Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
24 Haziran 2021
HABERLER » Kırcaali
HASAN AZİS “ BULGARİSTAN ÖĞRETMENLERİ SENDİKASI’NIN 20. YILI” MADALYASI ALDI

HASAN AZİS “ BULGARİSTAN ÖĞRETMENLERİ SENDİKASI’NIN 20. YILI” MADALYASI ALDI

14 Aralık 2010

Kırcaali Belediye Başkanı Müh. Hasan Azis, 2010 yılında Bulgaristan Öğretmenleri Sendikası /BÖS/ ile iş birliğinden ve sosyal partnerliğin gelişmesine katkılarından dolayı “ Bulgaristan Öğretmenleri Sendikası’nın– 20. Yılı” madalyası aldı. Belediye başkanı madalya ve belgeyi, 10 Aralık’ta başkentteki “Moskova” otelinde düzenlenen özel seremonide aldı. Konuklar arasında BÖS Başkanı Yanka Takeva, Avrupa Eğitim Komisyonu Genel Sekreteri Martin Romer, KNSB Başkanı Plamen Dimitrov, Eğitim Bakanı Sergey İgnatov, valiler, belediye başkanları, sendikacılar da vardı.
Müh. Azis konuşmasında şunları paylaştı: “Yedi yıldır eğitim Kırcaali Belediyesi Yöneticileri için en önemli önceliklerdendir. Bizler okullara araç gereç sağlamakta, yemekhane ve okul dışı faaliyetleri destekleme gibi birçok konuda üzerimize düşen görevi gerçekleştiriyoruz. Kriz ortamında okullara en yakın bölge yönetimidir, zorluklara rağmen belediyemiz merkez okulları destekleyerek eğitim alanında tutarlı reformlar gerçekleştiriyor”.
Belediye başkanı bu anlamlı ödülden dolayı Sayın Takeva’ya ve Sayın Romer’e teşekkür etti.
Geçen yıl Başkan Azis Bulgaristan Öğretmenleri Sendikasının “ Belediye Başkanı – En İyi Sosyal Partner” ödülünü almıştı.

Kaynak:


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR

booked.net
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS