Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
24 Haziran 2021
HABERLER » Kırcaali
Mineralni Bani Belediyesi, 4. İş Dünyası ve Yerel Yönetim Çalıştayı’na katıldı

Mineralni Bani Belediyesi, 4. İş Dünyası ve Yerel Yönetim Çalıştayı’na katıldı

03 Kasım 2016

Mineralni Bani (Meriçler) Belediyesi, Troyan şehrinde gerçekleştirilen 4. İş Dünyası ve Yerel Yönetim Çalıştayı’na katıldı. Ulusal kaplıcalarıyla ünlü ilçe merkezi Mineralni Bani, üç gün süren forumda atraktif bir slayt gösterisiyle tanıtıldı. Çalıştay organizasyonu Troyan Belediyesi ve Bulgaristan Tur Operatörleri ve Turizm Acentaları Derneği (ABTTA) tarafından yapıldı. Forum sırasında turizm faaliyetlerinin yönetimi ve gelişimiyle ilgili olan kurumların yetkileri ve sorumlulukları hakkında son derece faydalı tartışmalar gerçekleştirildi, bölgesel turizm kaynaklarına ilişkin slayt gösterileri izlendi ve ikili iş görüşmeleri yapıldı.

Mineralni Bani Belediyesi, foruma katılan profesyonelleri Mineralni Bani İlçesinin turizm kaynakları ve turizmin gelişimine yönelik avantajlarıyla tanıştırdı. Değerli iş bağlantıları kuruldu.

Uygulamalı seminerde belediye temsilcileri, özel bilgi standında ilgili firmalarla işbirliği yapılmasına ilişkin somut koşulları konuştu.

Reklam malzemeleri değişimi yapıldı ve turizm destinasyonlarında bulunan turistik yapılar, doğa harikaları, oteller ve restoranlar hakkında detaylı bilgiler verildi.

ABTTA Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İrina Naydenova, yaptığı kapanış konuşmasında, “Hepinize ve Troyan Belediyesine mükemmel misafirperverlik ve Bulgaristan turizminin sürdürülebilir gelişimini destekleyen tüm inisiyatifleri aktif olarak üstlendiği için teşekkür ederiz. Ayrıca bölgesinde çeşitliliği ve eşsiz güzellikleri tanıtma çabası gösteren belediyelere ve ABTTA’ya verdikleri güven için Bulgar turizm girişimcilerine teşekkür ederiz” dedi.

Naydenova, iş dünyası ve yerel yönetim çalıştayının beşincisinin 23-25 Ekim 2017 tarihlerinde gerçekleştirileceğini duyurdu.

Kaynak: Kırcaali Haber


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR

booked.net




All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS