Ziyaretçi defteri Künye E-gazete
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.7473 Lv.
GBP GBP 2.1232 Lv.
TRL TRL 0.3187 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Video Arşiv
17 Ağustos 2019
HABERLER » Kırcaali
Kırcaali’de kurbanlık satışları düşük

Kırcaali’de kurbanlık satışları düşük

06 Eylül 2016

Kırcaali’de kurbanlık satışları şimdilik düşük. Kurban Bayramı’na sayılı günler kalmasına rağmen Kırcaali’de eski sanayiciler pazarı yakınında kurulan canlı hayvan pazarında pek fazla yoğunluk yaşanmıyor. Bölgeden besiciler ve köylüler kurbanlık hayvanlarını buraya getirerek, satışa sunuyor. Genelde Kırcaali’nin pazarı olan cuma ve cumartesi günleri daha çok sayıda besici hayvanlarını pazara çıkarıyorlar. Bugün pazarda sadece bir besici görünüyordu.

Hayatı hayvancılık ve tarımla geçen Kırcaali’nin Bolyartsi (Alembey) köyünden 67 yaşındaki Hüseyin Hüseyin şunları söyledi: “Bu sene kurbanlık hayvan satışları düşük gidiyor. Kurbanlıklar geçen seneye göre daha ucuz satılıyor. Sabahtan beri buradayım, en az 100 kişi koyunların fiyatını sordu, ama hiç birisi satın almadı. Biraz önce aldığım habere göre bugün Momçilgrad (Mestanlı) kasabasının pazar günü olmasına rağmen şimdiye kadar daha bir kurbanlık satılmamış. Burada gördüğünüz sekiz koyunu üç gündür satamıyorum. Koyunları ağırlığına göre 200-220 levaya, koçları ise 290-310 leva arasında satıyorum. Geçen sene koyunların fiyatı 230-250 leva, koçların ise 350-280 leva arasında değişiyordu. Bu yıl şimdiye kadar üç koyun sattım. Evde daha 20 koyunum var. Onları da satacağım, bakmakta zorlanıyorum. Her Kurban Bayramı’nda buraya gelip hayvanlarımı satışa çıkarıyorum. Genelde 10-15 hayvan satıyorum. Köye de gelip kurbanlık alanlar oluyor. Bu yıl köye daha gelen olmadı. Kendimiz de her bayramda kurbanlık hayvan kesiyoruz. Bulgarlaştırma süreci döneminde korkudan bayram gününde kurbanlık kesemiyorduk. Bayramdan 3-4 gün sonra gizli kesiyorduk. Müşteriler hayvan almaya karanlık basınca geliyorlardı. Şimdi kurbanlarımızı rahatça kesiyoruz. Kurban etinin büyük bir kısmını ihtiyaç sahiplerine dağıtıyoruz. Kısmetse Kurban Bayramı’nı hanımla, üç oğlum, gelinlerim ve beş torunumla birlikte kutlayacağız. Ben kendim engelliyim, hayvancılık işlerinde oğullarım bana çok yardımda bulunuyorlar. Bütün Müslüman kardeşlerime hayırlı bayramlar dilerim. Allah tekrar bayrama kavuşmayı nasip etsin!”

Kırcaali Monek Yug Firması’nda çalışan Kırcaali’den 63 yaşındaki Beysim Hasan, “Bu bayramda rahmetli ninem ve dedem için bir kabir kurbanı kesmek istiyorum. Onun için pazardayım. Ama besici ile fiyat konusunda daha anlaşamadık. Bayramda oğlumla birlikte kurbanlık bir düve keseceğiz. Düveyi bir hafta önce hayvan pazarından 850 levaya aldık. 18 yaşında evlendiğimden beri her Kurban Bayramı’nda alacağımız hayvan konusunda hanımla birlikte karar verip, mutlaka kurbanlık kesiyoruz. Bayramı oğlum ve iki kızımın aileleriyle birlikte kutlayacağız” dedi.

Kırcaali’nin Zelenikovo (Hıdırköy) köyünden 66 yaşındaki Neziye Şerif, “Maalesef, emekli maaşım 227 leva olduğu için kurbanlık kesmeye imkanım yok. Astım hastasıyım, yüksek tansiyonum var, böbreklerim, ciğerlerim ağrıyor. Sürekli ilaç kullanıyorum, çoğu zaman hastanede yatıyorum. O yüzden param yetmiyor. Eşim rahmetli olalı 18 yıldır kurbanlık kesemiyorum. Eşimle hayvancılıkla uğraşıyorduk ve 19 yaşında evlendiğimden beri her bayramda kurbanlık kesiyorduk. Eşim rahmetli olalı hiç kimseden yardım görmedim. Bayramlarda da kurban eti veren olmuyor” dedi.

İnşaat ustası olan Kırcaali’nin Ayrovo (Rammişköy) köyünden 50 yaşındaki Fikri Hasan, “Ben evlendiğimden beri her sene eşimle kurbanlık kesiyoruz. Bu Kurban Bayramı’nda da yedi kişi ortak 1200-1300 levaya yaklaşık 200 kiloluk bir büyük baş hayvan keseceğiz. Bizim adetimize göre kurbanlık hayvandan komşuya, yoksula, akrabaya yedi kurbanlık eti payı veriliyor. Bizim köyde insanların çoğu kurbanlık kesiyorlar” diye ifade etti.

İsmini vermek istemeyen bir vatandaş kurbanlık hayvan fiyatlarıyla ilgili şöyle bilgi verdi: “Bu sene bölgede yetiştirilen bir kilo canlı kuzu eti 6 levaya satılıyor. 50-60 kiloluk kuzular kilosu 5 levaya, 40 kiloluk kuzular ise kilosu 6 levaya satılıyor. Koyunların fiyatları 150-230 leva arasında değişiyor. Bir kilo dana eti 8 levaya satılıyor. Çernooçene’nin Paniçkovo (Çanakçı) ve Kırcaali’nin Bolyartsi köylerinde bir kilo canlı kuzu eti 6 levaya satılıyor. Kostino (Kemikler) köyünden biri bugün pazara fiyatı 120-150 leva arasında değişen üç kurbanlık hayvan getirdi. Hayvanlardan sadece birini satabildi, diğerlerini evine geri götürdü. Yarın Kirkovo’nun (Kızılağaç) Benkovski (Killi) köyünde büyük hayvan pazarı olacak”.

Kaynak: Resmiye MÜMÜN

Ziyaretci sayısı: 7917


Kategoriden tüm haberleri oku


 YORUMLAR


omer can 2017-11-17 03:12:44
Merhaba bugün böbrek bağışçısı olmaya hazır olduğunuzu biliyorsanız (tüm seyahat masraflarıyla birlikte 450.000 $ ödeme yaparsanız), acilen böbrek bağışçısıyla sadece 9 kişiye ihtiyaç duyduğumuz için böbreğimi acilen hastanemize satarsınız.
sadece sağlıklı% 100 kişilere uygundur.
Doktorunuza talebinizi yazın: carolbobrekhastanesi@gmail.com derhal sizinle iletişime geçileceksiniz
Not: ameliyat için seyahat etmeye hazır olmalısınız ve yalnızca sağlıklı kişiler

Dr Robson.
carolbobrekhastanesi@gmail.com
sevda 2017-12-18 01:58:49
Merhaba bugün böbrek bağışçısı olmaya hazır olduğunuzu biliyorsanız (tüm seyahat masraflarıyla birlikte 450.000 $ ödeme yaparsanız), acilen böbrek bağışçısıyla sadece 9 kişiye ihtiyaç duyduğumuz için böbreğimi acilen hastanemize satarsınız.
sadece sağlıklı% 100 kişilere uygundur.
Doktorunuza talebinizi yazın: carolbobrekhastanesi@gmail.com derhal sizinle iletişime geçileceksiniz
Not: ameliyat için seyahat etmeye hazır olmalısınız ve yalnızca sağlıklı kişiler

Dr Robson.
carolbobrekhastanesi@gmail.com
hassan 2018-01-18 22:32:38
Herkese Merhaba, Sağlığınız var mı, bugün bir böbrek bağışçısı (tüm seyahat masraflarıyla birlikte 500.000 dolarlık ödeme) için hazır olduğunuzu bildiyseniz, hayat kurtararak maddi hayatınızı değiştirmek ister misiniz, birinizi satıp bağışta bulunun. Acil olarak böbrek bağışı için 17 kişiye ihtiyacımız olduğu için acilen böbrek hastanemize gidiyor.
Talebinizi doktorunuza yazın: doktoryekterkidneytransplant@gmail.com derhal sizinle iletişime geçeceksiniz
Not: ameliyat için seyahat etmeye hazır olmalısınız ve yalnızca sağlıklı kişiler

Hasan Yekter.
doktoryekterkidneytransplant@gmail.com
doctor robson 2018-01-21 00:49:41
Yorumunuz küfür, hakaret ve ya rencide edici cümleler içerdiği için silinmiştir!
Lutheran Hospital 2018-02-12 02:21:46
Böbrekinizi satmak istiyor musun? Varsa, iowalutheranhospital@gmail.com üzerinden bizimle iletişime geçin. Ya da telefon edebilir veya whatsapp +1 929 281 1248 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Dr Mohit Bansal 2018-02-13 19:21:04
MİLLÎ BÖBREK VAKFI

Hastanemiz şu anda böbrek organlarını bağışta bulunmaya hazır böbrek bağışçılarına ihtiyaç duyuyor ve biz 500.000 için alacağız. Donörün 18 yaş üstü olması ve klinik olarak sağlıklı olması gerekir.

Şüpheye yer bırakmak için hastanemiz, işlem başlamadan önce yarısı kadar bağış yapmaktadır.

Paraya ihtiyacın var mı?
Yoksa sadece bir hayat kurmak mı istiyorsun?

Sorularınız için şimdi (nationalkidneyfoundation156@gmail.com) aracılığıyla bizi e-posta ile gönderin, whatsApp +1 (559) 744-3171 numaralı telefondan bizi arayın veya bize yazın ...
DR RAGHAV 2018-03-14 20:28:25
Yorumunuz küfür, hakaret ve ya rencide edici cümleler içerdiği için silinmiştir!
DR Michael richard 2018-03-19 11:23:50
Benim adım Dr. Michael Richard ST Michael Hastanesinde bir uzman doktorum. Hastanemiz, Böbrek Cerrahisinde uzmanlaşmıştır ve ayrıca, canlı bir verici ve karşılık gelen bir verici ile böbreklerin satın alınması ve transplantasyonu ile ilgileniriz. Dubai, Türkiye, ABD'de bulunmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri, Malezya. Böbrekleri satmak veya satın almakla ilgileniyorsanız, e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: michaelrichard1711@gmail.com
Yilmaz Hatice 2018-03-20 16:58:33
İsmim Yılmaz Hatice, Irrua Uzman Hastanesi'ne böbreğimi almamda bana yardımcı olduğu için teşekkür etmek istiyorum, reklamlarını internet üzerinden gördüm ve çoğu doktorun internette yaptığı gibi sahte olduğunu düşündüm. Onlarla iletişim kurmak ve her şey iyi biter. Böbrek satışlarım için 400.000 dolarlık bir teklif aldım ve bahane ve gecikme olmadan tüm parayı ödedim. Böbrek nakli için Amerika'ya geldiğimde böbrek ihtiyacı olan çok sayıda hastaya sahip olduklarından ve böbreklerine ilgi duyacağından emin olduğum için, böbreklerini hemen bu hastaneyle temasa geçmek istemenizi istiyorum. Onlarla iletişime geçtiğimi ve aşağıda belirtilen bilgileri verdiğinizi söyleyin.

WhatsApp: +15184181390
E-posta Adresi: irruaspecialisthospital@gmail.com
smith frank 2018-03-28 23:48:58
Böbreğini satmak istiyor musun? Böbreklerinizi paranın karşılığı olarak satmak için bir fırsat mı arıyorsunuz ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz, o zaman bugün bizimle iletişime geçin ve sizlere böbrekleriniz için 150.000 USD USD tutarında bir miktar sunacağız. Smith frank) Yeni Delhi Apollo Hastanesi temsilcisi doktoru. Hastanemiz, Böbrek Cerrahisi'nde uzmanlaşmıştır ve aynı zamanda, karşılık gelen bir verici ile birlikte, böbreklerin satın alınması ve transplantasyonu ile de ilgilenmekteyiz. Böbrek satın almak veya satın almakla ilgileniyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin (smithfrank0300@gmail.com
doktor yekter 2018-03-29 01:25:13
Bugün bir Böbrek Donörü ol
Herkese merhaba, Bugün sağlıklı olduğunuzu biliyorsanız, böbrek bağışına hazırsınız (ödeme birincil masrafla 500.000 $), bir hayat kurtarıp maddi hayatınızı değiştirmek ister misiniz, bugün bağışçı olun. Acil olarak 11 böbrek bağışına ihtiyacımız var.
İsteğinizi doktorunuza yazın: (doktoryekterkidneytransplant@gmail.com)
Not: ameliyat için hazır ve sadece sağlıklı insanlar

Hasan Yekter.
doktoryekterkidneytransplant@gmail.com
smith frank 2018-03-31 08:02:07
Böbreğini satmak istiyor musun? Böbreklerinizi paranın karşılığı olarak satmak için bir fırsat mı arıyorsunuz ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz, o zaman bugün bizimle iletişime geçin ve sizlere böbrekleriniz için 150.000 USD USD tutarında bir miktar sunacağız. Smith frank) Yeni Delhi Apollo Hastanesi temsilcisi doktoru. Hastanemiz, Böbrek Cerrahisi'nde uzmanlaşmıştır ve aynı zamanda, karşılık gelen bir verici ile birlikte, böbreklerin satın alınması ve transplantasyonu ile de ilgilenmekteyiz. Böbrek satın almak veya satın almakla ilgileniyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin (smithfrank0300@gmail.com)
hassan yekter 2018-04-01 19:35:28
Bugün bir Böbrek Donörü ol
Herkese merhaba, Bugün sağlıklı olduğunuzu biliyorsanız, böbrek bağışına hazırsınız (ödeme birincil masrafla 500.000 $), bir hayat kurtararak, maddi hayatınızı değiştirmek ister misiniz, bugün bağışçı olun. Acil olarak 11 böbrek bağışına ihtiyacımız var.
İsteğinizi doktorunuza yazın: (doktoryekterkidneytransplant@gmail.com)
Not: ameliyat için hazır ve sadece sağlıklı insanlar

Hasan Yekter.
doktoryekterkidneytransplant@gmail.com
Dr Lucas 2018-05-06 09:17:10
18 ila 45 yaşlarında makul bir ücret karşılığında bir böbrek bağışlamak isteyen yeterli insanlara ihtiyacımız var. İlgili herhangi bir kişi, daha fazla işlem için en kısa sürede iletişime geçmelidir. Daha fazla bilgi için lütfen e-posta gönderin: (lucasgrantfirm@gmail.com)
burak 2018-05-07 01:52:11
Dünyayı bir arada düşürmek için paranızı paranızı paranızı ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız, o zaman için lütfen geçin geçin ve Böbrekleriniz için boyut iyi bir miktar sunacağız. Adım (DR Burak) Bize e-posta gönder (burakguvener606@gmail.com)
DR UMAR 2018-05-07 15:57:54
800.000USD için böbrek satmak ister misiniz? Sensin
Paranızı para için satmak için bir fırsat arıyoruz
Mali çöküş nedeniyle ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz
Yapın, bugün bize ulaşın ve size iyi teklif edeceğiz
Böbrek için para miktarı. Benim adım Doktor UMAR
UMAR Kliniğinde nefrologum. Kliniğimiz
Böbrek Cerrahisinde uzmanlaştık ve tedavi ediyoruz.
Böbreklerin satın alınması ve transplantasyonu
Karşılık gelen donör
Biz Hindistan, Türkiye, Nijerya, Amerika Birleşik Devletleri, Malezya, Dubai, Kuveyt'te bulunmaktadır
Böbrekleri satmak veya satın almakla ilgileniyorsanız lütfen
E-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Email: doctorumarclinic@gmail.com

İçtenlikle
DR UMAR.
Mike 2018-05-08 05:22:37
Faturaları veya şirketleri ödemek için bir krediye ihtiyacınız var mı? Neden ticari krediler veya kişisel krediler teklif etmek için yasal bir şirket arıyorsunuz? Herhangi bir acil durum kredisine ihtiyacınız var mı? NC NC NC NC'nin işletmelere, işletmelere ve bireylere, asgari bir faiz oranı karşılığında, edinme ücretini ödemekle yükümlü olduğu kredilerini sunduğunu bildirmek isterim. Burada bireysel kredi ve kredi kredileri yazıyor ve borç verdiğimiz krediler, dünya çapında birçok kişi ve işletmelere Afrika kreditörleri olarak adlandırılan, gerekirse herhangi bir kredi formuyla temasa geçmiştir: capitalhomefinance @ scene. Daha fazla bilgi için, + 15512497307'yi tıklayın.
İş ve kişisel kredi? 2018-05-11 13:49:32
Yorumunuz küfür, hakaret ve ya rencide edici cümleler içerdiği için silinmiştir!
Lutheran Hospital 2018-09-18 00:12:48
Yorumunuz küfür, hakaret ve ya rencide edici cümleler içerdiği için silinmiştir!
Dr. Nosakhare 2018-09-25 08:30:14
Böbreğini acilen parayla satmak istiyor musun? Evet ise bu e-posta yoluyla daha fazla bilgi için bize geri dönün: ubth112@gmail.com
İş ve kişisel kredi teklifleri 2018-10-13 21:37:18
Finansal hizmetler konusunda uzmanlaşmış, yerel / uluslararası krediler sunan, güvenilir ve teminatsız borçlanma seçenekleri sunan bireylere ve işbirliği yapan kurumlara çok rekabetçi kredi oranlarında ve herhangi bir finans koşulunu karşılayacak esnek şartlarda hizmet vermekteyiz. Düşük bir kredi puanınız varsa önemli değil, beklenmedik bir şekilde hızlı paranızı size sağlayabiliriz. Artık tüm bütçelere ve gereksinimlere uygun Hızlı ve uygun fiyatlı krediler için bizimle iletişime geçin: socialfundltd@gmail.com
Dr Lucas 2018-10-31 01:13:55
DR LUCAS, BIDNEY ALINAN EN İYİ HASTANE'DİR.
BUGÜN UYGULAYIN VE PARA'NIZI ALIN.
18 ila 45 yaşlarında makul bir ücret karşılığında bir böbrek bağışlamak isteyen yeterli insanlara ihtiyacımız var. İlgili herhangi bir kişi, daha fazla işlem için en kısa sürede iletişime geçmelidir. Daha fazla bilgi için lütfen e-posta: (lucasgrantfirm@gmail.com) 0r webs: https://doctorlucashospital.webs.com/

Adı: Dr Lucas
Hastane Adı: Lucas Grant Hastanesi
Email: lucasgrantfirm@gmail.com
ağlar: https://doctorlucashospital.webs.com/
Samuel Stephen 2018-11-02 01:49:31
Merhaba.

Paranızı para almak ya da satın almak istiyor musunuz, Samuel Hospital acilen ihtiyacı olan O ve B ve A ve AT $ 400,000,00. Herhangi biri bağış yapmaya veya satmaya istekliyse lütfen bizimle iletişime geçin: samuelstephen1009@gmail.com


Orijinal Donörlere Gerek

Cevaplarınızı bekliyorum

Saygılarımla
Dr Benson 2018-11-04 10:39:39
Böbreğini para için satmak istiyor musun? Hastanemiz böbrek cerrahisi / nakli ve diğer organ tedavisi konusunda uzmanlaşmıştır, pasaportlu veya pasaportsuz O +, A + ve B + ve böbrek vericilerine ihtiyaç duyacaktır. Size 850,00 TL . İlgilenen herhangi bir kişi nazikçe
e-posta yoluyla bize ulaşın: korlebuteachinghospital33@gmail.com veya WhatsApp +12533923198
DR MOHAMMED 2018-11-24 15:34:29
Bir Böbrek satın almak mı yoksa satmak mı istiyorsunuz?
böbrek? Sen
paranızı para için satmak için bir fırsat arıyor
finansal çöküş nedeniyle ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz
o zaman bugün bize ulaşın ve size iyi teklif edeceğiz
Böbrek için para miktarı 400.000 dolar. Benim adım Doktor MOHAMMED
FRANCISCO HASTANESİ'nde Nefrolog. Bizim hastanemiz
Böbrek Cerrahisi uzmanı ve aynı zamanda
yaşamak ile böbreklerin alınması ve transplantasyonu
karşılık gelen donör.
Biz Hint, Türkiye, ABD, Malezya, Dubai bulunmaktadır
Böbrek satın almak veya satın almakla ilgileniyorsanız, lütfen
e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.
Email: franciscohospital1988@gmail.com

Saygılarımla
Dr. Nosakhare 2018-11-28 01:02:22
Merhaba,

Böbreğini acilen parayla satmak istiyor musun? Evet ise bu e-posta yoluyla daha fazla bilgi için bize geri dönün: ubth112@gmail.com
lucas grant 2018-12-01 00:04:20
18 ila 45 yaşlarında makul bir ücret karşılığında bir böbrek bağışlamak isteyen yeterli insanlara ihtiyacımız var. İlgili taraflar, daha fazla işlem için en kısa sürede iletişime geçmelidir. lütfen lucasgrantfirm@gmail.com ile iletişime geçin
Samuel Stephen 2018-12-02 02:20:18
18 ila 45 yaşlarında makul bir ücret karşılığında bir böbrek bağışlamak isteyen yeterli insanlara ihtiyacımız var. İlgili taraflar, daha fazla işlem için en kısa sürede iletişime geçmelidir. lütfen samuelstephen1009@gmail.com ile iletişime geçin
thompson gary 2019-01-25 16:57:06
Merhaba!
Krediye ihtiyacınız var mı? Ben kayıtlı ve güvenilir bir borç vericiyim, maddi sıkıntısı çeken insanlara, okul faturalarını ödemeye çalışanlara, araba almaya çalışan ya da kendi işine, müteahhitlerine ve devlet kurumlarına başlayanlara borç veriyorum. Daha fazla bilgi veya kredi başvuru formu için e-posta yoluyla bize ulaşın: thompson.loanservice@gmail.com
Yönetimi. whatsapp: +254753990568
Kredi Speedy ile hemen iletişime geçin !!!
Mrs Haley 2019-01-30 01:19:02
Borçlarınızı ödemek için acilen bir krediye mi ihtiyacınız var veya İşinizi Geliştirmek için bir krediye mi ihtiyacınız var? Bankalar ve diğer finansal kuruluşlar tarafından reddedildi? Daha fazla arama çünkü tüm finansal problemlerinizi geçmişte bırakmaya çalışıyoruz. 1 ila 30 yıllık bir geri ödeme süresi için% 2 oranında 5.000 ila 20.000.000.00 arasında borç veriyoruz. Bu aracı, size güvenilir ve faydalı bir yardım sağladığımızı ve kredi vermeye istekli olduğumuzu bildirmek için kullanmak istiyorum. Öyleyse bugün e-posta yoluyla bize ulaşın: haleyturnerloans@gmail.com. ADI: ÜLKE: TELEFON NUMARASI: KREDİ MİKTARI: KREDİ SÜRE: Teşekkürler Bayan Haley
dr murat 2019-02-06 02:45:06
Merhaba bugün böbrek bağışçısı olmaya hazır olduğunuzu biliyorsanız (tüm seyahat masraflarıyla birlikte 250.000 $ ödeme yaparsanız), acilen böbrek bağışçısıyla sadece 8 kişiye ihtiyaç duyduğumuz için böbreğimi acilen hastanemize satarsınız.
sadece sağlıklı% 100 kişilere uygundur.
Doktorunuza talebinizi yazın:(muratfulton77@gmail.com) ,derhal sizinle iletişime
geçileceksiniz
Not: ameliyat için seyaInboxhat etmeye hazır olmalısınız ve yalnızca sağlıklı kişiler
dr:(muratfulton77@gmail.com)
Lutheran Hospital 2019-02-17 01:07:05
Bu, böbrek satmak isteyen herkese açık bir ilan, böbrek nakli ihtiyacı olan hastalarımız var, bu nedenle böbrek satmakla ilgileniyorsanız, lütfen iowalutheranhospital@gmail.com adresindeki e-posta adresimizden bizimle iletişime geçin.
Ayrıca +1 515 882 1607 numaralı telefondan whatsapp'ı arayabilir veya bize yazabilirsiniz.

NOT: Güvenliğiniz garanti altındadır ve hastamız, onları kurtarmak için böbrek bağışı yapmayı kabul eden herkese büyük miktarda para ödemeyi kabul etmiştir. Sizden haber almayı umuyoruz, böylece bir hayat kurtarabilirsiniz.
lucas grant 2019-02-18 01:34:11
DR LUCAS, KIDNEY ALAN EN İYİ HASTANEDİR.
BUGÜN BAŞVURUN VE PARA KAZANIN.
18 ila 45 yaşları arasında makul bir ücret karşılığında böbrek bağışlamak isteyen yeterli insana ihtiyacımız var. İlgilenen herkes, daha fazla işlem için en kısa sürede irtibata geçmelidir. Daha fazla ayrıntı için lütfen e-posta: (lucasgrantfirm@gmail.com) 0r ağları: https://doctorlucashospital.webs.com/

İsim: Dr Lucas
Hastane Adı: Lucas Grant Hastanesi
E-posta: lucasgrantfirm@gmail.com
ağlar: https://doctorlucashospital.webs.com/
İş ve kişisel kredi teklifi şi 2019-02-19 20:49:12
İş ve kişisel kredi teklifi şimdi geçerlidirFinansal özgürlük mü arıyorsunuz? Borcun mu var, yeni bir işe başlamak için bir kredine mi ihtiyacın var? ya da maddi olarak daraltsanız, araba ya da ev satın almak için borç paraya mı ihtiyacınız var? Bankanızdan sonsuza dek finansmanı reddediyor musunuz? Mali geliştirmek mi istiyorsunuz? Faturalarınızın ödeyeceği bir kredi mi ihtiyacınız var? Daha fazla arama yapmayın, daha fazla bilgi için% 3 oranında çok uygun bir faizle aldığınız tüm kredi türlerine bir fırsat sunmanızı bekliyoruz, e-posta yoluyla bize şimdi bizimle iletişime geçin: socialfundltd@gmail.com
Ayşe Mehmet 2019-02-27 23:08:53
Herkese merhaba, ben Ayşe Mehmet, Ankara'dan bekar bir anne, kızımın ameliyatı için Matthew Ryan kredi firmasından 400.000TL tutarında bir kredimi nasıl aldığımı paylaşmak istiyorum. İletişim matthewryan12122@gmail.com, bunlar gerçek bir kanıt Borç veren firmada, kızımın tedavisi için kredime ihtiyacım vardı ve 48 saat içinde kredimi aldığım bu güvenilir şirkete yönlendirildim, şimdi ameliyat başarılı oldu, hepsi Matthew Ryan kredi şirketi sayesinde, en iyi Ben matthewryan12122@gmail.com ve Whatsapp Us aracılığıyla bize biliyorum: +1 309 240 6182, onlar hızlı ve güvenilir.

Saygılarımla
Ayşe Mehmet
Acil kredi için şimdi başvurun 2019-03-01 23:47:25
Finansal özgürlük mü arıyorsunuz? Borcun mu var, yeni bir işe başlamak için bir kredine mi ihtiyacın var? ya da maddi olarak daraltsanız, araba ya da ev satın almak için borç paraya mı ihtiyacınız var? Bankanızdan sonsuza dek finansmanı reddediyor musunuz? Mali geliştirmek mi istiyorsunuz? Faturalarınızın ödeyeceği bir kredi mi ihtiyacınız var? Daha fazla arama yapmayın, daha fazla bilgi için% 3 oranında çok uygun bir faizle aldığınız tüm kredi türlerine bir fırsat sunmanızı bekliyoruz, e-posta yoluyla bize şimdi bizimle iletişime geçin: socialfundltd@gmail.com
mrs rose 2019-03-04 13:02:38
Merhaba, Bu şanslı Benson KREDİ ŞİRKETİ. Bu şirkette kredilere ömür boyu fırsat veriyoruz. Borçlarınızı temizlemek için acil bir krediye mi ihtiyacınız var veya işinizi geliştirmek için sermaye kredisine mi ihtiyacınız var? Bankalar ve diğer finans kuruluşları tarafından reddedildi mi? Bir konsolidasyon kredisine veya bir konut kredisine mi ihtiyacınız var? Bugün, tüm finansal problemlerinizi geçmişte bir şey haline getirmek için burada olduğumuz için durup ileri bakma deriz. İşletmelere% 2 oranında yatırım yapmak için maddi yardıma muhtaç, kredisi kötü veya paraya ihtiyacı olan kişilere borç para veriyoruz. Bu aracı, size güvenilir ve yardımcı yardım sunduğumuz her şeyi bildirmek için kullanmak istiyoruz ve size borç vermeye hazırsınız. Biz samimiyiz, sözümüzü ve sözlerimizi tutuyoruz. Bize bugün e-posta ile ulaşın:
luckybensonloanfirm@gmail.com
dr clayton 2019-03-07 14:17:28
Merhaba, ben Dr Clayton Macmahon.
Böbreklerini satmak istiyor musun?
böbreğinizi paraya satma fırsatı aramak
Mali çöküş nedeniyle ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız, o zaman bugün bizimle iletişime geçin, size iyi bir teklif sunacağız.
Para miktarı 950.000 dolar.
Klinik hizmetlerinde nefrologum. Kliniğimiz
Renal Cerrahi konusunda uzmanlaşmış ve biz de tedavi ediyoruz.
Böbrek alımı ve nakli
Sorumlu bağışçı Hindistan, Türkiye, Nijerya, ABD, Malezya, Dubai, Kuveyt, Avusturya, Almanya'da bulunmaktadır.
Böbrek satmak veya almakla ilgileniyorsanız, lütfen bizimle e-posta yoluyla iletişime geçmekten çekinmeyin.
E-posta: drmacmahonhospitalservice@gmail.com veya WhatsApp: +1 (806) -305-9914.
Kathleen williams 2019-03-08 20:32:07
KREDİ İHTİYACINIZ VAR MI?


Şu anda, doğrulama için geçerli bir kimliğe sahip,% 2 faiz oranlı değişken bir borç verme planı sunuyoruz.

İhtiyacınız olan herhangi bir miktarda kredi için bir kredi talebi gönderebilirsiniz.

5.000,00 USD Min. 50.000.000 ABD Doları

En fazla bir (1) ila elli (50) yıl arasında uzun vadeli krediler veriyoruz.

Aşağıdaki kredi türlerini sunuyoruz: proje kredisi, yeniden finansman kredisi, işletme yatırım kredisi, araç kredisi, araç kredisi, öğrenci kredisi, borç konsolidasyonu, konut kredisi, kişisel krediler, seyahat ve tatil kredisi, Noel ve Yeni Yıl kredisi

quickassessloanfirm@financier.com adresindeki QUICK ASSESS LOAN FIRM ofisinde bize ulaşın
web sitesi: quickassessloanfir.wixsite.com/quickassessloanfirm
telefon numarası / whatsapp: +14088372285

Patronajınız için teşekkürler!


Saygılarımızla,

KATHLEEN WILLIAMS.
John Robert 2019-03-09 01:56:31
İYİ GÜNLER,

Güvenilir kredi teklifi şimdi geçerlidir ve kredi alın !!! Bu bir fırsat
Mali sıkıntıda olanlar ve içinde mali kargaşa isteyenler için
hayatlarını çok makul bir% 2 faiz oranı ile kredi veriyoruz, veriyoruz
Her türlü kredi türünde finansal strese katkıda bulunmak. Birçokları
acı çekmek ve yaşam standartlarını yükseltmek için yardıma ihtiyaç duymak
iş kurmak ve bir iş kurmak için finansal yardıma ihtiyaç duymak
yardımın hesaplarını ve borçlarını silmesi gerekiyor. Bu akıllıca bir karardır
şimdi senin için Kredi teklifimiz garanti kapsamında değil yani teminat yok
soru. Kredi başvurusunda bulunan bir kuruluştan bir kredi talep ediyorsunuz.
aşağıda benim iletişim. İsim: John E-posta: mrjohnrobertloanfirm@gmail.com
Whatsapp (+6285298234143)
Dr Rajski Tadeusz 2019-03-11 11:45:33
MERHABA
acilen iki böbreğe ihtiyaç duyuyor
bugün böbreğinizi hastaneme satmaya hazırsanız.
Böbrekiniz için size iyi bir miktar sunacak 250.000 00 $.

iletişim e-posta linki:
mayoclinichospital199@gmail.com, size yardımcı olmak için burada olduğum için endişelenmeyin.

Selamlar
Dr Rajski Tadeusz
hastane
Tony Silver 2019-03-11 21:29:59
10.000 Euro ila 10.000.000 Euro tutarında bir kredi arıyorsanız, bir kredi, bir kredi, bir kredi, bir kredi, bir kredi, bir kredi, bir kredi, bir kredi, bir kredi, bir kredi için ödeme yapabilirsiniz. ))
Yoksa borç vermedin mi?
Şimdi başvurun ve 3 gün içinde işleme konup onaylanan gerçek bir finansal borç alın.
PACİFİK FİNANSAL KREDİ FİRMASI, uluslararası düzeyde bir borç vericisiniz.
Kredi geri ödemesi 3 ila 35 yıl arasında başlar.

HIZLI YANIT VE İŞÇİ GÜNÜ İÇİN UYGULAMANIZI İŞLEME İÇİN,
Bu mektup aracılığıyla bize doğrudan ulaşın: pacificfinancialloanfirm@gmail.com

Aşağıdaki bilgilerle bize ulaşın:

Tam isim: ____________________________
Kredi olarak gerekli miktar: ________________
Kredi Süresi: _________________________
Kredi için hedef: ______________________
Doğum tarihi: ___________________________
Cinsiyet: _______________________________
Medeni hali: __________________________
İletişim Adresi: _______________________
Şehir / Posta Kodu: __________________________
Ülke: _______________________________
Meslek: ____________________________
Cep telefonu: __________________________

Anında yanıt için isteğ
Ryan Roberts 2019-03-12 13:07:35
Yasal bir kredi almak, finansal ihtiyaçları olan müşteriler için her zaman büyük bir sorun olmuştur. Kredi ve teminat konusu, müşterilerin meşru bir borç verenden kredi ararken her zaman endişelendiği bir konudur. Ancak SWIFT Kredilendirme FİNANSAL KREDİ FİRMASI, kredi verme sektöründe bir fark yarattı. 5.000.000 Euro ila 50.000.000 Euro aralığında bir kredi ayarlayabiliriz. Hizmetlerimiz aşağıdakileri içerir: - * Yatırımcı Kredileri ....... * Borç Konsolidasyonu * İkinci İpotek ......... * İşletme krediler ...... * Bireysel Krediler ........ * Uluslararası Krediler .. ..... * Ev Kredileri .......... * Öğrenci kredileri .... .... * Oto kredileri sosyal güvenlik değildir ve kredi kontrolü yapılmaz,% 100 garantilidir. Yapmanız gereken tek şey tam olarak ne istediğinizi bize bildirmektir ve kesinlikle hayalinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. KREDİ KREDİ FİNANSAL KREDİ FİRMASI bankalarınız HAYIR deyince EVET diyor. Son olarak, küçük ölçekli bir kredi şirketini, aracıları, küçük finans kuruluşlarını finanse ediyoruz. Sınırsız sermayemiz var.
Kredi geri ödemesi, kredinin alınmasından 1 (bir) yıl sonra başlar ve geri ödeme süresi 3 ila 35 yıl arasındadır.

HEMEN YANIT VE İŞLETMECİLİK B
kredi teklifi şimdi geçerli 2019-03-12 14:05:51
Krediye ihtiyaciniz var mi? Varsa, daha fazla bilgi için lütfen bize ulasin: offer0148@gmail.com. Ve lütfen asagidaki ayrintilari doldurun mu?

Isim:
Soyadi:
Uyrugu:
Yas:
Aylik gelir:
Kredi Gerekli Tutar:
Kredi Süresi:
Sabit Numaralar:
Mobil Numaralar:

Saygilarimla
tesekkür ederim
Dr Benson 2019-03-14 05:01:41
Böbreğinizi para için satmak ister misiniz? Hastanemiz Böbrek Cerrahisi / nakli ve diğer organ tedavilerinde uzmanlaşmıştır, acil olarak O +, A + ve B + ve böbrek donörlerine pasaportu olan veya vermeyen donörlere ihtiyaç duyacağız ve size en düşük fiyatı 550,00 $ verecek . İlgilenen herhangi bir kişi nazikçe yapmalı
e-posta yoluyla bize ulaşın: korlebuteachinghospital33@gmail.com
iskandalestari.kreditpersatuan 2019-03-17 03:39:06
İş adamı mısın yoksa kadın mı? Herhangi bir maddi durumunuz var mı veya kendi işinizi kurmak için paraya mı ihtiyacınız var? Güzel bir Küçük Ölçekli ve orta ölçekli işletme başlatmak için krediye mi ihtiyacınız var? Kredi notunuz düşük mü ve yerel bankalardan ve diğer finans kurumlarından sermaye kredisi almakta zorlanıyor musunuz? İlgilenen başvuru sahipleri e-posta yoluyla bize ulaşmalıdır: BBM INVITE: {D8980E0B}
Yalnızca WhatsApp: {+ 33753893351}
Email: (iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com)
Dr Dalen 2019-03-21 08:16:21
Bir hayat kurtarın, böbrek bağış yapın ve iyi bir ücret alın

Herkese merhaba, ben Dr. DALEN ve finansal durumunuzu değiştirmek, böbrek bağışçısı olmak, hayat kurtarmak ve hala iyi bir ücret almak istediğinizi bilmenizi istiyorum. Sağlıklı olduğunuzu biliyorsanız, yalnızca bir böbrek satmaya veya bağış yapmaya (seyahat masrafları için ödenen tüm masraflarla birlikte 500.000 $) hazırsınız, bugün hastanemde bağış yapıyor. Hayatın her gününü kurtardığımız için acil böbrek bağışlarına ihtiyacımız var.
Bana bugün isteğinizi yazın e-posta: doctormanipalkidneytransplant@gmail.com
Not: Cerrahi ve sadece sağlıklı insanlar seyahate hazır
+18189344104 numaralı telefondan iletişim

DALEN MICHAEL.
  doctormanipalkidneytransplant@gmail.com
Charles Din 2019-03-25 10:33:26
% 2 uygun fiyatlı kredi.

Borç almak için gece bakımında uykuyu kaybetmek.
Faturalarınızı ödemek için borç arıyorsunuz.
Bir araba satın almak için borç arıyorsunuz
proje modelinizi büyütmek için kredi arıyorsanız.

Bize e-posta ile gönderin: daha fazla bilgi için charles_din@hotmail.com

Teşekkürler
LANLAZAR MARCUS 2019-03-25 11:24:30
Merhaba,

Finansal ihtiyaçlarınızı çözmek için acil bir krediye ihtiyacınız var mı? 2.000.00 ile 100.000.000.00 arasında değişen krediler sunuyoruz, güvenilir, güçlü, hızlı ve dinamik, kredi kontrolü olmadan ve bu devir döneminde% 100 garantili dış krediler sunuyoruz.

    Ayrıca tüm krediler için tüm krediler için% 3 faiz oranı olan ve ön ödemesiz olarak kredi verdik ... Eğer ilgileniyorsanız, bu e-posta yoluyla bize geri dönün.


Lütfen, eğer ilgilenirseniz bize geri dönün: zekoceanfinance1@gmail.com
                                                                zekoceanfinance@gmail.comSaygılarımızla,

Bay Lanlazar Marcus

zekoceanfinance@gmail.com
zekoceanfinance1@gmail.com
Dr Charles 2019-03-26 12:40:55
Böbrek almak mı istiyorsun yoksa satmak mı istiyorsun
böbrek? Sensin
Böbreğinizi para için satma fırsatı mı arıyorsunuz?
Mali arıza nedeniyle ne yapılacağını bilmiyorsunuz
O zaman bugün bize ulaşın, size iyi teklif edeceğiz
Böbreğiniz için para miktarı. Benim adım Doktor Charles
Ben bir
HASTANE NICHOLAS'taki nefrolog. Kliniğimiz
Renal Cerrahi konusunda uzmanlaşmış ve biz de anlaşma
Satın alma
Ve bir yaşamla böbrek nakli
Sorumlu donör.
Biz Hindistan, Türkiye, Nijerya, Amerika Birleşik Devletleri, Malezya, Hindistan bulunmaktadır
Böbrek satmak veya almakla ilgileniyorsanız, lütfen
Lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
E-posta: nicholashospital1986@gmail.com

İçtenlikle
DR CHARLES
Diana Patrick 2019-03-27 01:56:27
Herkese merhaba, umarım hepiniz iyisinizdir ??? İsimlerim Bayan Diana Patrick, Ohio’dan geliyorum, birkaç ay önce kötü bir finansal durumla karşı karşıya kaldım ve faturalarımı ödemeye acilen borçlanmaya ihtiyacım vardı ve şu anki maddi durumum nedeniyle bankamın reddettiği için maddi olarak ayağımı geri aldım bana kredi vermek için çevrimiçi olarak teminatsız bir kredi aramaktan başka seçeneğim kalmamıştı, araştırmam sırasında dolandırıcılık kurbanı oldum ve yaklaşık 1.500 dolar kaybettim ve başım belaya girdi ve neredeyse verdim çevrimiçi bir gönderi bulana kadar borç alma umuduyla, yazı New Jersey States'ten Eric Eric'in Karen Finance Inc.'den nasıl 50.000 dolar kazandığını belirten bir ifadesi olduğunu söyledi. E-posta yoluyla: (karenronaldfinance@hotmail.com) paylaşımda paylaşılan kişi, 600.000 dolar tutarındaki teminatsız kredi talebim, talebimden sonraki 72 saat içinde onaylandı ve kredim ihmal edilmeden banka hesabımdan ödendi.

Ben derin şükranlarımı sunarım ve ayrıca kredi verenlere çok uyanık olmalarını öneriyorum çünkü orada masum kredi arayanları dolandırmak amacıyla birçok dolandırıcılık var, bu nedenle çocuklar dikkatli ve uyanık olmak zorundasın
Theresa Oliver 2019-03-28 05:50:19
Ben Theresa Oliver adına. ancak birkaç ay önce ABD’de yaşıyorum, maddi sıkıntı içindeydim ve umutsuzluğum yüzünden. ve çünkü ben bir kadınım, 2 çocuğu ve tüm dünyası. (CREDIT-SUISSE) Kredi Hizmetlerinden (Bayan Antonia Rowan) çok borç veren birine, ailemi kurtarmak için 85% USD USD tutarında ve% 3 faiz oranıyla 85.000,00 USD tutarında bir krediyle ailemi kurtarmak için gönderdiği kurtarıcı oldu: credit-suisse147@hotmail.com
kredi teklifi şimdi başvur 2019-03-30 00:38:22
Finans yardımı isteyen, iyi niyetle ilgilenen kişilere kredi yardımı veriyoruz. Cidden acil bir krediye mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yerdesin. Ticari finansmanı, kişisel finansmanı veriyoruz, talebinizi karşılamak ve finans probleminden sapmak için finans talebiniz için bize ulaşın. E-posta: socialfundltd@gmail.com
Midland 2019-04-13 14:25:49
Bugün burada daha fazla bilgi almak için yasal bir kredi alın, lütfen bize ulaşın, Whataspp: +917204719376
creditmidland@gmail.com
Midland 2019-04-13 14:26:24
Bugün burada daha fazla bilgi almak için yasal bir kredi alın, lütfen bize ulaşın, Whataspp: +917204719376
creditmidland@gmail.com !!!!
John Lisa 2019-04-14 04:02:44
Finansmana ihtiyacınız var mı? İşletme veya Bireysel Krediye mi ihtiyacınız var? Şirketinizi yeniden finanse etmek ister misiniz? Firmamız yardım etmek için burada. Herhangi bir kişi ve şirkete 2% faiz oranı ile kredi veriyoruz. Bizi şimdi yanıtlayın: daha fazla bilgi için johnlisaloncompany2003@gmail.com.

Whatsapp +254707952247

Umarım yakında sizden email.johnlisaloncompany2003@gmail.com üzerinden haber almayı umarım
MIKE 2019-05-15 03:13:29
% 3 kredisine mi ihtiyacınız var? Her türlü kredileri,
Ticari Krediler, Otomobil Kredisi, Konut Kredileri, Nazikçe iletişim
garrywiltonloan756@gmail.com aracılığıyla bir kredi alıyorsa bize

Bay Garry Wilton
Sanchez Financial Service 2019-05-17 06:15:59
Bu, kamuoyuna, şu an için% 3'lük düşük bir faiz oranıyla maddi yardıma ihtiyacı olan kişilere borç verdiğimizi bildirmektir. Kredi başvurusu yapmakla ilgileniyorsanız, daha fazla bilgi için e-posta yoluyla bize ulaşın: info.san.ser@gmail.com
Finansal özgürlük mü arıyorsun 2019-05-27 11:13:42
Finansal özgürlük mü arıyorsunuz? Borcunuz mu var, yeni bir işe başlamak için krediniz mi var? ya da maddi olarak daraltsanız, araba ya da ev satın almak için borç almak mı istiyorsunuz? Bankanızdan sonsuza dek finansmanı reddediyor musunuz? Mali geliştirmek mi istiyorsunuz? Faturalarınızın ödeyeceği bir kredi mi ihtiyacınız var? Daha fazla arama yapmayın, daha fazla bilgi için% 3 oranında çok uygun bir faizle aldığınız tüm kredi türlerine bir fırsat sunmanızı bekliyoruz, e-posta yoluyla bizimle şimdi bize ulaşın: socialfundltd@gmail.com
ISKANDAR LESTARI KREDİ FİRMASI 2019-06-08 04:27:07
Bizimle iletişime geçin:
                                            BBM INVITE ile: {D8980E0B}
                                              WhatsApp: (+ 44) 7480 729811
                                                Tel .... (+ 44) 7480 729811
(İskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com)
Meşru, dürüst, saygın ve acil bir krediye mi ihtiyacınız var? Yasal borç arayışınız bugün burada sona eriyor, çünkü finansal ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız. Bankalar veya finans kurumu tarafından herhangi bir nedenden dolayı bir kredinizi reddettiğinizde, artık endişelenmeyin Finansal sorunlarınız hakkında biz maddi talihsizliğinizin çözümü biziz. 32.000'in üzerinde işletme sahibine işletme kredisi milyarlarca (farklı para birimleri) verdik. Büyümek için doğru işletme kredisini sağlamak için kendi belirlediğimiz risk teknolojimizi kullanıyoruz. senin işin. Düşük faiz oranlı her türden kredi sunuyoruz ve kredinizi geri ödeme süresi de krediniz Kötü bir krediniz var mı? Faturaları ödemek için paraya mı ihtiyacınız var yoksa yeni bir işe başlamak gerekli mi? Yetersiz fon nedeniyle bitmemiş bir projeniz var mı? Yararlanacak herhangi bir uzmanlığa yatırım yapmak için para
ISKANDAR LESTARI KREDİ FİRMASI 2019-06-08 04:27:43
Bizimle iletişime geçin:
BBM INVITE ile: {D8980E0B}
WhatsApp: (+ 44) 7480 729811
Tel .... (+ 44) 7480 729811
(İskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com)
Meşru, dürüst, saygın ve acil bir krediye mi ihtiyacınız var? Yasal borç arayışınız bugün burada sona eriyor, çünkü finansal ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız. Bankalar veya finans kurumu tarafından herhangi bir nedenden dolayı bir kredinizi reddettiğinizde, artık endişelenmeyin Finansal sorunlarınız hakkında biz maddi talihsizliğinizin çözümü biziz. 32.000'in üzerinde işletme sahibine işletme kredisi milyarlarca (farklı para birimleri) verdik. Büyümek için doğru işletme kredisini sağlamak için kendi belirlediğimiz risk teknolojimizi kullanıyoruz. senin işin. Düşük faiz oranlı her türden kredi sunuyoruz ve kredinizi geri ödeme süresi de krediniz Kötü bir krediniz var mı? Faturaları ödemek için paraya mı ihtiyacınız var yoksa yeni bir işe başlamak gerekli mi? Yetersiz fon nedeniyle bitmemiş bir projeniz var mı? Yararlanacak herhangi bir uzmanlığa yatırım yapmak için para
ISKANDAR LESTARI KREDİ FİRMASI 2019-06-08 05:54:22
Bizimle iletişime geçin:
                                            BBM INVITE ile: {D8980E0B}
                                              WhatsApp: (+ 44) 7480 729811
                                                Tel .... (+ 44) 7480 729811
(İskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com)
Meşru, dürüst, saygın ve acil bir krediye mi ihtiyacınız var? Yasal borç arayışınız bugün burada sona eriyor, çünkü finansal ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız. Bankalar veya finans kurumu tarafından herhangi bir nedenden dolayı bir kredinizi reddettiğinizde, artık endişelenmeyin Finansal sorunlarınız hakkında biz maddi talihsizliğinizin çözümü biziz. 32.000'in üzerinde işletme sahibine işletme kredisi milyarlarca (farklı para birimleri) verdik. Büyümek için doğru işletme kredisini sağlamak için kendi belirlediğimiz risk teknolojimizi kullanıyoruz. senin işin. Düşük faiz oranlı her türden kredi sunuyoruz ve kredinizi geri ödeme süresi de krediniz Kötü bir krediniz var mı? Faturaları ödemek için paraya mı ihtiyacınız var yoksa yeni bir işe başlamak gerekli mi? Yetersiz fon nedeniyle bitmemiş bir projeniz var mı? Yararlanacak herhangi bir uzmanlığa yatırım yapmak için paraya ihtiyacınız var mı? ISKANDAR LESTARI KREDİ FİRMASI amaç mükemmel profesyonel finansal hizmetler sunmaktır
mario 2019-06-09 20:57:12
Merhaba,
Ödemeniz için krediye ihtiyacınız var mı? Veya işinizi lütfen bize e-postayla gönderin Mariofinance155@gmail.com Lütfen e-posta adresimizi doldurun Lütfen veri tabanımıza abone olun. (1) Adınız: (2) Kredi ihtiyaçları: (3) Telefon numarası: (4) Süre: (5) Cinsiyet:
mario 2019-06-09 21:39:59
Salut,
Aveți nevoie de un împrumut pentru plata dvs.? Sau trimiteți-ne afacerea dvs. prin e-mail Mariofinance155@gmail.com Vă rugăm să completați e-mailul nostru Vă rugăm să vă abonați la baza noastră de date. (1) Numele dvs.: (2) Nevoi de credit: (3) Numărul de telefon: (4) Durata: (5) Sex:
Shaw Lockwood 2019-06-11 17:35:38
SHAW LOCKWOOD'DAN KREDİ ALIN.

Adım Shaw Lockwood ve bu aracı tüm kredi başvuru sahiplerini çok dikkatli olmaları konusunda uyarmak için kullanmak istiyorum çünkü her yerde dolandırıcılık var. Birkaç ay önce çok gergindim ve çaresiz olduğum için birkaç çevrimiçi kredi verdim.

Bir arkadaşım bana Bay Steve Money adında güvenilir bir kredi alacaklısı gösterene kadar çok çaresiz ve kafam karıştı. Şirkete gönderdim ve daha fazla ağlamadığımı söylediler çünkü bu şirketten kredimi alacağım ve onlarla iletişim kurmaya karar verdim. Kredi başvuru formunu doldurdum ve istediğim her şeye devam ettim. ve beni sürprizlerim için ödünç verdiler.

Herhangi bir kredi türüne ihtiyacınız varsa, iletişim kurun: unitedloanservice@yahoo.com

Bu aracı tüm kredi arayanları uyarmak için kullanıyorum.

Yardımınız için United Credit Service'e teşekkür ederiz.
johnson 2019-06-12 01:22:46
Bu genel kamu erkek veya kadın kim sağlıklı bilgilendirmek için
ve 100% ciddi
onların böbrek bağış acil Dr iletişim gerekir.
Johnson, ben General Hospital 'da bir Nefrologum.
Böbrek nakli için burada olan bir sürü hastamız olduğu için
nedeniyle para için böbrek bağış için bir fırsat arayan
mali kırmak, bizim hastane böbrek cerrahisi uzmanlaşmıştır/nakil
ve diğer organ tedavisi, biz de satın alma ile anlaşma ve
böbrek nakli
yaşayan ve sağlıklı bir donör ile. biz sunuyoruz $500.000,00 için
böbrekler Eğer
Eğer böbreğinizi Bağış lütfen çekinmeyin ilginizi
Email;generalhospital121@gmail.com üzerinden bize ulaşın
United Loan Service 2019-06-13 00:24:25
İyi günler

Stres ve hızlı onay olmadan kişisel ve iş ya da Yatırım fonlarına ihtiyacınız var mı? Evetse, bugün bizimle iletişime geçin, çünkü şu anda% 2 oranındaki süper faizli krediler sunuyoruz.

Finansmanımız güvende ve güvende. Müşterilerimizin mutluluğu gücümüzdür. 5.000,00 - 100.000.000.00 Euro arasındaki krediler. şimdi mevcut, İşletme, Kişisel, Ev, Seyahat ve Öğrenci Kredileri.

İlgili taraflar daha fazla bilgi için e-posta yoluyla şirketle iletişim kurmalıdır: Lender E-posta: unitedloanservice@yahoo.com
Alacaklının adı: Steve Money
Chairle Richard 2019-06-18 07:19:35
Borç hayatınızdaki bir sorunsa, kartopu görmeden önce durumu kontrol altına almak zorundasınız. Bir borç, borçları ödemek ve finansal hayatınızı düzenlemek için bir çözüm olabilir. Hiç güvenli bir kredi duydun mu? Bu, çok düşük bir faiz oranından para kazanmanın bir yoludur. Ödeme koşulları kredi kartı, kırmızı bakiye ve geleneksel kişisel kredilerden daha uygundur. Bize Ulaşın @: chairle.rich01@yahoo.com
murat Acar 2019-06-18 17:49:41
Merhaba
Finansal ihtiyaçlarınızı çözmek için acil bir krediye ihtiyacınız var mı? 5.000.00 - 10.000.000.00 arası değişen krediler sunuyoruz. % 100 Garantili, Güvenilir, Verimli, Hızlı ve Dinamikiz Aynı zamanda kredi de veriyoruz (Euro, Pound ve Dolar). İlgilendiğiniz takdirde, tüm Krediler için geçerli olan faiz oranı (% 2) bize geri döner.

E-posta: (muratacarfinancialservice@gmail.com)

Teşekkürler
Susan Benson 2019-06-25 01:58:21
Merhaba Bayanlar ve Baylar, Bir işletme kredisine, kişisel kredinize veya ipotek kredisine acil ihtiyacınız var mı? Cevabınız evet ise, ödemenizi almak için bu e-posta adresi (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) aracılığıyla Sunshine Financial Group'tan bizimle iletişime geçmenizi önereceğim.

Sunshine Financial Group, uzun vadeli finansal başarınızı artırmanıza yardımcı olacak kararlı bir finansal hizmet şirketidir. Özelleştirilmiş programlarımız kişiselleştirilmiş hizmet ve uzmanlık sunarak servetinizi büyütmenize, korumanıza ve korumanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

24 saat içinde acil bir krediye ihtiyacınız varsa, lütfen daha fazla bilgi için aşağıdaki e-postaya yazın.
Email İletişim: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
WhatsApp İletişim: +447903159998

Sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz
MARY 2019-07-10 15:17:12
Merhaba Kredi !, Mali yardım gibi yardım ihtiyacı olan insanlara yardım etmek için kurulmuş bir Hıristiyan kuruluşuz. Yani, finansal zorluklardan geçiyorsanız veya herhangi bir finansal probleminiz varsa ve kendi işinizi kurmak için fonlara ihtiyacınız varsa veya faturalarınızı ödemek zorunda kalırsanız ya da zor bulursunuz. Lütfen bugün e-posta ile bize ulaşın: johnloanfirm2@gmail.com İncil için diyor (Luka 11:10). arayanları bulur; ve kapıyı çalacak kapıyı açacak. Bu fırsatı kaçırmayın çünkü İsa dün, bugün ve sonsuza dek aynı. Lütfen bu ciddi görüşlü ve Tanrı'dan korkan insanlar içindir Hristiyan bir organizasyondan içten selamlar aldık Teşekkür E-posta: johnloanfirm2@gmail.com VEYA NEDEN AÇIK +447418349840
Garantili kredi teklifi 2019-07-15 03:11:47
Merhaba,

Bir yatırımcıya ihtiyacınız var mı? İşletmenize başlamak için bir krediye mi yoksa kişisel bir krediye mi ihtiyacınız var? Şirketlere ve bireye% 3 faiz oranı ile iş ve kişisel kredi / kredi sağlama kapasitesine sahibiz. Yatırımcılarımız aynı zamanda projeleri finanse ediyor. Daha fazla bilgi için E-posta ile iletişim kurun: avantcworld@gmail.com

whatsapp: +13219993670
https://avantinc.webnode.com
sadece ciddi insanlar için
içtenlikle
Alexander Avant Kredisi

Garantili kredi teklifi
Faye Miller 2019-07-20 06:35:04
İş adamı mısın yoksa kadın mı? Finansal bir karmaşa içinde misiniz yoksa kendi işinizi kurmak için fonlara mı ihtiyacınız var? Borç ödemeye mi ihtiyacınız var Borçları mı, faturalarınızı mı ödeyiniz veya iyi bir iş mi başlatıyorsunuz? Kredi notunuz düşük mü ve yerel bankalardan / diğer finans kuruluşlarından Sermaye kredisi almayı zor bulacaksınız? Herhangi bir nedenden ötürü bir Krediye veya fonlamaya ihtiyacınız var, fayemiller041@gmail.com adresinden bize e-posta gönderin.
plutocreditfinancier@gmail.com 2019-07-30 16:10:41
İyi ve kaliteli müşteri hizmeti ile dünya genelindeki vatandaşlara% 3 düşük faiz oranıyla kredi sunuyoruz. Büromuzda bizimle iletişime geçin: plutocreditfinancier@gmail.com veya whatsapp: +18474539904
Murat Acar 2019-08-01 23:01:16
Merhaba
Finansal ihtiyaçlarınızı çözmek için acil bir krediye ihtiyacınız var mı? 5.000,00 TL - 10.000.000.00 TL arasında değişen bir kredi sunuyoruz. % 100 Garantili, Güvenilir, Verimli, Hızlı ve Dinamikiz Aynı zamanda kredi de veriyoruz (Euro, Pound ve Dolar). İlgilendiğiniz takdirde, tüm Krediler için geçerli olan faiz oranı (% 2) bize geri döner.

Email: muratacarfinancialservice@gmail.com

Teşekkürler
Lutheran Hospital 2019-08-06 15:54:43
Bu, böbrek satmak isteyen herkese açık bir ilan, böbrek nakli ihtiyacı olan hastalarımız var, bu nedenle böbrek satmakla ilgileniyorsanız, lütfen iowalutheranhospital@gmail.com adresindeki e-posta adresimizden bizimle iletişime geçin.
Ayrıca +1 515 882 1607 numaralı telefondan whatsapp'ı arayabilir veya bize yazabilirsiniz.

NOT: Güvenliğiniz garanti altındadır ve hastamız, onları kurtarmak için böbrek bağışında bulunmayı kabul eden herkese büyük miktarda para ödemeyi kabul etmiştir. Sizden haber almayı umuyoruz, böylece bir hayat kurtarabilirsiniz.
iskandalestari.kreditpersatuan 2019-08-07 21:09:09
Aşağıdakileri içeren çok çeşitli finansal hizmetler sunuyoruz: İş Planlaması, Ticari ve Gelişme Finansmanı, Mülkler ve İpotekler, Borç Konsolidasyon Kredileri, Ticari Krediler, Özel krediler, Bireyler, şirketler ve kurumsal kurumlar için yıllık faiz oranına sahip Konut Finansmanı Kredileri. Aileniz için en iyisini alın ve Genel Kredi programımızla birlikte hayalinizdeki evin sahibi olun. İlgilenen başvuru sahipleri BBM INVITE yoluyla bize ulaşmalıdır: {D8980E0B}
Sadece WhatsApp: (+ 44) 7480 729811
Tel .... (+ 44) 7480 729811
E-posta: (iskandalestari.kreditpersatuan@gmail.com)

 
   YORUM YAZ
Ad/Soyad*
Yorum Metni*:  
* Maksimum karakter sayısı: 1200
Security Code*
 
  * Yazılan yorumlardan site sahibi sorumluluk taşımaz !
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.


« Geri dön

ANKETAnket Başlangıç Tarihi:

[ Anket sonucu ]
REKLAMLARAll Rights Reserved © 2006-2019    "SENİ MEDİA" LTD; KARDZHALI   e-mail: kardjalinews.media@gmail.com   Webdesign: SWS