Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
25 Haziran 2021
HABERLER
EMEKLİLER: HASAN AZİS BİZİM ADAYIMIZDIR

EMEKLİLER: HASAN AZİS BİZİM ADAYIMIZDIR

20 Ekim 2007

Kırcaali “Moskova” retsoranına yakınında bulunan emekli culübünde 100 civarı emekli belediye başkanı ve belediye başkan adyı müh. Hasan Azis’ i karşıladılar.
Emekliler Hasan Azis’e “Sizin başkanlığınız süresince bizim için yaptıklarınız şimdiye kadar hiç bir belediye başkanı tarafından yapılmamıştı” dediler. Emeklilere göre Belediye başkanının desteği ile culübün tamiri ve yenilenmesi için finansman bulunmuş, belediye tarafından culüb için yaşlıların rahat ve sakin ortamda temasta bulanbilmeleri için yeni sandaliyeler ve klima alınmış, yine Azis’ in desteği ile yaşlılar tatile gidebilmiştir.
Emekliler misafire “bizim adayımız” sözleri ile hitap ediyorlardı, ve aralarından biri sayın Azis’ e ingilizce konuşarak 28 kasımda kendilerine zafer ve başarılı ikinci başkanlık süresi diledi. Yaşlılar “Paşinov da bizim misafirimizdi, ona sadece bir soru sormuştuk – ingilizce bilip bilmediğini sorduk, aldığımız cevap hayırdı ve ona başka hiçbir şey sormadık” sözlerini eklediler. “Eğer siz kazanırsanız biz kaybetmeyeceğiz”, sözlerinde kesindiler. Ev shipleri misafiri birkaçtane güzel şarkıyla selamladılar, Hasan Azis de onlara katıldı.
Belediye başkan adayı orada bulunanları ikinci başkanlık süresinin önceliklerini tanıttı. Müh. Hasan Azis yaşlılara seçimlerden sonra şehir içi taşımacılık ile ilgili olan imdirimli kartlar sorununun çözülmesi için söz verdi.

Kaynak: Nesin ÇAUŞ - Kırcaali Haber« Geri dön
REKLAMLAR

booked.net
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS