Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
19 Haziran 2021
HABERLER » Kırcaali
Sunay Hasan, 7. Bulgaristan Veteran Masa Tenisi Şampiyonası’nın açılışını yaptı

Sunay Hasan, 7. Bulgaristan Veteran Masa Tenisi Şampiyonası’nın açılışını yaptı

03 Eylül 2018

Momçilgrad (Mestanlı) Belediye Başkanı Sunay Hasan, erkeklere ve kadınlara yönelik 7. Bulgaristan Veteran Masa Tenisi Şampiyonası’nın resmi açılışını yaptı. Şampiyonaya Bulgaristan’da 15 kulübü temsil eden 50 sporcu katıldı.

Resmi açılış töreninde Bulgaristan Master Sporcuları Federasyonu Başkanı Zdravka Yordanova, Momçilgrad Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Mehmet, Belediye Genel Sekreteri Bahattin Ahmedov ve Rodopi Masa Tenisi Spor Kulübü Başkanı Ersin Ömer hazır bulundular.

Sunay Hasan, “Momçilgrad’a hoş geldiniz demekten son derece memnunum. Belediye olarak, diğer sporların yanı sıra masa tenisini de geliştirmek için gerekli çabaları göstermekteyiz” diye kaydetti. Belediye Başkanı, masa tenisi antrenmanları ve yarışmaları yapmak için kullanılan tesislerin komple onarılıp genişletildiğini ve bununla bu sporun gelişimi için mükemmel koşullar yaratıldığını belirtti.

Zdravka Yordanova, “Her zamanki gibi Momçilgrad Belediyesi’nin şampiyonanın gerçekleştirilmesi için sağladığı mükemmel koşullar için teşekkür ederiz” diye kaydetti. Yordanova, Sunay Hasan’a federasyon adına bir onur plaketi sundu.

Resmi açılıştan sonra Momçilgrad Belediye Başkanı tenisi becerilerini sergiledi. Sunay Hasan ve Rodopi Masa Tenisi Spor Kulübü Başkanı Ersin Ömer, gösteri amaçlı bir masa tenisi maçı yaptılar.

Şampiyona 2 Eylül 2018 tarihine kadar sürdü.

Kaynak: Kırcaali Haber


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS