Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
21 Haziran 2021
HABERLER » Kırcaali
Kırcaali Belediye Başkanı Müh. Hasan Azis: “Güven oyunuz için teşekkürler”

Kırcaali Belediye Başkanı Müh. Hasan Azis: “Güven oyunuz için teşekkürler”

27 Ekim 2015

25 Ekim 2015 tarihinde yapılan Belediye Başkanlığı seçimlerinde 4 nolu oy pusulasını seçerek, sizler Kırcaali’nin sakinleri akıllı bir seçim yaptınız ve hep birlikte ileriye doğru devam edebilmemiz için son 12 yılda ilçemizin yaşadığı değişimi kesin ve net bir biçimde destek verdiniz.

Değerli hemşerilerim, sizler son yıllarda yapılanı geliştirme hedefi olan Belediye Başkanına güven oyunuzu vererek aynı zamanda şimdiye kadar yaptığı çalışmaları için Belediye yönetimine de not verdiniz. Siz oyunuzu Kırcaali’nin dinamik gelişimi için verdiniz ve bizleri ayırıp karşı karşıya getirmeye çalışanlara sıradaki birlik, beraberlik ve hoşgörü dersini verdiniz.

Bana güvenen tüm 18 binin üzerindeki seçmenlere teşekkür ederim. 2011 yılında yapılan yerel seçimlere kıyasla seçmenlerden daha büyük destek almam daha büyük sorumluluk almamı gerektiriyor. Ben bu desteğin karşılığını önceki üç dönemde olduğu gibi ilçedeki tüm vatandaşların Belediye Başkanı olmakla vereceğim. Kanaat getirmek isterim ki, birlik ve beraberliğe yönelik politikamız gelecek yıllarda da devam edecek, çünkü ancak birlik ve beraberlik içinde olduğumuz zaman güçlüyüz. Kırcaali’yi hayallerimizin şehrine döndürmemiz için bizi daha çok iş bekliyor. Öyle çalışmaya devam edeceğim ki, her bir hemşerim hep birlikte Kırcaali’nin gelişimi için yapacağımız değişimden gurur duysun.

Değerli Kırcaali İlçesi sakinleri,

Önümüzdeki dört yıl içinde hepimiz Kırcaali’yi geliştirmeye ve yaşamak için huzurlu, rahat ve konforlu bir yere dönüştürmeye devam edeceğiz. Altyapının iyileştirilmesi, çevrenin kalitesinin arttırılması, yatırımlar celb edilmesi ve yeni iş pozisyonları açılması için çok çalışmamız gerekiyor. Artık 2014-2020 program dönemine ilişkin 21 milyon leva maliyetinde yeni projeler ve 380 milyon levalık yatırım programına dair anlaşmalar yaptık.

Bütün bunları hayata geçirerek Kırcaali’yi gerçekten modern ve çağdaş bir kente dönüştüreceğiz. Bunu söz veriyorum ve yapacağım, çünkü Kırcaali benim davam.

Kaynak: Kırcaali Haber


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS