Ziyaretçi defteri Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Video Arşiv
18 Haziran 2021
HABERLER » Kırcaali
BTV’de Hasan Azis, rakiplerine siyasi ders verdi

BTV’de Hasan Azis, rakiplerine siyasi ders verdi

07 Ekim 2011

Ulsal BTV kanalında bu sabah Kırcaali’nin merkezinden canlı yayın yaptığı “Bu Sabah”programında Hak ve Özgürlükler Hareketinin (HÖH) Kırcaali Belediye Başkan adayı Müh. Hasan Azis, “HÖH partisinin Kırcaali’de amacı her zaman seçimleri daha ilk turda kazanmak olmuştur. Her başka diğer parti, balotaja nasıl ereceğini düşünüyor” diye vurguladı.

Sunucu Ani Tsolova tarafından yönetilen tartışmada HÖH Belediye Başkan adayından başka, diğer Kırcaali Belediye Başkan adayları GERB’ten İliya İliev, BSP’den Milko Bagdasarov, Ulusal Birlik Hareketi’nden Neşko Neşev, ENP’den Adem Mehmed, DSB’den Radoslav Milev, Ataka’dan Nikolay Rıjev ve RZS’den İvan Stoev katıldılar.

Bu defa da dün akşam TV 7’nin Kırcaali Belediye Başkanları arasında düzenlediği tartışmada olduğu gibi Müh. Hasan Azis rakiplerine açıkça siyasi ders verdi ve tümünün arasında tam olarak kendisinin Belediye Başkan olmayı hak ettiğini ispat etti. HÖH partisinin adayı, “İki dönemde Bulgaristan’ın en büyük 3 projesini gerçekleştirdik. Bu gerçekten çok ciddi bir başarı” diye öne sürdü. Hasan Azis, tekrar Belediye Başkan adayı seçilirse, yerli firmaları desteklemeye devam edeceğinin altını çizdi. Başkan adayı, “Kırcaali, nasıl yönetileceğinin açık vizyonuna sahip Belediye Başkan adayına ihtiyaç duyuyor. Şimdiye kadar diğer adaylardan Kırcaali’yi nasıl yönetecekleri vizyonuna ve seçmenleri kendileri için oy kullanmalarına nasıl inandıracaklarına dair hiçbir şey duymadım” diye sözlerine ekledi.

Hasan Azis, rakiplerinin kendisine Kırcaali Belediyesinin borçları için anlamsız saldırılarına şöyle cevap verdi: “Belediyenin borcu olması çok normal bir şey. Bulgaristan’ın hemen hemen tüm 264 Belediyesinin ve devletin kendisinin de borçları var. Sadece Kırcaali Belediyesinin borcu olursa, o zaman problem olabilir”.

Kırcaali’de yapılan siyasi tartışmanın videosu BTV’nin sitesinde http://www.btv.bg/shows/tazi-sutrin/videos/video/1446490866-Koy_vliza_v_bitkata_za_Kardzhali.html linkinde izlenebilinir.


Kaynak: Kırcaali Haber


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS