.

Geçmiş yıllarda partizanlaşarak bölünmenin acılarını yaşayarak müşahede eden azınlığımız, birlik içinde olumsuzluklarla mücadele etmeye devam edecektir.

DEB Partisi olarak Batı Trakya Türk Azınlığı Danışma Kurulu Başkanı ve İskeçe Seçilmiş Müftüsü Ahmet Mete başta olmak üzere, bu güzel etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkesi tebrik ediyoruz.

Kaynak: DEB


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR

booked.net
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS