Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
24 Haziran 2021
HABERLER » Dünya
T.C. Gümülcine Başkonsolosu Ali Rıza Akıncı DEB Partisi Yeni Genel Merkezini Ziyaret Etti

T.C. Gümülcine Başkonsolosu Ali Rıza Akıncı DEB Partisi Yeni Genel Merkezini Ziyaret Etti

10 Aralık 2015

9 Aralık 2015 Çarşamba günü Türkiye Cumhuriyeti Gümülcine Başkonsolosu sayın Ali Rıza Akıncı, kendisine eşlik eden Muavin Konsoloslar Canay Kavuncu ve Davut Ocak ile birlikte DEB Partisi’nin saldırıya uğrayan yeni Genel Merkezi’ni ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Gümülcine Başkonsolosu Ali Rıza Akıncı ve beraberindeki heyeti Genel Başkan Mustafa Ali Çavuş, Onursal Başkan ve rahmetli liderimizin eşi Işık Sadık Ahmet, Genel Başkan Yardımcısı Ozan Ahmetoğlu ve Hasan Hasan, işadamı ve rahmetli liderimizin oğlu Levent Sadık Ahmet, Genel Başkan Danışmanı Aydın Ahmet, Merkez Yürütme Kurulu Üyesi aynı zamanda Hukuk Danışmanı Ahmet Kara, MYK üyesi ve Basın Danışmanı İlhan Tahsin, BAKEŞ Genel Müdüresi Pervin Hayrullah, DEB Partisi AP adayı İbrahim Baltalı ve DEB Partisi Halkla İlişkiler Birimi üyeleri Sedat Ali ve Serkan Halil karşıladılar.

Genel Başkan Mustafa Ali Çavuş, Başkonsolos Ali Rıza Akıncı’ya yapılan saldırı ile ilgili bilgiler verdi.

Rahmetli liderimizin eşi Işık Sadık Ahmet ve oğlu Levent Sadık Ahmet vuku bulan menfur saldırı ve aileleri için manevi değeri büyük olan ve Dr. Sadık Ahmet’in hayatını kaybettiği şüpheli kazada kullandığı arabanın çalınması ile alakalı duydukları üzüntüyü dile getirdiler.

Gümülcine Başkonsolosu Ali Rıza Akıncı DEB Partisi’ne ve Sadık Ahmet ailesi için kıymetli olan bir hatıraya yapılan saldırıdan dolayı duyduğu üzüntüyü dile getirerek, faillerin yakalanıp bir an evvel adalet önüne çıkarılmalarını umut ettiğini belirtti.

Genel Başkan Mustafa Ali Çavuş da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, masum azınlık insanının böyle bir saldırıyı hak etmediğini, insanlarımızın eşit vatandaş olarak bu ülkede barış içinde yaşamaktan başka bir gayesi olmadığını, kendileri için manevi değeri büyük olan arabanın bulunmasını ve ait olduğu yere konulmasını beklediklerini ifade ederek, Gümülcine Başkonsolosu Ali Rıza Akıncı’ya ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Kaynak: DEB partisi


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR

booked.net
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS