Stambolovo Belediye Başkanı yeni dönem için güçlü destek alıyorSalı, 13 Eylül 2011

Stambolovo Belediye Başkanı yeni dönem için güçlü destek alıyor Hak ve Özgürlükler Hareketi (HÖH) Stambolovo İlçe Teşkilatının Stambolovo Belediye Başkanı adayı gösterilmesine 8 kişi önerdiği bildirildi. Partinin Merkez Yürütme Kurulu tarafından bakılması için önerilen adayların dikkate sunulduğu açıklandı. Belediye Başkanı adayı olarak, HÖH'nin yerel teşkilatlarının şimdiki Stambolovo Belediye Başkanı Macid Mandacı, milletvekili ve birkaç dönem eski Belediye Başkanı olan Güner Serbest, Ogün Bayram, Ermet Arabacı, Şebahtin Şakir, Moharem Çeribaşlı, Muhlis Serbest ve Kazim Yıldız önerdiği ortaya çıktı.
HÖH Merkez Yürütme Kurulu ve HÖH Stambolovo İlçe Teşkilatı Üyesi Mustafa Yılmaz, "Şimdiki Stambolovo Belediye Başkanı Macid Mandacı'yı HÖH'nin Stambolovo'da toplam 19 kişilik Yönetim Kurulundan 15 kişi destekliyor" diye duyurdu. HÖH Gençlik Kollarının yerel teşkilatının da tamamen Sayın Mandacı'yı desteklediğine vurgulandı.
Yerel Meclis Üyeleri listesinde 17 aday yer alıyor. Listedeki isimler Erbül Halim, Birsen Ali, Sebahtin Şakir, Ergün Aptikerim, Ruşen Ahmed, Şerif İzzet, Hasan Ahmed, Üseyin Rufat, Zeki Mustafa, Kazim Hüseyin, Mustafa Yılmaz, İsmail Kadir, Hafize Arabacı, Hamri Deniz, Kazim Yıldız, Muhlis Serbest ve Mariya Palazova.


DİĞER HABERLER