Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
22 Haziran 2021
HABERLER
KIRCAALİ BELEDİYESİNİN YENİ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI TANITILDI

KIRCAALİ BELEDİYESİNİN YENİ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI TANITILDI

19 Temmuz 2008

Dün 2007-2011 yılları arası için Kırcaali Belediyesinin Başkanlık ekibinin tüm üyeleri ilk defa olarak tanıtıldı. Elisaveta Kehayova Belediye Başkanın üçüncü yardımcısı oldu. O eğitim, kültür ve spor alanlarını yönetecek.
Sayın Kehayova Smolyan'da doğmuş ve lise eğitimini Zlatograd'da tamamlamıştır. Daha sonra Veliko Tırnovo "Kiril ve Metodiy" Üniversitesinde Bulgar Filolojisi bölümünü bitiriyor. Psikoloji ve Sosyal eylemler üzerine mastır yapıyor. Karierine Ardino Belediyesinde çocukların sosyal dışı davranışlarıyla uğraşan Bölge Komisyonunun sekreteri olarak başlıyor. Son yıllarda Polis Merkezinnin "Bulgar Kimlik Belgeleri" bölümünde sistem idarecisiolarak çalışmıştır. Evli ve bir çocuk sahibi.
Resmi tanıtımda Kırcaali Belediye Başkanı Hasan Azis, hiç de kolay bir alan olmayan bir bölümün başına geçtiğini söyledi. Gündemde merkez okullar, delege bütçeler, öğrencileri taşıma gibi sorunlar var.
Sayın Kehayova kendilerine verilen güvenden dolayı teşekkür etti ve karşısında duran engelleri aşmaya tüm gücüyle çalışacağının altını çizdi.

Kaynak: Kırcaali Belediyesi« Geri dön
REKLAMLAR
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS