Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
22 Haziran 2021
HABERLER » Kırcaali
‘SKAT’ TELEVİZYONU'NUN ‘AJAN’ SUNUCUSU PROTESTO EDEN İMAMLARLA BİRLİKTE NAMAZ KILDI

‘SKAT’ TELEVİZYONU'NUN ‘AJAN’ SUNUCUSU PROTESTO EDEN İMAMLARLA BİRLİKTE NAMAZ KILDI

04 Haziran 2010

‘Skat’ televizyonu sunucularından Teodor Angelov protesto gösterisi yapan imamlarla omuz omuzaydı. Dikkatli din görevlilerinin gözlerinden, aynı şahsın sıkça kayıt ve özel dinleme cihazlarını ayarlayıp sözde ‘teröristlik cihada davet’ kaydını alabilme umudunu taşıdığı kaçmadı.

Herhalde, adalet ve kanunların korunmasıyla “ün yapmış” bu şahıs, bir kimsenin bilgisi ve onayı dışında kayıt yapılamayacağını bilmiyor. Bir gazeteci olarak kendisini tanıtıp meslektaşları gibi herhangi bir kısıtlama olmadan açık bir biçimde çalışabilirdi. Angelov, Smolyan’lı imamların, onu dikkatli bir biçimde izlediklerini ve onlarda kışkırtıcı olarak orada bulunabileceği şüphesini uyandırmıştır.
‘Doğrudan’ programının sunucusu, İslam’a uygun olmayan kıyafetle (şortla) giyinip olmasına rağmen faal bir biçimde ellerini kaldırarak Müslüman duasına katılmış. Başarısız bir biçimde de Allahu Ekber tekbirlerine eşlik etmeye çalışmış.

Müslümanlar, ‘Skat’ televizyonuna ünlü ve profesyonel olan adaletli sunucu Angelov vasıtasıyla, İslam duasıyla alay etmesine rağmen "desteğinden" dolayı teşekkür ediyorlar.

Kaynak: www.genmufti.net


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR

booked.net
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS