Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
20 Haziran 2021
HABERLER » Kırcaali
Ardino’da Belediye öğrenci oyunlarına start verildi

Ardino’da Belediye öğrenci oyunlarına start verildi

25 Ekim 2011

20011/ 2012 Belediye Öğrenci Oyunları olarak, Ardino’nun spor programında yer alan “V. Levski” Lisesi ve “Hristo Smirnenski”Meslek Lisesinin 11-12.sınıf öğrencileri arasında düzenlenen futbol maçı gerçek bir bayrama dönüştü. Tartışmalı çarpışmadan sonra Alper Sami ve Azis Murad antremalığında meslek lisesinin öğrencileri maçı 4:2 sonuçla kazanmayı başardılar. Maçın kahramanı, gollardan üçünü atan kırmızı takımın merkez forveti Ozan Mutalibov oldu. Dördüncü gol ise, Sevgi Zeki’nin (Küçük Ziko) işiydi.
“Vasil Levski” Lisesi takımının gollarını Zeki Ertem gerçekleştirdi. Maç sırasında iki takımı da birçok taraftar destekledi.
Meslek lisesi futbolcuları kolektif oyuna ve ayrı ayrı bölümler arasındaki iyi uyuma güvendiler, “Vasil Levski” oyuncuları ise daha çok bireysel performansla maçı kazanmayı umuyorlardı. Hepsi, saha dışında iyi arkadaş ve komşu olduklarını unutmayıp, dürüst ve sportmen oyun için övülmeye layık.
Bu başarısıyla meslek lisesi öğrencileri, il düzeyinde yapılacak yarışmalara katılmaya hak kazandılar.
Belediye öğrenci oyunları takviminde daha basketbol, voleybol, hentbol, satranç ve masa tenisi turnuvaları düzenlenmesi yer alıyor.

Kaynak: Güner Şükri


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS