Belediye Başkanı Kazim’den sağlık çalışanlarına çiçekÇarşamba, 07 Nisan 2021

Belediye Başkanı Kazim’den sağlık çalışanlarına çiçek Dünya Sağlık Günü vesilesiyle Momchilgrad'da /Mestanlı/ sağlık alanında çalışanlara çiçek verildi ve teşekkür edildi.

Momçilgrad Belediye Başkanı İlknur Kazım, Belediye Meclis Başkanı Ersin Ömer ve ilgili Belediye Başkan Yardımcısı Gülüzar İsmail, "Dr. Sergey Rostovtsev" hastanesindeki sağlık çalışanlarını ziyaret etti. Her sağlık çalışanına Başkan İlknur Kazim'den bir gül verildi.

Belediye Başkanı İlknur Kazim, "Momchilgrad belediyesi sakinlerinin hayatlarını kurtarmak için günün her saati gösterdiğiniz çabalar için teşekkür ederiz. Salgın nedeniyle geçen yıl birçok zorluğa maruz kaldığınızın farkındayız. Neyse ki bizim için zorluklarla başa çıkmayı başarıyorsunuz" diye konuştu.
Ersin Ömer de çalışmalarından dolayı sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

Ersin Ömer, sağlıkçılara doğru dönerek, "Koronavirüse karşı mücadelede ön saftasınız ve hastalara yardım etmek için her dakika kendi hayatınızı riske atıyorsunuz. Önünüzde saygıyla eğiliyorum" dedi.

Belediye hastanesinin önünde tam saat 12'de COVID-19'dan ölen sağlık görevlilerinin anısına bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.


DİĞER HABERLER