Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
23 Haziran 2021
HABERLER » Kırcaali
Anaokul çocukları, Ardino’da itfaiyenin çalışmalarıyla tanıştılar

Anaokul çocukları, Ardino’da itfaiyenin çalışmalarıyla tanıştılar

09 Eylül 2015

Yangın Güvenliği ve Nüfus Koruma Haftası kapsamında 14 Eylül’de yapılacak kutlamalar münasebetiyle Yangın Güvenliği ve Nüfus Koruma Ardino Şube Müdürlüğü Açık Kapı Günü düzenlendi.

Dün Breziçka Anaokulu çocukları, anaokul müdürü Kıymet Mümün’ün yönetiminde yakından teknik ekipmanı görmek için müdürlüğü ziyaret ettiler. Mevcut ekipmanla göstermelik çalışmalar yapıldı. Yangın Güvenliği ve Nüfus Koruma Ardino Şube Müdürü Başmüfettiş Borislav Borisov minikleri yangın çıkma sebepleri, bahçede, evde ve doğa arasında çeşitli yangın tehlikeleri ve yangın durumunda davranış temel kurallarıyla tanıştırdı. Borisov, hafta sonuna kadar vatandaşlara bilgi vermek üzere görüşme günleri düzenlendiğini ve saat 10-12.00 arasında telefon numaralarından da bilgi verilebileceğini bildirdi. Yangın Güvenliği ve Nüfus Koruma Genel Müdürlüğü’nün hizmet birimlerinde çalışanların görevleri sırasında hayatını kaybedenler ve zarar görenlerin çocuklarına destek için bağış kampanyası gerçekleştirildi.

Yangın Güvenliği ve Nüfus Koruma Ardino Şube Müdürlüğü’nün eski görevlileriyle görüşülüp, yangın, doğal afet ve her türlü acil durumlarda tepki verilmesi üzere taktik ve teknik yetenekleri göstermeleri bekleniyor.

Kaynak: Güner ŞÜKRÜ


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR

booked.net
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS