Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
19 Haziran 2021
HABERLER » Kırcaali
Kırcaali’de ücretsiz mamografi muayeneleri yapılacak

Kırcaali’de ücretsiz mamografi muayeneleri yapılacak

10 Ekim 2011

Ulusal Onkoloji Tıp Merkezi ve Kırcaali Belediyesi 10-14 Ekim 2011 yılı tarihleri arasında 40 yaşından büyük kadınlara meme kanserine karşı profilaktik mamografi muayyeneleri yapılmasını düzenleyecekler. Kırcaali Belediyesi içinde yapılacak muayyeneler, Rayfayzenbank ve Ulusal Onkoloji Tıp Merkezi tarafından gerçekleştirilen “Yardım Etmek İçin Ara” kampanyasında elde edilen mali araçlarla ödenilecek. Böylece kadınlar için muayyeneler ücretsiz olacak.
Muayeneler, Kırcaali Biznesinkubator’da Ulusal Onkoloji Merkezinden sağlanan teknik araçlar ve ekibi tarafından yapılacak. Kampanya dahilinde 250 kadın mamografi muayenesinden geçecek.


Momçilgrad hastanesinde ücretsiz mamografi muayyeneleri yapılacak

Ulusal Onkoloji Tıp Merkezi ve Momçilgrad Belediyesi 17-21 Ekim 2011 yılı tarihleri arasında 40 yaşından büyük kadınlara meme kanserine karşı mamografi muayeneleri yapılmasını düzenleyecekler. Muayeneler, Rayfayzenbank ve Ulusal Onkoloji Tıp Merkezi tarafından gerçekleştirilen “Yardım Etmek İçin Ara” kampanyasında elde edilen mali araçlarla ödenilecek. Böylece kadınlar için muayeneler ücretsiz olacak.
Muayeneler için önceden 6-14 Ekim tarihleri arasında kayıt yapılması gerekiyor. Muayeneler, Momçilgrad “Dr. Sergey Rostovtsev” Hastanesinin avlusu içinde Ulusal Onkoloji Merkezinden sağlanan teknik araçlar ve ekibi tarafından yapılacak.

Momçilgrad Belediye Dairesinin 10 Nolu odasında “Sağlık ve Sosyal Faaliyetler” kıdemli uzman Vanya Petrova’dan veya 03631/7847 numaralı telefondan alınabilir.


Kaynak: Kırcaali Haber


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS