Ziyaretçi defteri Künye E-gazete
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.7182 Lv.
GBP GBP 2.2751 Lv.
TRL TRL 0.3194 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Video Arşiv
20 Nisan 2019
HABERLER » Kırcaali
Cebel Belediye Başkanı adayları belli oldu

Cebel Belediye Başkanı adayları belli oldu

22 Eylül 2011

Cebel Belediyesinde Hak ve Özgürlükler Hareketinin Belediye Başkanı adayı son üç dönem Belediye Başkanı olan Bahri Ömer’dir. Meclis Üyeleri listenin başında ise Sabri Hüseyin bulunuyor.
Bu Yerel Seçimlerde Cebel Belediye Başkanı adayı GERB partisi tarafından Mümün İsmail gösterildi. O, aynı zamanda Meclis Üyeleri listesinin de başında bulunuyor. ENP veya Birlik Halk Partisi Cebel Belediye Başkanı olmasını Cemal Karaca’yı öneriyor, kendisi Meclis Üyeleri listesinin de başına geliyor. RZS partisinin adayı ise Aliosman Aliosman, Meclis Üyeleri listesinin başında ise Erkan Mümün bulunuyor.
Bulgar Sosyalist Partisi (BSP) Belediye Başkanı adayı göstermiyor, sadece iki muhtarlıkta Pripek ve Plazişte’de muhtar öneriyor. BSP’nin Cebel Meclis Üyeleri listesinin başında Yasen Ustrenski bulunuyor.
Cebel Sağ Birliği, Mladen Marinov’un başında olmak üzere Meclis Üyeleri listesi kayıt etmiştir. Aynı parti, Pripek köyünün muhtarı olarak İliya Bonev’i önermektedir.

Kaynak: Kırcaali Haber

Ziyaretci sayısı: 5818


Kategoriden tüm haberleri oku


 YORUMLAR


işte aday,işte Türk!!!!!.... 2011-09-23 02:58:12
BULGARİSTAN'IN İLK TÜRK CUMHUR BAŞKANI ADAYI SALİH ŞABAN:-"Halkımın aleyhine olacak hiçbir şey yapmadım."

Soru:-
Moskova'da eğitim almışsınız, Doğu Almanya'da gençlik kampını yönetmişsiniz, partiler çalışmalarında bulunmuşsunuz. Açık sormamı yadırgamayın lütfen, Bulgaristan'da seçimlerin gündemini oluşturduğu için sormak istiyorum. Sizin Bulgaristan istihbaratı DC ile ilişkileriniz nasıldı?
Cevap:-
Rica ederim, sorunuzun maksadını anladım. Ayrıca sorunuzdan büyük bir memnuniyet duydum... Öncelikle şunu vurgulayayım; hayatımda en çok nefret ettiğim insanlar muhbirlerdir. Çünkü ajanlık, birilerini kahpece ele vermektir. Bunu ben asla yapamam. Dolayısıyla şunu rahatlıkla söyleyebilirim; hayatım boyunca kendi halkımın aleyhinde hiç bir şey yapmadım. Evet, sadece geçimimi sağlamak için işimi yaparak partide çeşitli görevlerde bulundum ama geçimimi insanların hayatlarını perişan ederek sağlamadım. Aldığım o görevlerde de halkıma hizmet etmesini bildim.

Evet haklısınız, hepimiz o dönemin sisteminden geçtik ama ben hiçbir zaman Türk, Pomak ve ya herhangi bir başka kişinin yok edilmesinde rol oynamadım. Benim o anlamda hiçbir dosyam yok. Aksini iddia edebilecek birisi varsa karşıma çıksın. Biz bazı kimseler gibi halkımızı sırtından haince hançerleyip, yine de fütursuzca onları yönetmeye talip olanlardan değiliz. Allaha şükürler olsun ki, alnımız açıktır. Halkımın önünde veremeyeceğim hiçbir hesabım yoktur.
küçük doğan 2011-09-23 10:05:42
Alnının açık olduğu kilometrelerce uzaktan görüyoruz ama bizim bilmek istediğimiz başka Türklere ( bulgaristan ve türkiye türklerine ) karşı çalıştınmı çalışmadınmı? Politika yapmak meslek mi ki partide ekmek parası için çalıştım diyorsunuz? sosyal bilimler uzmanı olarak bulgarların SOYA DÖNÜŞ projesi ile ilgili her hangi bir bilimsel yorumunuz,makaleniz ve çok sevdiğiniz partiye bir raporunuz varmıdır? Senin gibi kıp kırmızı birisine oy verecek kadar bu milleti aptal mı zannediyorsun? Biraz olsun Türklük varsa şuurunda hemen vaz geç bu sevdadan ve milletten af dilemelisin çünkü bunun sonu yok seni iyi komunist yapanlar sana GDR de ve partide ekmek verenlerin talepleri hiç bitmiyecek bunu bilesin.
incebelli 2011-09-24 22:49:49
Bahri abi sen de bir Kırcaali baharı ile ineceksin galiba koltuktan.Totaliter sayılması için bir yönetici kaç sene ayni şahıs koltukta kalmalı?İyi bir bulmaca sorusu gibi oldu.Hadi bakalım Cebelli kardeşler Todor Jivkov 33 nde al aşağı edildi,bizimkilere en az 34 yıl katlanmamız gerek.Yaşasın totaliter demokrasisi

 
   YORUM YAZ
Ad/Soyad*
Yorum Metni*:  
* Maksimum karakter sayısı: 1200
Security Code*
 
  * Yazılan yorumlardan site sahibi sorumluluk taşımaz !
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.


« Geri dön

ANKETAnket Başlangıç Tarihi:

[ Anket sonucu ]
REKLAMLARAll Rights Reserved © 2006-2018    "SENİ MEDİA" LTD; KARDZHALI   e-mail: kircaalihaber@gmail.com   Webdesign: SWS