Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
19 Haziran 2021
HABERLER » Kırcaali
Vatandaşlar Ardino Pasaport Şubesi önünde uzun kuyruklar oluşturdu

Vatandaşlar Ardino Pasaport Şubesi önünde uzun kuyruklar oluşturdu

09 Temmuz 2018

Türkiye’de ikamet eden göçmenler, Ardino (Eğridere) İlçe Emniyet Müdürlüğü Pasaport Şubesi’ne normal sürede kimlik kartı veya pasaport çıkarmak için başvurular kabul ediliyor olmasına rağmen Pasaport Şubesi’nin gişesi önünde yine uzun kuyruklar oluşturdu. Özellikle pazartesi ve cuma günleri daha uzun kuyruklar oluşuyor, diğer günlerde daha az insan sıra bekliyor.

Yaz aylarında yurt dışında ikamet eden Ardino bölgesinden birçok göçmen hem tatil yapmak hem de kimlik belgelerini yenilemek için memleketine geliyorlar.

Bursa’da yaşayan genç çift Remzi ve Sevinç Bayraktar, beş yıllık süresi birkaç ay sonra dolacak olan uluslararası pasaportlarını ve kimlik kartlarını yenilemek için sıra bekliyorlar. Gençler,” Buraya 10 dakika önce geldik. Gişe önünde bekleyenlerin sırası tez geliyor. İyi bir şekilde organize edilmiş ve çok beklenmiyor. Memnunuz” dediler.

Sadece bir kadın memur çalışıyor olmasına rağmen Ardino Pasaport Şubesi’nin faaliyeti ve sunulan hizmetler, iyi bir şekilde organize edilmiştir.

İlçe Emniyet Müdürlüğü Pasaport Şubesi, her iş günü saat 8.30-17.30 arasında vatandaşların hizmetine açıktır.

Kaynak: Güner ŞÜKRÜ


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS