Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
19 Haziran 2021
HABERLER » Kırcaali
Ardino Emekliler Kulübü yönetimi, bir emekliyi hastanede ziyaret etti

Ardino Emekliler Kulübü yönetimi, bir emekliyi hastanede ziyaret etti

12 Ekim 2017

Ardino (Eğridere) Emekliler Kulübü yönetimi, kasabadaki hastanede yatan 78 yaşındaki Rafet İbryam’ı ziyaret etti. Emekliler Kulübü’nün uzun yıllar üyesi olan ve düzenli olarak kulüp odasını ziyaret edenlerden Rafet dede İç Hastalıkları Bölümü’nde tedavi görüyor. Rafet dede, “Burada kendimi evimde gibi hissediyorum. Hekimler ve hemşireler benimle sürekli ilgileniyor” diye ifade etti.

İç Hastalıkları Bölümü Başkanı Dr. Emil Şterev, her zaman hasta kabul etmeye hazır olduklarını kaydetti. Dr. Şterev, “Hastanın sağlık durumu gördüğü tedaviden dolayı iyi ve birkaç gün sonra taburcu edilecek” diye belirtti.

Ardino Hastanesi’nin İç Hastalıkları Bölümü çok iyi durumda. Bölümde bulunan tüm odalar Seyfi Mutlu, Sebahattin ve Bahar Apaz, Sezgin Mutalibov, Tuncay Deniz, Necmi Kocaman, Necmettin Kocaman, Aldo ve Anita, Halil Bekir, Sidelya Mutlu, Metin Mustafov’un mali desteği ve Dr. Mevlan Mehmet’in yardımıyla onarıldı. Bu şartlar nedeniyle burada yatan hastalar daima çalışan personele müteşekkir oluyorlar.

Kaynak: Güner ŞÜKRÜ


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS