Ziyaretçi defteri Künye E-gazete
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.7725 Lv.
GBP GBP 2.27 Lv.
TRL TRL 0.3079 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Video Arşiv
21 Kasım 2019
HABERLER » Bulgaristan
Meral Akşener Bulgaristan’a Geliyor

Meral Akşener Bulgaristan’a Geliyor

23 Temmuz 2019

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in 24-25 Temmuz tarihleri arasında Bulgaristan ve Yunanistan’daki Türkleri ziyareti için düzenlenen programın detayları belli oldu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Başkanlığındaki heyette Bulgaristan programında İYİ Parti Genel Başkan Yardımcıları Şenol Sunat ve Ahmet Kamil Erozan, Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu ve Samsun Milletvekili Bedri Yaşar bulunacak.

Yunanistan programında ise İYİ Parti Grup Başkanı Orhan Çakırlar, Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, Genel Başkan Yardımcısı Şenol Sunat ve Ahmet Kamil Erozan, Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu, Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, İstanbul Milletvekili Ümit Beyaz, Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan ve Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs bulunacak.

Ziyaret Yunanistan’dan Başlayacak

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Başkanlığındaki Heyetin Yunanistan’daki ilk durağı Gümülcine’de bulunan Türkiye Başkonsolosluğu olacak. Saat 13.00’da gerçekleşecek ziyaret sonrası Batı Trakya Türklerinin seçtiği Müftü İbrahim Şerif ile bir araya gelecek olan İYİ Parti heyeti, saat 15.30’da ise Gümülcine Türk Gençler Birliği’ni ziyaret ederek burada STK temsilcileri ile bir toplantıya katılacak.

Akşener Başkanlığındaki İYİ Parti heyeti saat 17.30’da ise Batı Trakya Türklerinin lideri Dr. Sadık Ahmet’in mezarını ziyaret edecek. Sonrasında Dostluk, Eşitlik, Barış Partisi’nin düzenlediği yemeğe katılacak olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, buradan Bulgaristan’a hareket edecek.

İYİ Parti heyetinin 25 Temmuz’da gerçekleştireceği Bulgaristan ziyaretinde ilk durak, 2 yıl önce hayatını kaybeden olimpiyat şampiyonu ve dünya rekortmeni milli halterci Naim Süleymanoğlu’nun ailesi olacak. Saat 11.00’da gerçekleşecek ziyaret sonrası ise saat 14.00’da Bulgaristan’da direnişin simgesi olan Türkan Bebek Anıtı ziyaret edilecek.

İYİ Parti heyeti Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) yönetimi ve bölgedeki Türk belediye başkanları ile görüştükten sonra Sorumluluk Özgürlük ve Hoşgörü İçin Demokratlar Partisi (DOST) yönetimi ile bir araya gelecek.

Saat 19.30’da Naim Süleymanoğlu için dikilen anıtı ziyaret edecek İYİ Parti heyeti sonrasında Türkiye’ye dönecek.

Kaynak:


Kategoriden tüm haberleri oku


 YORUMLAR


Türk 2019-07-23 15:01:00
İnşallah DpS yönetimini yanına sokmaz gelseler de neden BG Müslümanların ve Türklerin haklarını aramıyorsun diye sorar.
Arda boylu. 2019-07-23 16:22:47
Soramaz kardeşim:onun Bulgaristanda öyle bir sorgulama yetkisinin olmiyacagi asikaardir. DPS Andreskonun Yönetimidir oysa o bir Bulgar kadrodur sadece türklugun gölgesinde bulunan bulgar siyasi dengeli insanlardır bakınız haklar verilmez haklar hukuken alınır DPS,nin onursal gorgor baskaninin kendi dilinde sadece iki kelime kullanır biri Marhaba diğerinde nasılsınız bunu Kircaalide yaşıyan Bulgarlar onda daha 1001 kelime fazlasını bilirler Lider olan birinin Türkçesi Türklerden daha iyi olmalıdır bunun ki sadece iki kelime çevresini sorsanız hiç bilmez onların konuştuğu anadil değil haliyle bulgarcadir Türkçe nedir ve nasıl konuşulması gerektiğini bilmiyen hanesinde Türkçe'kelimesinin hiç kullanilmadigi bir Liiderin kendi çevresine hiçbir faydası dokunmamışsa geri kalana faydası olurmu olmaz kardesim.30yil geçmiş milletin Türkçesi sadece bulgarcaile karışımlı mis más denilen karmaşa bir dil yaani bir sokak dilidir.30 yil sonra neyazikki oda biter sadece Bulgar dili kalır..
Fahriye Erdogan 2019-07-23 21:52:26
Meral hanım cebelede gitsin yıllar önce yaninda çalıştığı Mediha Akdeniz hanım cebelde ikamet etmekte kendilerini ziyaret ederlerse memnun oluruz
fes 2019-07-24 09:17:34
Bence neden müslümanların haklarını aramıyorsun diye bir soru sormaz Meral hanım, çünkü gülünç duruma düşmek istemez. Müslümanların hakları dediğimiz son derece belirsiz ve genel bir kavramdır, Meral hanım bir tarihçi olaylara müslümanlık açısından çok türklük açısından bakar.

Haklar var, ama kaybolmuşlar, DPS bunları aramıyor, öylesine oturuyor. Adam bu saçmalığa inanıyor. Peki sen bir parti kursan da Dps'nin aramak istemediği şeyi bulsana birader.
Türk 2019-07-24 21:40:26
Kimsin sen be Fes rumuzlu Türkleti ve onların dinini aşağlıyacak.
30 yıldır DPS ne işe yaradı da onların vazgeçilmez savunucusun.
Meral hanım Bulgaristan’a Gümülcineden geliyor.
Yunanistan Türklerin şüpheli ölümun yuldönümü için Dr. Sadık Ahmet’in mezarına anma törenine katıldı.
Rahmetli Dr. Sadık Ahmet” Türk olmak suç ise ben Türk’üm”
demişti.
Keşke Bulagaristan Türklerin önüne şider olarak KONAN Dr.Ahmet Doğan ajan ismi Sava aynı “ Türk olmak sış ise ben Türk’üm” diyebilseydi.
fes 2019-07-24 22:18:50
Kendine türk diyen cahil, bakalım Meral hanım Bulgaristan'a geldiğinde Karadayı ile mi görüşecek yoksa seninle mi göreceğiz.
Тürk 2019-07-25 10:00:57
Fes neden Senin “liderin”.
Ahmet Doğan ben Türküm diyemiyor.
fes 2019-07-25 13:01:04
Adı neden Ahmet Doğan acaba kendine bunu hiç sordun mu? Adı türk olduğuna göre demek türk, yoksa adı bulgarca olurdu.

Buna karşın kendisi bir bulgar vatandaşıdır ve bundan dolayı o ve bulgar vatandaşlığı olan diğer türkler bulgar ana yasasına bağlıdırlar.

Bu bağlamda ben Türkiye'ye bağlıyım diyemez; biz çifte vatandaşlığı olanlar deriz ama o diyemez. Derse ne olur? Bulgar yasalarını çiğnemiş olur.

Bunları bilmeden ileri geri konuşmak kolay tabi. Hani derler ya, bekara karı boşamak kolymış.
Feskalya 2019-07-25 14:24:54
Fes, yani üc harfin arkasina saklanan insan, bu gercek Türk olamaz ne de Müslümandir. Olur olur ama bu kadar sinsi Türk düsmanligi olmaz. Feska yüzlerce insan, feska amca sen sitenin tadini, tuzunu kaciriyorsun, ne olur buralarda senin isin olmasin diya ricada bulunuyor, fakat Adam sitenin suyunu bunaltmaya devam ediyor. Neden?
Türk 2019-07-25 16:48:08
Aynı biçimde saçmalamaya devam ediyorsun.
İki ülke vatandaşlığı ile çifte vatandaşlığı bile ayır edemeyecek kadar aciz sin.
Verdi Raşidov adı sadece Tükçe.
Dr. Ahmet Sadık Yunanistan’da ben TÜRKÜM diyebildi.
Sana Ahmet Sava başkanın neden Türküm diyemiyor diye sordum vatandaşlık ile ilgili soramadım.
Türküm dese Bulgar ana yasasını çiğnemiş olacak öyle mi.
Doğru 1991 yılında BG parlamentosu Kivkovun silahla yapamadığını parlammmentoda konsensüs ile “EDİNNA NATSİYA” kabul etti DPS adına Prof. İbrahim Tatarlı imza attı.
Bundan dolayı senın şefin ben Türküm diyemiyor çünkü anayasada Türk kelimesi onun rızasıyla kaldırıldı.
Haklısın Fes.
fes 2019-07-25 17:38:56
Yok öyle olmadı, tümüyle yanlış bir açıklama seninki. Daha önce de bunlara değindik, neyin ne olduğunu açıkladık, ama anlaşılan sen anlayıp kavramaktan aciz birisin.

Bulgaristan öteden beri "edinna natsya" idi 91 senesinde olan bunun devamının teyidir. Sen neyi bekliyordun, karşıyız diyerek Bosna'da olduğu gibi bir iç savaş mı başlatsalardı?

İki ile çift aynı olmuyor mu, aradaki farkı sen herkese anlatsan da kafalar karışmasa. Değil mi?

Ben fes sözünğn arkasında saklanmıyorum ama sen "feskalya" saklanıyorsun; kendine bir takma at bile bulamadın. Kenan yüce gönüllülük yaparak kendi ismini açıkladı, takdir edileceğine "Kenançe, dvoykacı Kenançe" diye aşağlandı. Adi insanlar medeni insanları sevmezler.
Türk 2019-07-25 17:56:42
Fes yine saçmaladın.
Ben Feska diye hiç yazmadım.
Bulgaristan devleti kurulduğundan hep ulus devlet olmak istemişti.
Bulgaristan çokuluslu bir devlet özellikle komünistlerin anayasasında Türk azınlığı yer almaktaydı.
Bu sebepten dolayı Türk çocukları okul zorunlu programında Türkçedeki vardı.
Saçmalıklarınla ulus devleti ne olduğunu yazmaya kalkma. Kimi kandıracağını zannediyorsun.
Bosna demişin Bosna olsa ne olacaktı.
Ahmet Sava mı Bulgaristan’ı Bosna olmaktan kurtardı.
BG Türkü sandığın kadar aptal mı sandın.
1984 senin liderin Ahmet Sava ya da DPS varmıydı.
Fes bırak şu Türk düşmanlığını kimsenin kafasını karıştıramayacaksın çünkü yazıların da senin gibi ikna edici değil YAVAN.
fes 2019-07-25 19:55:01
Yok yok, asıl saçmalayan sensin. Kendi yanlışlıkların göremediğinden doğru olanı yanlış, yanlış olanı doğru diye algılıyorsun; seninki sadece bir algı veya yanuılsama.

Bulgaristan hiç bir zaman çok uluslu devlet olmadı; sen çok tek uluslu devlet nedir bilmiyorsun. Dolayısıyla ilk düğmeyi yanlış iliklersen hepsi yanlış olur, yan, Ahmet Doğan'la ilgili yaptığın çıkarımlar yanlış.
Türk 2019-07-25 20:09:37
Bu ne demek yanlış yanlış
Avrupa’da ülkenin ismini taşıyan nüfusunun biraz fazlası olan tek ülke Bulgaristan.
Bulgaristan’da Avrupa ülkelerinden en çok azınlık barındıran ülke ünvanına sahiptir.
Bu bir
İki
Senin lider kabul ettiğin Ahmet ajan Sava ne zamandan tanıyormuşun yüz yüze görüşüp fikir sahibi nasıl oluyorsun.
Çifte vatandaşlık ili ülke arasında sosyal güvence olan ve vatandaşların sosyal hakları ili ülke de de geçerlidir.
İki ülke vatandaşı ancak o iki ülkenin pasaportlarına sahip olanlar iki ülke vatandaşı demektir.
Fes neden UKALALIK yapıyorsun neyin üğruna?
fes 2019-07-25 22:29:55
Devletler çok uluslu ve uniter yapılı olurlar; azınlık konusu başka bir konudur. Avrupa'da çok uluslu dört tanedir: Belçika, İsviçre, Büyük britanya ve İspanya. Diğerlerini tamamı uniterdir.

Azınlığa gelince, Bulgaristan'da sadece türk azınlığı vardır, ama onu da bulgar hükümetleri tanımıyorlar. Bizde müslüman azınlık var, türk yok diyorlar. 1925 Angora antlaşmasında türk tabiri yerine müslüman geçtiğinden söz konusu maddeyi türk değil müslüman diye yorumluyorlar.

Bu olay Türkiye ile Bulgaristan arasında çözülecek bir sorundur, DPS'nin bu işlere gücü yetmez.
Türk 2019-07-26 00:54:29
Fes senden başka kimse yok mu da ikide bir her yazının altına imzanı atıyorsun. Bırak bi başkaları da yazsın her yazının altına imzanı atmak zorunda mısın.
Niye UKALALIK yapıyorsun.
Türk 2019-07-26 11:25:03
Fes sen insanları gerçekten geri zekalı mı sanıyorsun.
Kenan ismini açıklamış birilerine sen de açıkla dersin.
Kenan gerçekten hakiki Kenan mı ileri zekalı.
Kimin kimliğini öğrenmek istiyorsunuz bilmiyorum ama adam sandığınız kadar aptsl olmalı gerçek kimliğini açıklayacak.
Tuzaklarda da berbatdınız.
Fes sen kimsin ?
fes 2019-07-26 14:27:53
Bırak başkaları da yazsın diyor... Ya arkadaş, ben yazmak isteyene mani mi oluyorum, isteyen istediğini yazsın işte. İlla benim dediğmi kabul edin diye zorlama mı yapıyorum, ben sadece bir görüş dile getiriyorum. İsteyen alır istemeyen almaz, değil mi?
K2 2019-07-26 17:47:06
Aptallar kişilerle mücadele ederken, aklını kullananlar fikirlerli çarpıştırırlar, bilgeler ise bu tür sürtüşmelere alet olmazlar. Kenan Kayaoğlu sıradan biridir, bilgeliğe ulaştığı söylenemez, canı kıymet mukabilinden bir avuç kişiyi kapsar, ölse mezarına akın eden kitleler olmadığı gibi nefretini kusacak alçaklar ordusu olmayacak. Akraba, eş, dost birkaç hatırı sayılır insanlar haricinde yaşadığından veya yokluğundan açıkça kimsenin umurunda değil. Google'da aratır arasıra adını öyle zevk olsun diye, Google onun harici bambaşka kişiler hakkında bilgi sunuyor.
E, Google, hani herşeyi biliyordun?
Ölünce "Kenan Kayaoğlu burada yatıyor" şaşalı yazı da olmayacak. Bir taş, üzerinde Kenan Kayaoğlu ibaresi, doğum ve ölüm yılları...

Hal böyleyken benden ne istersin be adam? Sana e-posta adresimi verdim, günlerce yazını bekledim. Ama yok. Aşkınız batsın e mi?....
Feskalar K dvoykacılar 2019-07-29 17:07:13
Bir haftadan beri bi arpa boy yol almamışız.
Hep aynı filosofiya aynı laflar.
Garakaçanov bu gün Makedonya muhabirine Bulgaristan’da 500 bin Türk var diyor.
Bireysel insan hakı var diyor toplumsal hak arama yok diyor BG anayasasında.
Türk var diyor azınlık yok diyor Türkler azınlık zaten istemiyorlar diyor anayasamızda diye Makedonetslere geçiyor.
BG Makedonets yok diyor.
Ne azınlıktan konuşuyorsunuz diye soru soruyor.
Yugoslavya döneminde Pirin bölgesinde bir dernek kurulmuş o idaa o derneğin dir biz tanımıyoruz diye devamediyor.
Sizler Muhterem Feska ile K dvoykacı BG Makedon azınlığı var mıdır.
Türk azınlığı yok diyorsunuz.
fes 2019-07-30 11:58:22
Hayvan dedğişir mi hele bir haftada taş çatlasa değişmez, birbiriyle aynısı yazılarını tekrarlamaya kaldığı yerden devam ediyor.

Biz türk azınlığı yok demiyuoruz hayvan, hiç bir zaman demedik. Türk devletinin tarih tezini savunuyoruz, bu konuda bir milim bile sağa sola sapmıyoruz.

Kartakaçanov bulgar tarih tezini dile getirmiş; bulgar sınırları içerisinde egemenlik bize ait biz ne dersek o olacak diye de vurgulamış.

Egemenlik sorunları güçle - silahlı, ekonomik ve kültürel güç - halledilir. Makedonya üç egemen gücün - yunanistan, sırbistan ve bulgaristan - çatışması sonucu oluşmuş bir statükodur.

Bulgar egemen gücünü uluslararası güçler - rusya ve avrupa - yoktan var ettiler. Osmanlı egemen gücünü yere serdiler, fakat türk milleti buna isyan etti ve destansı bir istiklal harbi vererek Türkiye cumhuriyeti diye yeni bir egemen güç ortaya çıktı.

Biz türk egemen gücüne gönülden bağlı insanlarız; fakat, gücümüzün sınırlarını iyi bildiğimizden DPS'den fantastik şeyler istemiyoruz.

Bunları sana yazmadın, sen anlamazsın.
Feska 2019-07-30 13:29:45
Feska seni pişmiş tavuğa dönüştürseler yine o hain DpS ve Bulgar devletini savunursun masal okuma.
Anladı.
fes 2019-07-30 13:49:48
Bulgar devletinin çıkarlarına hızmet eden sensin lavuk. Bulgar devletinin amacı DPS yok etmektir; amaçlarınız örtüşüyor, üst üste geliyor. Bunu görmek için çok bilmişlik gerekmez, her şey apaçık ortada.

Ne var ki kimseyi kandıramadığından burada yırtınıp duruyorsun. Her seçimde bu net ortaya çıkıyor. Senin gibi aptala kimse kanmaz.
Feska 2019-07-30 15:11:42
Bravo biraz da olsa üreniyorsun yazdığın cümlelerle tam iç dünyanı yansıtmışım BRAVO.
Lavuk musun sen, DpS yi kuran kim be DuPiSar DS kurdu.
DpS demek BG devleti demek atkadan bacaklı.
A Parlamento heyetti BG geldiklerinde Türk azınlığın sorunlarını DpS yönetimine soruyorlar.
DpS yönetimi 30 yıldan bu yana Türklerin devlet ile sorunları yok cevabı veriyor.
Bunu da üretmiş ol kabul etmiyorsan sor şeflerine.
Deşilin var mı kanıtın var mı diye saçmalamaya devam et emi.
Anladı.
fes 2019-07-30 15:54:10
Yok öyle değil kara cahil; sen ne DS'yi, ne komunist sistemi ne de yeni bulgar devletini biliyorsun. Senin aptal kafanda her şeyi bilen, planlayan süper kompütır gibi bir DS var; zaman içerisinde hiç değişmeyen, AB ve Nato'yu bile aldatabilen bir örgüt var.

Gerçekte ise öyle bir DS hiç olmadı, var olan da 1991 senesinde son buldu. DS geleceği planlamışmış da, her şey onların kontrolü altında mış mış da.... Bunların hepsi hikaye, düşük kültürlü insanların gevelediği saçmalıklardır.

Tabi bu dediklerimi sen hiç bir zaman farkına varamayacaksın, bu senin kaderindir; hayatını yukarıda dile getirdiğin saçmalıkları tekrarlaya tekrarlaya öteki tarafı boylayacaksın. Orası kesin.
Feskaya 2019-07-30 16:59:59
Feska tarihi gerçekleri kabul etmekistemiyorsun biliyorsun İSTEMİYORSUN.
DpS imajını düşürmek istemiyorsun.
Feska bu gün BG devletini kimler yönetiyor?
Eski DS yöneticileri bu gün ne iş yapıyorlar?
SDS, ATAKA, ile DpS kurucuları kimler?
BSP kimlerin uzantısı?
Bu gün iktidarda kim olursa olsun o iktidarı kimler yönlendiriyor.
———————
DpS Türkletin çıkarlarını koruyor alternatif yoktur propagandası yapsan da sana kimse inanmaz.
fes 2019-07-30 17:31:32
Siktir oradan kara cahil, yukarıda da dediğim gibi aynı kulaktan dolma DS hikayelerini doğru kabul ederek aptalca çıkarımlar yapıp duruyorsun.

Kafandaki DS hiç olmadı dolayısıyla DPS'yi ATAKA'yı DS kuredu çıkarımları da kökünden yanlış. Tabi sen bunları mezara kadar anlayamayacaksın o başka mesele.
Feskaya 2019-07-30 19:19:04
Ulan şapşal adam senin yazılarını okuyanlar eminim seninle dalga geçiyorlar.
Sen bunları benden daha iyi biliyorsun eminim SIJELAVAM beni başka bi yola girmemi sağlayamayacaksın.
Benim ve BG Türk’ün istekleri açık seçik ortada.
Yasa dışı kesinlikle ne düşünce var ne de bir faaliyet olur.
Razbra li be tıpanar.
Feska Naim Süleymanoğlu’nun anıtının açılışını izledin mi.
fes 2019-07-31 11:21:08
İzlerim izlemem sana ne be hayvan? Senin gibi iğrenç birinden ahlak dersi mi alacaktım, hayvan oğlu hayvan. Sen bir hayvansın, isteklerin de ancak hayvanca olur. Kimsenin seni taktığı yok, otuz senedir cafkırıyorsun DPS hep ayakta.
Feskaya 2019-07-31 13:55:19
Feska ayıp ediyorsun rahmetli Naim’in anıtını izledin mi diye sorduk senin yine hayvanlığın tuttu.
Olmadı, hani medenidin dünya klasiklerini okumuşun.
Sana hayvan mertebesine inmek yakışıyor mu.
İnsan ol.
Feska BG Türk çocuklarını kreşlere haftalık alınacaklar mış öyle bi duyum aldın mı.
Senin elin uzun bi ürenivet lütfen.
İnsanlıktan çıkmadan yaz oldu mu.
fes 2019-07-31 15:41:31
Hayvana cevap gerekmez, merak edenler için ise gerken yukarıda fazlasıyla söylenmiştir.
Feska 2019-07-31 17:04:43
A şüle adam ol adam.
Biyendim bu sefer çukura düşmemişim.
Yazmasan ta i olur şimdiki gibi.
Aşkolsun adam olcan ama yavaş yavaş.
a²+b²=c² 2019-08-02 21:46:19
Haber metninde yer alan "İYİ Parti heyeti Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) yönetimi ve bölgedeki Türk belediye başkanları ile görüştükten sonra Sorumluluk Özgürlük ve Hoşgörü İçin Demokratlar Partisi (DOST) yönetimi ile bir araya gelecek" bilgisi hk:
Meral hanım DOST partisiyle görüştü mü? Yayın organlarında bir bilgiye rastlayamadık. Sosyal medyada buna yönelik bilgi yok... Gerçi bu aralar DOST partisinden hiç haber yok...
fes 2019-08-03 20:23:36
DOST partisi bir meftadır, ruhuna Fatiha okuyalım bitsin gitsin.
Feskaya 2019-08-04 16:05:41
Feska senin nefesin küvetidir Fatiha hariç şöööööyle güçlü nefesinle aynı Şaban gibi üfle DOST bi saha yerinde kalamadın.
Sen filosof ulema hariç ermiş sin .
Üfler misin. Üflersen DpS hizmet etmiş olacaksın.
Feskaya for KMET 2019-08-04 19:10:28
BRAVOGYULUM GYOZLEM YASHLA DOLDU PLIRPLIR GENCH YETISHMISH APTESIS NAMASIS ELAM OKUNMAZ LYUTVEN DORU BILGI VERELIM CHARPILIRIS MAZALA HELE APTESIS UFLEMEK DINDEYERI YOKTUR ACHIN YUJEKITABIMISI URENIN
For kmet 2019-08-05 01:38:16
Feska bu yeni profilin mi.
Sana yakışmamış YAZZIK.
TILKIJILEDEN USEN AGA 2019-08-05 05:46:15
USEN AGANLA DALGA GECHME GYULUM SENGITIN YOLDAN BEN GELERIM SISINGIBI GENCHLIK OLMAS OLSUN APTES NAMAS YOK BIRA RAKI SVINSKO KYUFTELE SIRALAN GYOTURESINIS IKI MASIAT URENMESIS AMABUNUDA CHOK GYORESINIS YINSANARA ILIK ANLATIN TURCHINLE HAKLANI NASIL ALIR KAFAYORUN AMA KYOTULUKYAPAN KYOTULUK ALCAK OLUNCE CENETE GIDEMECEK BUNARIDA DUSHUNUN ARKADASHLAR SIS DIK DURUN SAKIN EYILMEIN USEN AGANIS SIZINLE BUNU AKLINIZDAN SITIN SENE CHIKAMAYN
Tilkisizlerden Üşen ağaya 2019-08-06 04:16:04
SİTTİN seneye kadar arkanda duruyorlar zaten sen sakın eğilme dik dur uyarmadı deme bi tarafların acır.
Millettin gittiği yerden dönermiş Üşen aga belli unun yolunda rakı, bira, svinski kebapçeta yokmuş u durudan cennete gitççemiş ama u hala milletin gittii yoldan gittiğini bile bilmiyor.
Sen dik dur üşen aga yaşlıyım diyorsun şakın eğilme bu gençken nyapça belli dil.
TILKIJILEDEN USEN AGA 2019-08-06 10:16:45
CHOKSHUKR ARKAMDA ALAHVA SABA AKSHAM GEJE GYUNDUS EP ARKAMDA YANMDA BENI KOLERI SEN ANABUBADAN TERBIE ALSAN BIRAS NAMASKILAN YINSANALAN DALGA GECHMIJESIN GYAVURLA BILE BA UVAJAVA YAPERI BEM KIMSEE KYOTULUM YOK CENETE ELBET GIDCHEM UMUDUM VA ALAH BENI YARIYOLDA ICH BIRAKMADI KYOTU YOLA DUSHURMEDI KULHAKI IDIRMEDI KARIPESHINDE KOSHTUMADI NAMUSA DILEL UZATIRMADI KOMSHUAKRABA ERKES SEVERI TA NI ISTEN CHOKSHUKUR OLUNJEDE BITEKALAHVA GERISI IKAYE
fes 2019-08-06 12:01:17
Tilkisizler olmaz, Tilkiler diye bir köy var çünkü.Kırcaali bölgesinde çok ilginç köy isimleri var, yörük türkü kökenimizi tartışmasız ortaya çıkararan isimler.
Tilkisizlerden Üsençeye aga di 2019-08-06 13:11:16
Neden Tikisizler diye yazıldığının farkına varmışındır sen filosof birisin.
Mestnetsiz anlamsız yazılara öyle anlamsız mesnetsiz yazılar gerekiyor.
Tilkijileden Usen AGA 2019-08-06 13:43:41
SEN BIRAS ADAMOL HYURMETET BORA YAZAN ERKEZE LAFETISTIRIESIN TABITANE I LAF DEMEDIN USEN AGANDAN SA BI NASIAT GYULUM KESKINSIRKE KYUPUNE ZARAR NASILDAVRANIRSAN SA DA ULE DAVRANALA BUNU AKLINDAN CHIKAMA SAKIN I LAF SULE SA DA I LAF SULESINE KUL HAKI IME ALAHA YINSANARA AYVANARA ACH TOPRAK KAYA ERSHEE SAYGI DUYASAN UNADA SA SAYGI DUYJAK
Tikisiz üşen 2019-08-06 14:12:06
San küpün zaten çürük nundam fazla zarar gelmez.
Sen aynı şekilde bildirin gibi yaz başkaları gibi gızıpta küfürlü yani düğmeli yazma şakın vaz geçme dik dur.
Mustafa Şen 2019-08-06 14:27:09
İma edna pogovorka prismyal se hırbel na ştırbel. Anonimniyat psihopat ne umee da pişe na nito edin ezik. Postoyanno se zakaça s nyakoy. Tova e razbiraemo za nego, vkışti ne poluçil vnimanie ot roditelite si, v uçilişte postoyanno se zakaçal sıs sıuçenitsite si za da go naplyaska daskala. Postepenno tova se e prevırnalo v negova harakterna çerta, za nego komunikatsiyata e bila da se kara. Çoveka nito mu kazva neşto ama idiota si e idiot - iska nepremenno negovoto vnimanie. Nedorasıl lipsvat ti pırvıte 20 godini i jalost nyama kak da gi navaksaş
Tilkijileden Usen AGA 2019-08-06 19:35:47
KYULUMEVLIDINDE OJAYA SORDULA KUFREDEN KISHI CENETE GIREMI HAFIS DEDI BAZI YINSANA SUMEI HAKETYERI AMA SEN BELIKI ANANBUBADAN SUME GYODUN SEVGI NIDIR GYOMEDIN BELKIDE MAZALA ALAH SEN GIBISINI ENBUK DUSHMANIMA VEMESIN AMIIIIN
Tilkisiz üsen 2019-08-07 07:26:46
Tam gaz kimse seni tutamaz sen namuslu birisin diğerleri namus bi dini bilmezle namaz da kolaymışım bravo tam cennetlik sin aynı büle devam et sakın bükülme dik dur.
Tilkijileden Usen AGA 2019-08-08 04:37:05
SEN TYURK OLDUNU SYULESIN AMA BISIMLE ALYAKAN YOK SEN HALKA BULE USTEN BAKMA DEVAM ET CENET CEENEME INANMASAN OLUNJE GYOJESIN VAMI YOKMU
Tilki üsen 2019-08-08 09:09:33
Bravo sen cennette be cehenneme varmışım oraları biliyordun.
Oralara varmışlarmış ibret almadın mı.
Cehennemden şakın korkma dik dur.
Sapka 2019-08-09 17:17:50
fes, bakiyorum da fes - profesor, yalniz bu basligin altina adini 12 defa yazdirmis. Yazdiklarina bakilirsa gene, bir ceviz degil, bir gündöndü cekedegi gabini doldurmaz - positiv anlamda degeri sifir, fakat bozucu, yikici ve olumsuz his uyandirici etkisi, yani negativ etkisi cok hizli. Neden fes, neden.............
Şapkacı 2019-08-09 22:44:52
Fesin görevi Türk gençliğini karamsarlığa umutsuzluğa itmek ve inandırmak.
Bırakın saçmalarına devam etsin Türk gençleri ona inanacak kadar onun gibi aptal ve geri zekalı değil.
fes 2019-08-10 12:05:19
Yok Şapkacı, öyle bir görevim hiç olmadı, ama sen feci eğitimsiz biri olduğundan öyle zannediyorsun. Zaten cehalet sadece bilmemek değildir, cehalet yanlışı doğru bilmektir.
Şapkacı 2019-08-10 12:31:25
Evet Feska sen o sun.
Yazdıklarını analiz ettir analistler sana aynısını söylerler.
Sen kendin gibi herkesi ukala mı sanıyorsun.
Cehalet zaten insanın kökünde var senin olduğu gibi.
Gerçeklere karşı filosofiyan bile yaramıyor.

Sen gerçekleri reddeden bir kişiliğe sahipsin.
Bi düşün.
Kenan Kayaoğlu 2019-08-10 20:44:58
Analistçi sümsük Brazers'ta fazla takılıyor anlaşılan. Kafası makarna olan kişi fes'in dediklerinden karamsarlığa ve umutsuzluğa mı uğradı? Hayır, hep öyleydi, olan bitene bir suçlu yaratmak gerekiyordu ve kafası ilk aykırı şeyi söyleyene takıldı.
Gerçekliği reddeden kişi karşısındakini aynı şeyle suçluyor. Nöbet geçiren hasta yanında cin gibi varlıkların olduğunu iddia eder, fakat aklı sağlam birinin bunları görmemesi gerçekliği reddetmemesi değildir. Bunak cahiller kafalarında var ettikleri evrende DPS ve DS diye iki hayali düşmanı halt ettiklerinde cennete ulaşacaklarını zannediyorlar e mi? Yok öyle bir dünya, DOST gibiler başarılı olacaksa DPS'nin var olup olmaması hiç önemli değil. Yapsınlar, başarılı olsunlar, biz tebrik etmesini biliriz.
Kenankaya 2019-08-12 16:33:45
Merak etme o günler de gelecek sündük gibi susacaksınız. Vijdan hesabı yapacaksınız.
Kenanka BG Türklerini niye satıyorsunuz.
Net bi soru net bi vebap yaz.
feradce 2019-08-17 23:20:05
eha fes halen mi burdasın sen beya ??? :D Tr de de bir fesli vardı - gitti helvasını bile fes şeklinde yaptık :D

 
   YORUM YAZ
Ad/Soyad*
Yorum Metni*:  
* Maksimum karakter sayısı: 1200
Security Code*
 
  * Yazılan yorumlardan site sahibi sorumluluk taşımaz !
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.


« Geri dön

ANKETAnket Başlangıç Tarihi:

[ Anket sonucu ]
REKLAMLARAll Rights Reserved © 2006-2019    "SENİ MEDİA" LTD; KARDZHALI   Webdesign: SWS