Ziyaretçi defteri Künye E-gazete
 
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.7725 Lv.
GBP GBP 2.27 Lv.
TRL TRL 0.3079 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Video Arşiv
11 Aralık 2019
HABERLER » Kırcaali
Hasan Azis, gençlerden tam destek aldı

Hasan Azis, gençlerden tam destek aldı

05 Ekim 2011

Hak ve Özgürlükler Hareketi /HÖH/ Kırcaali Belediye Başkan adayı Müh. Hasan Azis dün akşam 100’den fazla gencin katıldığı şehrin geleceğini tartıştıkları görüşme yaptı. Müh. Hasan Azis genç Kırcaalilere, “Eğer HÖH partisi potansiyele ve şehrin gelişimi vizyonuna sahip olmasaydı, inanın ki, tekrar Belediye Başkanı adayı olmazdım” diye vurguladı. Gençlerin arasında HÖH Gençlik Kolları Kırcaali İl Teşkilatı Başkanı Ahmed Habib, HÖH Gençlik Kolları İlçe Teşkilatı Başkanı Bayram Bayram, HÖH Gençlik Kolları Merkez Kurulu Üyesi Ayhan Etem ve tüm genç Meclis Üyesi ve muhtar adayları hazır bulundular.

Müh. Hasan Azis, salonda bulunan gençlere HÖH partisinin onlara güvendiğini ve güvenmeye devam edeceğine kanaat getirdi. Kırcaali Belediye Başkan adayı, önceki iki Belediye yönetimi dönemlerinde Belediye Dairesinde göreve getirilenlerin %50’sinden fazlasının 35 yaşından küçük olduklarını belirtti.

Hasan Azis, “Eğer siyasetle ilgilenirseniz, Kırcaali’deki diğer partilerin Meclis Üyesi adaylarının kim olduklarına dikkat edin. Bizim Meclis Üyesi adayları listesindeki her üçüncü ismin bir genç kişinin olduğunu göreceksiniz. Balotaja erme iddiasında bulunan diğer Kırcaali partilerinin ise, Meclis Üyesi listesini bile tamamlayamamış durumdalar. Bu bence büyük bir sorumsuzluk ifadesidir” diye paylaştı.

Belediye Başkan adayı, Kırcaali Belediyesinin gerçekleştirdiği Bulgaristan’ın en büyük üç projeleri “Su Aynası”, “Üreticiler Pazarı” ve “Kuzey Arpezos Parkı”ndan memnun olmayanların eleştirilerine anlam veremediğini ifade etti.

Müh. Azis, “Bizler Kırcaali’nin yatırımlar yönünde tercih edilen yere dönüştürülmesi için çalışıyoruz. Bir Belediyenin fabrika ve işletmeler kurduğunu nerede duydunuz?” diye retorik soru yöneltti. O, başlıca proje realize edilmesiyle şehre yatırımcılar çekileceğine kanaat getirdi. Belediye Başkan adayı, “Kırcaali’de gelecek yıllarda daha birçok iş kuruluşları kurulmasını umuyorum ve bunun olacağına inanıyorum” diye iyimsever tahminde bulundu.

Hasan Azis, iktidardaki GERB partisini, Valinin, bir milletvekilinin ve bölgeden seçilen bir Bakanın temsilcileri olmalarına rağmen, son iki yılda Kırcaali için hemen hemen hiçbir şey yapılmadığından dolayı eleştirdi.

Gençler, Sayın Azis’in Kırcaali’de üniversite açılması fikrini güçlü alkışladılar.
Görüşmede genç Kırcaali Meclis Üyesi adayları aktif rol aldılar. Onlar Kırcaali Belediyesinin gelişimiyle ilgili görüşlerini ve fikirlerini paylaştılar. Görüşmenin sonundaki güçlü alkışlar gençlerin Müh. Hasan Azis’in yürüttüğü Belediyenin gelişimi politikasını paylaştıklarını gösterdi ve onlar Kırcaali’nin en başarılı Belediye Başkanına başarılı yeni dönem dilediler.

Kaynak: Kırcaali Haber


Kategoriden tüm haberleri oku


 YORUMLAR


Menekşe 2011-10-06 06:48:35
Kırcaalili gençlerden gurur duyuyorum... aldıkları baskılara rağmen doğru kişiye HASAN AZİZ'e destek verdikleri için... gençlerimiz yeni "kafa", totaliter Bahri Ömer ve Raif Mustafa çekerler gençleri şimdi tek, tek..

 
   YORUM YAZ
Ad/Soyad*
Yorum Metni*:  
* Maksimum karakter sayısı: 1200
Security Code*
 
  * Yazılan yorumlardan site sahibi sorumluluk taşımaz !
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.


« Geri dön

ANKETAnket Başlangıç Tarihi:

[ Anket sonucu ]
REKLAMLARAll Rights Reserved © 2006-2019    "SENİ MEDİA" LTD; KARDZHALI   Webdesign: SWS