Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
23 Haziran 2021
HABERLER » Kırcaali
Çernooçene “Zname na Mira” Anaokulu 25.yıldönümünü kutladı

Çernooçene “Zname na Mira” Anaokulu 25.yıldönümünü kutladı

06 Haziran 2011

Çernooçene (Karagözler) Belediyesinin en büyük anaokulu “Zname na Mira” 25.yıldönümünü kutladı. Tüm gruplarda çocuklar öğretmenlerinin yönetmenliğinde en küçükleri bile yer aldığı heyecan verici müzik temsili sundular. Toga giysili minikler doğum günü pastasını kestiler.

Karagözler Belediyesi ve sponsorlar anaokulun bayramı için çocuklara hediyeler ve tatlı yiyecekler sağladılar. Karagözler Belediye Başkanı Aydın Osman kutlamada bulunanları selamlama konuşmasında kreşin ekibinin büyük emek ve sevgiyle eğlence, öğretim ve dinlenmek için çok iyi şartlar yaratılan bir sıra nesil yetiştirdiğini vurguladı. Başkan, 25 yıl içinde anaokulun istikrarında kesintisiz bir yükselme kaydettiğini ve ekibindeki her kişinin katkısı olmadan bugün aynı konuma gelmesinin mümkün olmadığını belirtti. Sayın Osman, önümdeki eğitim yılında birinci sınıfa gidecek çocuklara birer okul çantası hediye etti.

“Zname na Mira” Anaokulunun Müdürü Elmaz Apti konuşmasında, Karagözler Belediyesi yönetimi adına Aydın Osman’a eğitim yuvasının 2 yıl öncesi gördüğü ana tamirat için şükranlarını ifade etti. Bu tamiratı “Krasiva Bılgariya” projesi üzere, Emek ve Sosyal Politika Bakanlığı ve Karagözler Belediyesi ortaklaşa realize ettiler.

Çocuk yuvasında profesyonel pedagoji uzmanları ekibi, nitelikli hemşireler ve eğitmen yardımcıları 120’den fazla çocuğa bakıp, eğitiyorlar. Bugün “Barış Bayrağı” Anaokulu belli geleneklere sahip, sağlam ün kazanmış bir kreş. O, Karagözler Belediyesinin sağladığı okul öncesi öğretim ve eğitimde onurlu bir yer alıyor.


Kaynak: İsmet İsmail


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR

booked.net
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS