Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
19 Haziran 2021
HABERLER » Kırcaali
Ardino Ev Tipi Yerleştirme Merkezine el işi hediyelik eşyalar bağışı

Ardino Ev Tipi Yerleştirme Merkezine el işi hediyelik eşyalar bağışı

12 Aralık 2018

Ardino'da yetişkin zihinsel engelliler için ev tipi yerleştirme merkezinde bulunan kişilere el işi dekoratif yastıklar, kartlar, kutular, saç tokaları, taç, ahşap kase bağışlandı. Bağışlanan el işi ürünler, gelecek Noel Yortusu ve Yılbaşı kutlamaları vesilesiyle Sosyal Girişimcilik Yoluyla Ardino İlçesi’ndeki Kırılgan Gruplara Ait Kişilerin Sosyal İçermesine Destek projesi kapsamında çalışanlar tarafından hazırlandı.

Bağış takdiminde Belediye Başkanı Resmi Murat, Belediye Meclis Başkanı Sezgin Bayram ve sosyal girişimcilik projesi ekibi hazır bulundu.

Belediye Başkanı Resmi Murat, bayramların birlikte kutlanması gerektiğini belirtti. Resmi Murat, şunları ifade etti:” Sosyal girişimcilik projesi kapsamında çalışan işçilerimizin, Noel Yortusu ve Yılbaşı kutlamalarının arifesinde Ev Tipi Yerleştirme Merkezi yararlanıcılarına karşı tutumumuzu göstermemiz için onlar için bu güzel hediyeleri hazırlamasına sevindim. Ancak o zaman bayramlar doludizgin kutlanır ve belediyenin çeşitli sosyal projeleri kapsamında yapılandan dolayı memnuniyet duyuyoruz” diye kaydetti. Resmi Murat, sosyal girişimcilik projesi ekibinin yanı sıra yetişkin zihinsel engelliler için Ev Tipi Yerleştirme Merkezi yararlanıcılarına her gün hizmet eden ekibi de tebrik etti.

Ardino Ev Tipi Yerleştirme Merkezi Müdürü Elvan İsmail, yapılan bağış için sosyal girişimcilik projesi ekibine en içten teşekkürlerini sundu.

Kaynak: Güner ŞÜKRÜ


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS