Ardino Meclis Üyeleri adayları listesinin başında Resmi Murat bulunuyorÇarşamba, 21 Eylül 2011

Ardino Meclis Üyeleri adayları listesinin başında Resmi Murat bulunuyorHak ve Özgürlükler Hareketinin (HÖH) Ardino (Eğridere) Belediye Başkanı adayı şimdiki Başkan Resmi Murat Meclis Üyeleri adayları listesinin de başında bulunuyor. Listenin resmi tanıtımında Resmi Murat, HÖH partisinin amacı Yerel Meclise en az 15 üyenin girmesi olduğunu belirtti.
Listede ikinci yerde HÖH Ardino Yerel Teşkilatı Başkanı Sezgin İbramov bulunuyor. Daha sonra sırada Ardino'dan şimdiki Meclis Üyesi Zülfiye İbramova, Byal İzvor (Akbunar) bölgesinden önerilen Mümün Cila ve Mleçino (Sütkesiği) köyünden önerilen Enformasyon ve İletişim teknolojileri uzmanı Alper Sami geliyorlar. Listede daha Jıltuşa'dan Aziz Mollov, Şahin Bayramov, Bahtiyar Hocov, Azis Murad ve Ardino'dan Adnan Üseyinov yer alıyorlar. HÖH partisinin Ardino Meclis Üyeleri adayları listesinde yeni yüz 12.sırada bulunan Mesut Hayrulov. Onun ardında Mümün Bekir, Yüksel İsmail, Melihat Salim, Velin Donev ve başkaları var.
27 yerleşim yerinden Ardino Belediyesinde HÖH partisi, 18 muhtar adayı gösteriyor. Diğer 9 yerleşim yerinde ise, muhtar vekilleri göreve getirilecekler, çünkü muhtar seçilmesi için nüfusunun 350 kişi olması istemine uymuyorlar.DİĞER HABERLER