Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
24 Haziran 2021
HABERLER » Kırcaali
Krumovgrad Belediyesine otomobil bağışı

Krumovgrad Belediyesine otomobil bağışı

19 Şubat 2020

Dundee Precious Metals Krumovgrad Şirketi bugün Krumovgrad (Koşukavak) Belediyesinin ihtiyaçlarını karşılamak için bir otomobil ve spor yapmak isteyen herkesin kullanması için fitness ekipmanları bağışladı. Girişim, madencilik şirketinin faaliyet gösterdiği bölgelerdeki belediyeleri ve insanları destekleme taahhüdünün bir parçasıdır.

Toyota Avensis marka aracın ahantarını takdim töreni, Dundee Precious Metals Krumovgrad Şirketine ait kasabadaki küçük salonda gerçekleşti. Bağışı Krumovgrad Belediye Başkanı Sebihan Mehmet ve Belediye Meclis Başkanı Metin Bayramali’ye takdim eden Dundee Precious Metals Krumovgrad Şirketi İcra Müdürü Dr. Müh. İliya Gırkov, şirketin Krumovgrad ilçesi sakinlerinin yararına olan taahhütlerini tutarlı bir şekilde yerine getirdiğini vurguladı.

Bağış takdimi, Dundee Precious Metals Krumovgrad Şirketi Operasyon Müdürü Müh. Lyubomir Haynov ve Dundee Precious Metals Krumovgrad Şirketi Ruhsat ve Hukuki Faaliyetler Şube Müdürü İrena Tsakova da hazır bulunduğu kısa bir toplantı yapılmasına vesile oldu. Toplantıda kamuoyunu ilgilendiren ve şirketin gelişimi ile ilgili önemli konular ele alındı.

Dr. Müh. Gırkov, arabanın iyi günlerde kullanılmasını ve ilçe halkının yararına olacak çok iyi işlere imza atılmasını diledi. Belediye Başkanı Sebihan Mehmet, bağış için teşekkür ederek bereketli olmasını temenni etti.

Kaynak: Kırcaali Haber


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR

booked.net
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS