Ziyaretçi defteri Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Video Arşiv
18 Haziran 2021
HABERLER » Kırcaali
Momçilgrad’da 2018 Yüzme Kursu, açılış töreniyle başladı

Momçilgrad’da 2018 Yüzme Kursu, açılış töreniyle başladı

09 Temmuz 2018

Pasta, ücretsiz dondurma ve bol bol eğlence ile Momçilgrad (Mestanlı) kasabasında 2018 yılı yaz yüzme kurslarının açılışı yapıldı. Bir ay sürecek olan kurs sırasında 6-11 yaş arasında 120 çocuk ücretsiz yüzme öğrenecekler. Yüzme eğitmeni Yanko Stankov tarafından “Dambalı” ve “Dolce Vita” havuzlarında gerçekleştirilecek olan yüzme derslerine katılacak çocuklar yaşlarına göre gruplara ayrılacak. Antrenmanlar sırasında bir sağlık uzmanı hizmete hazır bulunacak.

2018 Yüzme Kursu’nun açılışında yaptığı konuşmada Momçilgard Belediye Başkanı Sunay Hasan, “En genç Momçilgrad sakinleri olarak sizlerin, geleceğin şampiyonu olma potansiyeline sahip olduğunuzdan eminim. Bu yüzden biz yetişkinler, yeteneklerinizi geliştirmek için size şartlar sunmak zorundayız” diye kaydetti. Belediye Başkanı, kitle sporunun gelişiminin Momçilgrad Belediyesi’nin yönetim programının öncelikleri arasında olduğunu vurguladı.

Konuşmalardan sonra açılış için Belediye İdaresi tarafından özel hazırlatılan pasta kesildi. İki havuzun sahipleri ise çocuklar için ücretsiz dondurma sağladı.

Kaynak: Kırcaali Haber


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS