Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
24 Haziran 2021
HABERLER » Kırcaali
Mestanlı sakinleri, yeni yılı merkez meydanda karşıladı

Mestanlı sakinleri, yeni yılı merkez meydanda karşıladı

02 Ocak 2019

Momçilgrad (Mestanlı) ilçe merkezinin birkaç yüz sakini ve misafiri, 2019 yılını kasabanın merkez meydanında yapılan kutlama ile karşıladı. Belediye tarafından düzenlenen yılbaşı kutlaması, iki saatten fazla sürdü. Geçen yılın son saatinde kasaba merkezinde bol bol neşe, müzik ve dans vardı. Momçilgrad Belediye Başkanı Sunay Hasan, meydanda toplanan insanların yeni yılını tebrik etti.

Sunay Hasan, şunları kaydetti:” Kasabamız Avrupa’ya yakışır hale geliyor. Üç yıl önce belirlediğimiz önceliklerin her birini gerçekleştirmek için yüksek tempoda çalıştık. Sosyal aktivitelerde, ergenlere yönelik hizmetlerde, şehri ve diğer yerleşim yerlerini geliştirmekte ve iyileştirmekte büyük başarılar elde ettik.

2019, her birinize, ilçedeki her bir yerleşim yerine yönelik bir proje yılı olacaktır. 2019, ilçemizde gözle görülebilir değişikliklerin yılı olacak. Bunlar, Momçilgrad ilçesi sakinlerinin özgüvenini temelden değiştirecek projeler olacak”.

Belediye Başkanı, özellikle yeni yıl kutlamasını organize eden Belediye Genel Sekreteri Bahattin Ahmedov ve Belediye İnsani Yardım Faaliyetleri Daire Başkanı Müzeyda Paşallı’ya teşekkür etti.

Momçilgrad’da tam yeni yıla girildiğinde havai fişek gösterileri yapıldı ve arzu eden katılımcılara belediye tarafından sağlanan beyaz ve kırmızı şarap ikram edildi. Kadeh tokuşturmadan sonra tombala çekilişi yapıldı. Büyük ödül bir televizyondu, Belediye Başkanı’nın özel ödülü olan Velingrad kaplıcalarında çift kişilik hafta sonu tatili hediye edildi, ayrıca kazananlara elektrikli ev aletleri de verildi. Tombala çekilişinden sonra dolu dolu eğlence devam etti.

Kaynak: Kırcaali Haber


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR

booked.net
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS