Ziyaretçi defteri Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Video Arşiv
15 Haziran 2021
HABERLER » Bulgaristan
Anadolu üniversitesi açıköğretim fakültesi Bulgaristan programları 2015 – 2016 eğitim yılı Önkayıt

Anadolu üniversitesi açıköğretim fakültesi Bulgaristan programları 2015 – 2016 eğitim yılı Önkayıt

15 Temmuz 2015

Anadolu Üniversitesi yarım yüzyılı aşan köklü geçmişiyle, kurumsallaşmasını tamamlamış, yenilikçi, atılımcı, dinamik bir üniversitedir.

Anadolu Üniversitesi öğretim hizmetlerini Bulgaristan’daki soydaşlarımıza da vermektedir.

Türkçe bilen Bulgaristanlılar, Türkiye Cumhuriyeti veya başka bir ülkenin vatandaşı olan öğrenci adayları Anadolu Üniversitesinin AÖF hizmetlerinden yararlanabilirler.

AÖF Bulgaristan bölümlerinin seçme sınavına kayıtlar başlamış bulunmaktadır. Ön kayıtlar 28 Ağustos 2015’e kadar sürecektir. Seçme sınavı 20 Eylül 2015 tarihinde – Filibe, Kırcaali ve Şumnu’da düzenlenecektir ve tamamen bedelsizdir.

Öğrenci adaylarımız ön kayıtlar esnasında üç sınav merkezi / Filibe, Şumnu, Kırcaali / arasından seçim yapabilirler.

Giriş sınavını başarı ile geçen öğrenci adayları önlisans programları: Dış Ticaret, İlahiyat, Turizm ve Otel işletmeciliği ve Halkla İlişkiler arasında ve lisans programları: İktisat, İşletme, Kamu yönetimi, Sosyoloji, Türk Dili ve Edebiyatı ve Uluslararası ilişkiler arasında seçim yapabilirler.

Anadolu Üniversitesi eğitim teknolojilerini günümüze uygun şekilde kullanan dünya çapında lider bir devlet üniversitesidir. Tamamen ücretsiz, kolay anlatımla, verimli ve etkili ders kitapları öğrencilerin en temel kaynağıdır. Bunun yanı sıra bilginin öğrenciye daha kolay, daha rahat, daha anlaşılır sunulması amaçlı Açık öğretim e-Öğrenme Portalı kullanılmaktadır.

Seçme Sınavını başarı ile geçen öğrenci adayları kesin kaydını yapıp, dönem harcının sadece 90 avro olduğu bu devlet üniversitesinde eğitimine devam edebilirler.

Bu sayede, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'ni bitiren bir öğrencinin bilgi ve farkındalık düzeyinin birçok örgün kurumun mezun öğrencilerinden çok daha iyi olabildiği artık iş yaşamında çok iyi bilinen bir olgu haline gelmiştir.

Daha fazla bilgi için:
Tel. ( +359 ) 32 262 232
E-mail: bulgaristan@anadolu.edu.tr
Adres: Hristo Dyukmedzhiev Sok. No:25 Filibe / Plovdiv /
Kaynak: Kırcaali Haber


Kategoriden tüm haberleri oku


 YORUMLAR 
   YORUM YAZ
Ad/Soyad*
Yorum Metni*:  
* Maksimum karakter sayısı: 1200
Security Code*
 
  * Yazılan yorumlardan site sahibi sorumluluk taşımaz !
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.


« Geri dön

ANKETAnket Başlangıç Tarihi:

[ Anket sonucu ]
REKLAMLARAll Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS