Künye E-gazete
 
KIRCAALÝ HABER
 15 YAÞINDA
DÖVÝZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arþiv
24 Haziran 2021
HABERLER » Kýrcaali
Kırcaali’nin belirli yerlerinde 7-10 Şubat tarihlerinde su kesintisi uygulanacak

Kırcaali’nin belirli yerlerinde 7-10 Şubat tarihlerinde su kesintisi uygulanacak

07 Þubat 2012

Kırcaali Su ve Kanalizasyon İdaresi, yeri henüz tespit edilmemiş su şebekesindeki bir arızadan dolayı büyük su kaybının meydana gelmesi sonucu, aşağıda belirtilen bölgelerde belli sürelerle sular kesilecek.

Bu akşam saat 21.00’den yarın sabah saat 10. 00’a kadar “Dobruca”, “Makedoniya” “Kaloyan”, “Zavodska”, Republikanska”, “Georgi Popmarinov”, “Dervingov” ve “Vladaya” sokaklarında, Hastane -“Georgi Popmarinov”, “Otets Paisiy”, “Ekzarh Yosif”, “Petko Raçov Slaveykov”, “San Stefano” sokakları ile “Belomorski” Bulvarının Ardino Köprüsüne kadar, “Bulair” sokağında, “Studen Kladenets” semptinde, “Bulgaria” Bulvarının “Trakya” kuruluşundan “Bentonit” şirketine kadarki kısmında, “Minyorska” sokağında, “Metalurg” sokağında, “Mara Mihaylova” sokağında, “Volga” sokağında, Sanayi Bölgesinde-eski Et ve Et Ürünleri Kuruluşunun, “Koveg”, “Kips” ve bazı şirketlerin bulunduğu yerde, “Veselçani” semptinde “Trapezitsa”, “Kraybrejna”, “Pırvi May” sokakları arasındaki bölgede ve Köşdere’de suyun kesileceği açıklandı.

8-9 Şubat 2012 tarihlerinde 21.00-10.00 saatleri arası “8 Ekim” sokağında, “Trakya” Bulvarında, “Belasitsa” sokağında, “Bulgaria” Bulvarının “Trakya” Bulvarından MTS’ye kadar sular kesilecek.

9-10 Şubat tarihlerinde 21.00-10.00 saatleri arası “İvaylo”, “İvan Vazov” ve “Rakovska” sokaklarında, “Spartak” apartmanında, “Baykal” semtinde ve “General Vladimir Stoyçev” sokağından hastaneye kadar sular kesilecek.

Kırcaali Su ve Kanalizasyon İdaresi müdürü Müh. Slavço Slavkov, abonelerden su ihtiyaçlarını karşılamak için gereken önlemler almalarını istedi ve verilen rahatsızlıktan dolayı özür diledi.

Kaynak: Kırcaali Haber


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR

booked.net
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS