Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
23 Haziran 2021
HABERLER » Kırcaali
KNSB de Kırcaali Belediye Başkanı adayı Müh. Hasan Azis’i destekliyor

KNSB de Kırcaali Belediye Başkanı adayı Müh. Hasan Azis’i destekliyor

07 Ekim 2011

Hak ve Özgürlükler Hareketinin (HÖH) Kırcaali Belediye Başkan adayı Müh. Hasan Azis ve partinin Meclis Üyeleri adaylarının bir kısmı Bulgaristan Bağımsız Sendikalar Konfederasyonuna (KNSB) bağlı sendika başkanları ve yönetim üyeleriyle görüştüler. Hasan Azis, kendilerinin işverenidir. KNSB’nin Kırcaali İl Koordinatörü İvanka Karakoleva, “Son 8 yılda yürütülen iyi sosyal diyalog için Müh. Hasan Azis’e teşekkür etmek istiyorum. Belediye ile 5 toplu iş sözleşmeleri imzaladık, HÖH partisinin KNSB üyesi Meclis Üyeleri listesinde yer alan adayların sayısı da 5. Bu, bizim aramızdaki iyi etkileşimin açık işaretidir. Bizler Hasan Azis’i destekliyoruz, çünkü Kırcaali’nin Avrupa gelişiminin devam etmesini istiyoruz” dedi.

Müh. Hasan Azis, sendikacılardan aldığı destek için teşekkür etti ve iyi diyalogun gelecek yıllarda da devam edeceğini söyledi. Başkan adayı, “Toplu iş sözleşmelerin imzalanmasıyla memurlara artık Noel ve Yılbaşı bayramları için gıda kartı sağlanıyor, aynı zamanda onlara ek olarak öğrenci ve ek izin veriliyor” diye kaydetti. Hasan Azis, üçüncü dönem Belediye Başkan seçilirse, önceki iki dönemde elde edilen sonuçları artırmayı vaat etti.

Bundan birkaç hafta önce, KNSB’nin Genel Başkanı Plamen Dimitrov zaten Hasan Azis’in sendikacılarla yaptığı işbirliğine yüksek not verdiğini ve seçimler için onu desteklediklerini duyurmuştu.

Kaynak: Kırcaali Haber


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR

booked.net
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS