Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
23 Haziran 2021
HABERLER » Kırcaali
Lüleburgaz’dan çocuklarının katılımıyla Belediye Başkanı Kupası Tenis Turnuvası başlatıldı

Lüleburgaz’dan çocuklarının katılımıyla Belediye Başkanı Kupası Tenis Turnuvası başlatıldı

03 Ekim 2015

Bugün Kırcaali’deki Arpezos oteli tenis sahalarında Belediye Başkanı Kupası Çocuk Tenis Turnuvası başlatıldı. Bu yıl ikinci kez turnuva uluslararası olarak gerçekleştirilmektedir.

Turnvada Lüleburgas Büyükşehir Belediyesi Tenis Kulübü Başkanı ve sporcuların antrenörü olan Enver Ordukaya eşliğinde bu yılki turnuvada Lüleburgaz tenisçileri yer alıyor.

Ev sahipleri olan Kırcaali Orfeyus Tenis Kulübü ve Otets Paisiy İlköğretim Okulu tenis kulübündeki çocuklar da geleneksel olarak turnuvada yer almakta.

Yerın da devam edecek olan Belediye Başkanı Kupası Tenis Turnuvasının açılışını, geçici bir süre için atanan Kırcaali Belediye Başkanı Elisaveta Kehayova gerçekleştirdi. Sayın Kehayova, “Bu iki gün içerisinde yeni dostluklar kuracağınızdan, güzel duygular paylaşacağınızdan ve gelecek yıl yine burada buluşacak olmanızdan mutluyum. Bu yıl Turnuva 21 Ekim Kırcaali Günü arifesinde gerçekleşiyor. Dolayısıyla bu turnuva şehrimizin gününe de ithaf edilmiş bulunuyor” diye konuştu.

Otets Paisiy İlköğretim Okulu Müdürü Zlatko Atanasov, okullarındaki öğrencilerin tenise heves vermelerinden memnuniyetini dile getirdi. Sayın Atanasov, “Birçoğu bu sporu seviyor. Yaklaşık 100 öğrencimiz tenis kulübümüzde yer alıyor. Desteğiniz için teşekkür ediyoruz, böyle etkinliklerde yer almaktan mutluyuz” dedi ve turnuva katılımcılarına başarılar diledi.

Lüleburgaz Tenis Kulübü Başkanı ve antrenörü Enver Ordukaya, turnuva organizatörleri olan Kırcaali Belediyesine ve Orfeyus Kulübüne teşekkür etti ve Lüleburgaz Büyük Şehir Belediye Başkanı Sayın Emin Halebak’ın selamlarını dile getirdi. Sayın Ordukaya, “İşbirliklerimiz güzel bir doğrultuda devam ediyor ve bir sonraki etkinliğin Türkiye’de, Lüleburgaz’da gerçekleşmesini umut ediyorum. Bu etkinliği ise 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlama programına dahil edeceğiz” diye açıkladı.

Kaynak: Kırcaali Haber


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR

booked.net
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS