Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
21 Haziran 2021
HABERLER » Kırcaali
HÖH Gençlik Kolları Kırcaali İlçe Teşkilatı 8.Olağan Konferansına hazırlıklar sürüyor

HÖH Gençlik Kolları Kırcaali İlçe Teşkilatı 8.Olağan Konferansına hazırlıklar sürüyor

05 Şubat 2020

Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Gençlik Kolları Kırcaali İlçe Teşkilatı Başkanı Ahmet Mollahasan, HÖH Gençlik Kolları Kırcaali İlçe Teşkilatı 8.Olağan Konferansına katılacak delegelerin seçilmesi için başlayan Yerel Teşkilat Genel Kurul toplantılarının şubat ayının sonuna kadar biteceğini bildirdi. Mollahasan, 36 yaşında olduğundan dolayı yeni dönem için Başkanlığına aday olmayacağını söyledi. HÖH Gençlik Kolları Teşkilat İç Yönetmeliğine göre, 35 yaş altı herkes örgüt üyesi olabilir.

Mollahasan,”HÖH, her zaman tecrübeli, azimli ve enerjik genç politikacılara yol vermiştir ve sağlam bir temel oluşturmuştur. Bugün gençler daha çok birlik içindedirler. Bu, Yerel Teşkilat Genel Kurul toplantıları sırasında da kanıtlanmaktadır. Toplantılar, son derece sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriliyor ve büyük ilgi görüyor” dedi.

Mollahasan, Konferansın 14 Mart 2020 tarihinde saat 12.00’den itibaren şehirdeki Obedinenie Halk Kültür Evi’nin büyük salonunda gerçekleştirileceğini bildirdi. Yeni Başkanın seçileceği konferansa toplam 153 delege katılacak.

Eğer bir hatırlatma yapacak olursak, Ahmet Mollahasan 2016 yılında büyük bir çoğunlukla HÖH Gençlik Kolları Kırcaali İlçe Teşkilatı Başkanı seçildi. 18 yaşından beri HÖH üyesi olan Mollahasan, HÖH Gençlik Kolları Kırcaali Akademik Derneği Başkanlığı da yapmıştır. HÖH Gençlik Kolları Kırcaali İl ve Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesidir. 2017 yılında yapılan Parlamento seçimlerinde HÖH’ün 9. Kırcaali Seçim Bölgesi Milletvekili aday listesinde yer almıştı. Hâlihazırda HÖH’ten Kırcaali Belediye Meclis Üyesidir.

Güner ŞÜKRÜ

Kaynak: KIRCAALİ HABER


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS