Belediye Başkanı Şaban’dan sağlık çalışanlarına tebrik mesajıÇarşamba, 07 Nisan 2021

Belediye Başkanı Şaban’dan sağlık çalışanlarına tebrik mesajıArdino (Eğridere) Belediye Başkanı Müh. İzzet Şaban ve Belediye Meclis Başkanı Sezgin Bayram, 7 Nisan Dünya Sağlık Günü münasebetiyle ilçe merkezinde bulunan Ardino Çok Yönlü Aktif Tedavi Hastanesi, Kırcaali Acil Yardım Merkezi Ardino Şubesi, aile hekimleri, diş hekimleri ve anaokullarında ve okullarda görevli hekimlere tebrik mesajı gönderdiler.

Belediye yönetiminin tebrik mesajında şu ifadeler yer aldı: "7 Nisan geleneksel olarak tüm sağlık çalışanlarının bayramı olarak kutlanmakta. Dünya Sağlık Günü, doktorlar, hemşireler, acil sağlık personeli, sağlık personeli ve sağlık sisteminde çalışan herkes tarafından kutlanıyor.

Bu yılki Dünya Sağlık Günü, Ardino ilçesini de etkisi altına alan koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle diğer yıllardan farklı olarak daha özel. Bu zor anlarda ilçe nüfusunun yaşamı ve sağlığı size emanet ve sizin emeklerinize bağlı. En önemli değer olan insan hayatı uğruna gece gündüz yaptığınız işinizde hep böyle özverili olun. Ardino Belediyesi yönetimi adına sizin Dünya Sağlık Günü'nü en içten dileklerle tebrik ediyor, sağlık, şans ve Covid-19 salgınına karşı başarılı bir mücadele diliyoruz!"

Güner ŞÜKRÜ


DİĞER HABERLER