Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
21 Haziran 2021
HABERLER » Kırcaali
Momçilgrad Belediye Başkanı Sunay Hasan, CHP temsilcileriyle görüştü

Momçilgrad Belediye Başkanı Sunay Hasan, CHP temsilcileriyle görüştü

29 Temmuz 2019

Momçilgrad (Mestanlı) Belediye Başkanı Sunay Hasan, 26 Temmuz 2019 Cuma günü Türkiye’deki Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) temsilcileriyle bir araya geldi. Heyet, aynı gün Mestanlı Daima Kalbimde Dünya Mestanlılar Buluşması programı kapsamında olimpiyat şampiyonu ve dünya rekortmeni milli halterci Naim Süleymanoğlu’nun anıtının açılış törenine katılmak için Bulgaristan’a geldi.

Momçilgrad Belediyesi’nde yapılan görüşmede Milletvekilleri İlhan Aygün, Erkan Aydın ve Yüksel Özkan, Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Güner Çetin ve Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Ergin Yener, Momçilgrad Belediye Meclisi Başkanı Ömer Hüseyin ve Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Erdinç Hayrula yer aldılar.

Sunay Hasan, görüşmeden sonra yaptığı açıklamada, “CHP temsilcileri ile Momçilgrad Belediyesi’nin CHP tarafından yönetilen Türkiye’deki belediyelerle iyi ilişkilerinden bahsettik. Bayramiç, İzmir Bornova ve İzmit belediyeleri olmak üzere bu tür üç belediye ile kardeş protokolümüz var. Belediye Meclisi’nin gelecek oturumunda bu tür başka bir belediye olan Menderes Belediyesi ile de kardeşlik protokolü imzalanması kararı alınacak” diye belirtti.

CHP temsilcileri, görüşmede Türk belediyelerinin Momçilgrad Belediyesi ile işbirliğinden memnuniyet duyduklarını ve ilişkileri derinleştirmeye çalışacaklarını vurguladılar.

Kaynak: Kırcaali Haber


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS