Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
21 Haziran 2021
HABERLER » Kırcaali
Mümün Bekir, yeni HÖH Gençlik Kolları Çernooçene İlçe Başkanı oldu

Mümün Bekir, yeni HÖH Gençlik Kolları Çernooçene İlçe Başkanı oldu

17 Şubat 2020

Mümün Bekir, Çernooçene (Yeni Pazar) ilçe merkezinde gerçekleştirilen Hak ve Özgürlük Hareketi (HÖH) Gençlik Kolları Çernooçene İlçe Teşkilatı 8.Olağan Konferansı’nda 54 delege tarafından oybirliğiyle ilçe başkanı seçildi.

Yeni HÖH Gençlik Kolları Çernooçene İlçe Başkanı, “Adaylığımı destekleyen herkese teşekkürler. Partinin gençlik teşkilatına yeni güç aşılamak için elimden geleni yapacağım” dedi.

Onun sözleri sadece klişe sözler olarak kabul edilmedi, çünkü arkadaşları ve meslektaşları arasında esas olarak doğal, eğitimli, profesyonel ve duyarlı olarak biliniyor.

Mümün Bekir, 1 Şubat 1987 tarihinde Kırcaali’de dünyaya geldi. Minzuhar (Kalfalar) köyünde ikamet etmektedir. Çernooçene Belediyesinde görevlidir. Filibe Paisiy Hilendarski Üniversitesi’nde finansal yönetim üzerine yüksek lisans yaptı. Evli. Ona yeni görevinde konferansta seçilen 17 kişiden oluşan Gençlik Kolları Çernooçene İlçe Yönetim Kurulu yardımcı olacak.

Konferansta önceki HÖH Gençlik Kolları Çernooçene İlçe Başkanı Ferhat Ferhat, 2016-2020 dönemi çalışmalarına ilişkin faaliyet raporu tanıttı. Ferhat, örgütün son dönemde Çernooçene ilçesinin siyasal yaşamındaki rolünü vurguladı ve ortak çalışmaları için ekibe teşekkür etti.

Ailesinin kökenleri Çernooçene ilçesinin Çerna Niva (Kara Tarla) köyüne dayanan HÖH Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Sezgin Mehmet, gençlerin parti teşkilatlarının geliştirilmesinde sorumluluk almadaki rolü hakkında konuştu ve bu toplantıda kendini ev sahibi gibi hissettiğini vurguladı.

Milletvekili Erol Mehmet, yapay bir azimle hiçbir şeyin başarılamadığını belirtti. Milletvekili, ”İşinize yüreğinizi koyun” diye gençlere tavsiye etti.

HÖH Çernooçene İlçe Başkanı Bedriye Gaziömer, yaptığı konuşmada, ” HÖH Gençlik Kolları Çernooçene İlçe Teşkilatı, Kırcaali ilinde en aktif teşkilatlardan biriydi. Birçok görevi yerine getirebileceğini gösterdi” diye vurguladı.

Gaziömer,”HÖH, gençlerin gelişimi için fırsatlar sunan tek partidir. Şimdiye kadar olduğu gibi çalışmaya devam edeceğine inanıyorum” dedi. İlçe Başkanı, ilde en genç köy muhtarlarından ikisinin Çernooçene ilçesinde görevli olduklarını hatırlattı.
Çernooçene Belediye Başkanı Aydın Osman,”Çernooçene Belediyesinde ve muhtarlıklarda görevli memurların yüzde 48’i genç yaştadır” diye kaydetti.

Konferansa katılan resmi konuklar arasında yer alan HÖH Gençlik Kolları Başkan yardımcıları Levent Memiş ve Sezgin Mehmet, HÖH Gençlik Kolları Merkez Yürütme Kurulu üyeleri Seyfi Mehmetali ve Habil Habilov, HÖH Gençlik Kolları Kırcaali İl Başkanı Bayram Bayram, HÖH Kırcaali milletvekilleri Erol Mehmet ve Adlen Şevket, HÖH Kırcaali İl Yönetim Kurulu’nu da temsil eden HÖH Krumovgrad (Koşukavak) İlçe Başkanı Metin Bayramali, HÖH Gençlik Kolları Kırcaali İlçe Başkanı Ahmet Mollahasan, HÖH Çernooçene Kadın Kolları Başkanı Sebahat Mehmet, HÖH Çernooçene İlçe Başkanı ve Belediye Meclis Başkanı Bedriye Gaziömer, Çernooçene Belediye Başkanı Aydın Osman ve başka konuklar da birer konuşma yaptılar.

Kaynak: İsmet İSMAİL


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS