Künye E-gazete
 
KIRCAALİ HABER
 15 YAŞINDA
DÖVİZ KURLARI
EUR EUR 1.9558 Lv.
USD USD 1.6108 Lv.
GBP GBP 2.2804 Lv.
TRL TRL 0.1873 Lv.
Anasayfa Haberler   Yorumlar   Edebiyat Arşiv
24 Haziran 2021
HABERLER » Kırcaali
Üç Ülkenin Gümrük Çalışanları Yemekte Biraraya Geldi

Üç Ülkenin Gümrük Çalışanları Yemekte Biraraya Geldi

26 Kasım 2012

Türkiye, Yunanistan ve Bulgaristan gümrükleri çalışanları, Edirne'de Gümrük Mensupları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin, verdiği dostluk yemeğinde bir araya geldi.

Edirne Gümrük Mensupları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Türk, Yunanistan ve Bulgaristan gümrüklerinde görev alan gümrük memurlarının kaynaşması için dostluk gecesi düzenledi. Sivrikaya Restoranı’ndaki geceye üç ülkenin gümrük memurları, Bulgaristan'ın Edirne Başkonsolosu Lubomir Popov katıldı.

Edirne Gümrük Mensupları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Recep Çorbacı, üç ülke arasındaki dostluk organizasyonlarının devam edeceğini ifade ederek, "Derneğin ilk kurulduğu gün yeni doğan bir bebeğe benzetmiştim. Şimdi bu bebeğin komşu ülkelere gülücükler dağıttığını söyleyebilirim. Sizlerin destekleriyle 3 ülke arasında düzenlenen bu organizasyonların devam edeceğini, bu güzel birlikteliğin mutluluğunu hepinizle paylaşıyorum" dedi.

Organizasyona katkısı olanlara plaket verilmesinin ardından yerel sanatçıların sahne aldığı gecede Yunanistan, Bulgaristan ve Türk gümrük görevlileri müzik eşliğinde yemek yedi.

Kaynak: aa


Kategoriden tüm haberleri oku


« Geri dön
REKLAMLAR

booked.net
All Rights Reserved © 2006-2021      e-mail: kardjalinews.media@gmail.com    Webdesign: SWS