Kırcaali Belediye Başkanı Dr. Müh. Hasan Azis’in Dünya Sağlık Günü kutlama mesajıÇarşamba, 07 Nisan 2021

Kırcaali Belediye Başkanı Dr. Müh. Hasan Azis’in Dünya Sağlık Günü kutlama mesajıKırcaali Belediye Başkanı Dr. Müh. Hasan Azis, 7 Nisan Dünya Sağlık Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Belediye Başkanı, mesajında şu ifadeleri kullandı: "Sağlık çalışanlarının günü olan 7 Nisan Dünya Sağlık Günü nedeniyle lütfen en içten tebriklerimi kabul edin! Hepinize sağlık, özverili olmanızı, acı çeken insanlara karşı merhametli olmanızı ve insan hayatını kurtarma misyonunuzda başarılar diliyorum!

Dünya Sağlık Günü ve sağlık çalışanının günü 7 Nisan, sizlere profesyonelliğiniz, sorumluluğunuz ve insanseverliğiniz için şükranlarımızı ifade ettiğimiz, büyük insanlığınız ve hepimizin acısına karşı duyarlı olmanızdan dolayı saygı ve takdirlerimizi bir kez daha gösterdiğimiz bir gündür.

Salgınla geçen yılda toplumumuzun umudu, kahramanlarımız oldunuz ve olmaya devam ediyorsunuz. Çünkü yardımıyla insan hayatının kurtarılabileceği ve bu ağır ve zor durumun üstesinden gelinebileceği insanlar sizsiniz.

Bize umut vermeniz, sağlık hizmetiniz ve özverili çalışmanızdan dolayı teşekkür ederiz! Desteğimize güvenebilirsiniz ve en zor anlarında size güvenen binlerce minnettar hastanız da sizinle.

Size sağlık, enerji ve mutluluklar dilerim! Dünya Sağlık Gününüz kutlu olsun!"


DİĞER HABERLER