Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
23 Haziran 2021
HABERLER » Kırcaali
HÖH Kırcaali İl Teşkilatı, milletvekili aday listesinin başında Mustafa Karadayı’nın olmasını öneriyor

HÖH Kırcaali İl Teşkilatı, milletvekili aday listesinin başında Mustafa Karadayı’nın olmasını öneriyor

15 Şubat 2021

Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Kırcaali İl Yönetim Kurulu, 4 Nisan’da yapılacak Parlamento seçimleri için oybirliğiyle partinin 9. Kırcaali Seçim Bölgesi milletvekili aday adayı listesinin başında HÖH Genel Başkanı Mustafa Karadayı’nın yer almasına karar verdi. Karar, 12 Şubat günü gerçekleştirilen HÖH Kırcaali İl Yönetim Kurulunun geniş katılımlı toplantısında alındı. Toplantıya HÖH Genel Başkan Yardımcısı ve Kırcaali Belediye Başkanı Dr. Müh. Hasan Azis, HÖH Kırcaali İl Başkanı Resmi Murat, Kırcaali milletvekilleri Adlen Şevket ve Erol Mehmet, bölgede belediye başkanları, HÖH Gençlik Kolları ve Kadın Kolları teşkilatları başkanları katıldılar.

Katılımcılar, listede alfabetik sırayla dizilen 45. Halk Meclisine 33 milletvekili aday adayını seçti. Liste, 15 Şubat’ta aday adayları arasından kesin aday listesini oluşturmak üzere HÖH Merkez Yürütme Kuruluna gönderilecek.

HÖH Kırcaali İl Başkanı Resmi Murat, İl teşkilatına bağlı 7 ilçe örgütü yönetimlerinin çevrimiçi geniş katılımlı toplantılarının çok iyi organize edilmesinden dolayı teşekkür etti. Nisan ayında yapılacak seçimlerde yerel örgütlerin azami düzeyde seferber edilmesini beklediğini vurgulayan Murat, “Birlikte çalışırsak ve birlik olursak çok güzel bir seçim sonucu elde ederek birbirimizi tebrik edeceğimizi düşünüyorum” diye kaydetti.

HÖH Genel Başkan Yardımcısı ve Kırcaali Belediye Başkanı Dr. Müh. Hasan Azis, konuşmasında önümüzdeki Parlamento seçimlerinde parti örgütünün sinerjisinin, Gençlik ve Kadın Kolları örgütlerinin çalışmalarının kendilerine olabilecek en iyi sonucu garanti edeceğini kaydetti. Dr. Müh. Azis, “Zaman, tam bir koordinasyon içinde ve olağanüstü bir ekip halinde çalışmamızı gerektiriyor” dedi.

Kaynak: Kırcaali Haber


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR

booked.net




All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS