Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
23 Haziran 2021
HABERLER » Bulgaristan
17 kişinin öldüğü kazanın olduğu bölgede onarım çalışmaları başladı

17 kişinin öldüğü kazanın olduğu bölgede onarım çalışmaları başladı

03 Eylül 2018

Karayolu Altyapı Ajansı’ndan yapılan açıklamada 17 kişinin ölümüne neden olan trafik kazasının meydana geldiği Svoge - Sofya yolunun kesiminde yol bakım ve onarım çalışmalarına başlandığı bildirildi.

Bu kesimdeki bozuk asfalt kalıntıları freze makinesiyle kesilerek kaldırılacak ve ardından yeniden asfaltlanacak. Kazanın olduğu bölgede yapılan inceleme çalışmaları nedeniyle şimdiye kadar onarım faaliyetine başlanamadı.

Kusur ve hasarlar meydana gelen yolun diğer kesimlerinde müteahhitlik firması Trace Svoge tarafından asfalt yama çalışmaları ve Svoge kasabası yakınındaki Eliseyna tünelinden sonraki kesimde zemin iyileştirme ve tesviye çalışmaları olmak üzere inşaat ve montaj işleri yapıldı.

Romça köyüne ayrılan yol kavşağından sonraki ve İskır Geçidi yakınındaki kesimde meydana gelen toprak kaymalarından oluşan hasarlar giderildi.

Karayolları Sofya İl Müdürlüğü görevlileri, tüm trafik işaretlerini kontrol etti ve gereken yerlerde sürücülere daha iyi görünürlük sağlamak için son zamanlarda yağan yağmurlarla boy atıp gürleşen bitkiler ortadan kaldırıldı.

Foto: APİ

Kaynak: KIRCAALİ HABER


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR

booked.net
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS