Cebel Belediye Başkanı adayları belli olduPerşembe, 22 Eylül 2011

Cebel Belediye Başkanı adayları belli olduCebel Belediyesinde Hak ve Özgürlükler Hareketinin Belediye Başkanı adayı son üç dönem Belediye Başkanı olan Bahri Ömer'dir. Meclis Üyeleri listenin başında ise Sabri Hüseyin bulunuyor.
Bu Yerel Seçimlerde Cebel Belediye Başkanı adayı GERB partisi tarafından Mümün İsmail gösterildi. O, aynı zamanda Meclis Üyeleri listesinin de başında bulunuyor. ENP veya Birlik Halk Partisi Cebel Belediye Başkanı olmasını Cemal Karaca'yı öneriyor, kendisi Meclis Üyeleri listesinin de başına geliyor. RZS partisinin adayı ise Aliosman Aliosman, Meclis Üyeleri listesinin başında ise Erkan Mümün bulunuyor.
Bulgar Sosyalist Partisi (BSP) Belediye Başkanı adayı göstermiyor, sadece iki muhtarlıkta Pripek ve Plazişte'de muhtar öneriyor. BSP'nin Cebel Meclis Üyeleri listesinin başında Yasen Ustrenski bulunuyor.
Cebel Sağ Birliği, Mladen Marinov'un başında olmak üzere Meclis Üyeleri listesi kayıt etmiştir. Aynı parti, Pripek köyünün muhtarı olarak İliya Bonev'i önermektedir.


DİĞER HABERLER